Úrok od
5,39 % na vše!

Půjčka od Hello bank!
Až 1 000 000 Kč a bez poplatků!

Chci získat půjčku online

Základní informace

 • Úrok od 5,39 % p.a. na všechno!
 • Splácení až 120 měsíců
 • 20 000 Kč – 1 milion Kč

Výhody

 • Sjednání a vedení úvěru ZDARMA
 • Na cokoliv
 • Splácení složenkou, převodem nebo inkasem

Užitečné informace

 • Sjednáte jednoduše online
 • Nabídka výhodného pojištění
 • Peníze do 24 hodin u Vás

Hello bank půjčka – úrok již od 5,39 % u Hello bank!

Na trhu s půjčkami se pohybují dvě rozdílné skupiny poskytovatelů úvěrů. Na jedné straně jsou to banky, na straně druhé nebankovní společnosti. Obě skupiny dělají v podstatě to samé, akorát za odlišných podmínek. Banka Hello bank! je výjimečná v tom, že dlouhá léta působila jako nebankovní společnost Cetelem.

Jako Cetelem si získala dobrou pověst a velkou oblibu mezi zájemci o půjčky. Své podmínky vylepšovala natolik, až se jednoho dne rozhodla proměnit v seriózní banku. Pod novým názvem Hello bank! se však ukrývá stále ta stará dobrá společnost Cetelem. Její zákazníci však mohou využívat nejen úvěrové produkty, ale také další bankovní produkty, jako je například běžný bankovní účet.

Nová Hello bank půjčka láká zejména na úrok začínající na úžasných 5,39 %. Se zlevněním úroků však došlo také ke zpřísnění požadavků na žadatele. Půjčku už získá pouze ten zájemce, který může doložit své příjmy a nemá záznam v registru dlužníků či jiný škraloup na své úvěrové historii.

Hlavní informace o Hello bank! půjčce:

 • Bankovní půjčka
 • Půjčka od 20 000 Kč do 1 000 000 Kč
 • Úroková sazba od 5,39 %
 • Doba splatnosti od 6 do 120 měsíců
 • Převod na účet
 • Poskytnutí půjčky zdarma
Chci získat půjčku online

Pro koho je Hello bank půjčka vhodná

Půjčku od Hello bank! můžete použít na cokoliv uznáte za vhodné. O půjčku mohou požádat lidé, kteří trvalé žijí v České republice, pracují nebo podnikají. Jednoduše řečeno, důležité je mít stálý příjem a být schopen jej doložit v písemné podobě. Lidé bez příjmu a bez práce v tomto případě neuspějí. Pozor ale, zájemce se nesmí nacházet ani ve zkušební či výpovědní lhůtě.

Pro koho není Hello bank půjčka určená:

 • pro osoby s negativním záznamem v registru dlužníků
 • pro osoby, které nemohou doložit pravidelný příjem
 • osobám, na něž je vedeno exekuční řízení
 • osobám se záznamem v rejstříku trestů

K půjčce není potřeba ručitel ani zástava (např. nemovitost). Stačí mít slušný příjem. To se týká také cizinců s trvalým pobytem v ČR. I ti mohou zažádat o půjčku Hello bank! Stačí doložit všechny požadované doklady a dokumenty.

Hello bank půjčka a její výhody i nevýhody

Cetelem už nepatří mezi nebankovní půjčky, i když si to stále hodně lidí myslí. Je to bankovní půjčka od Hello bank. Tudíž má lepší podmínky, ale je nutné splnit přísnější požadavky. Než o půjčku požádáte, vždy poznejte všechny její výhody a především nevýhody. Nízký úrok vám bude k ničemu, když za poskytnutí půjčky zaplatíte drahý poplatek.

Plusy:

 • nízký úrok již od 5,39 %
 • půjčku lze využít na cokoliv
 • sjednání půjčky online
 • rychlý převod peněz na účet
 • správa úvěrového účtu zdarma
 • půjčku si lze pojistit

Minusy:

 • žadatel musí doložit příjem
 • nesmí být ve zkušební či výpovědní lhůtě
 • upomínky jsou zpoplatněny
 • bez negativního záznamu v registru
 • poplatek je účtován za předčasné splacení
Chci získat půjčku online

Jak sjednat Hello bank půjčku – od žádosti až po splácení půjčky

O půjčku Hello bank! je možné požádat telefonicky, osobně a online. V prvních dvou případech je nutné respektovat pracovní dobu. Kamenné pobočky jsou pouze tři a to v Praze, Ostravě a Brně. Online vyřízení půjčky je nejjednodušší, nejrychlejší a není nutné řešit otevírací dobu apod.

Online žádost je stručná, nejedná se o nic komplikovaného. Je nutné vyplnit základní údaje a doložit občanský průkaz a druhý doklad totožnosti a potvrzení o vašem příjmu. Mezi základní údaje patří jméno a příjmení, trvalá adresa, rodinný stav, občanský průkazu a kontakty na sebe (telefon a e-mail).

Po odeslání žádosti se vám ozve úvěrový specialista, který s vámi probere detaily půjčky. Zkontroluje žádost a vaše doklady včetně potvrzení o příjmu. Následuje schvalovací proces, na jehož konci buď půjčku získáte nebo nikoliv. Pokud ano, peníze vám Hello bank! pošle na váš osobní účet.

Podmínky a dokumenty k Hello bank půjčce:

 • věk 18 let a více
 • občan ČR nebo trvalý pobyt v ČR
 • dva doklady totožnosti – občanský průkaz a řidičský průkaz nebo cestovní pas
 • doklad o příjmu nebo poslední výpisy z bankovního účtu

Stručné hodnocení Hello bank půjčky

Hello bank!, bývalá společnost Hello bank, byla dobře hodnocená už jako nebankovní společnost. Nabízí férové podmínky a dodržuje zásady bezpečného půjčování. Jako banka nabízí půjčku s úrokem už od 5,39 %, což je opravdu skvělá nabídka. Požadavky na klienty jsou sice vyšší, půjčku tak ale nezíská člověk, který by se dostal do potíží se splácením. Pro lidi bez možnosti doložit příjem nebo s negativním záznamem v registru jsou vhodnější dražší nebankovní půjčky.

Reprezentativní příklad

Úvěr ve výši 250 000 Kč: trvání úvěru 70 měsíců, měsíční splátka 4 566 Kč, roční pevná úroková sazba 8,70 %, RPSN 9,05 (výpočet dle konvence 30/360 dnů), celková částka splatná klientem 319 620 Kč, poplatek za uzavření smlouvy 0 Kč. Úvěr je čerpán a splácen vždy k 17. dni každého měsíce. Parametry jsou informativní a mohou se měnit dle aktuálního posouzení klienta bankou. Doba splácení Hello půjčky se pohybuje od 6 do 120 měsíců. Maximální RPSN je 16,35 %.

Před uzavřením půjčky Vám doporučujeme se seznámit se Zásadami zodpovědného půjčování.

Chci získat půjčku online

O odkladu splátek se v posledních měsících hovořilo nejčastěji ve spojitosti s pandemií nového typu koronaviru. Plošné splátkové moratorium, které vyhlásila ministryně financí Alena Schillerová, sice v říjnu skončilo, řada bank ale stále svým klientům nabízí možnost splátky odložit. Má to ale jeden háček. Další odložení se už zapíše do úvěrového registru a může negativně ovlivnit jejich případné další žádosti o úvěr. Přesto je odklad splátek pro mnohé jediným způsobem, jak se se současnou situací vypořádat.

Zobrazit

S nějakou formou půjčky má podle aktuálních průzkumů zkušenost zhruba každý druhý Čech. Nejčastěji si půjčujeme na výstavbu, koupi nebo rekonstrukci nového či stávajícího bydlení. V pozadí ale nezůstávají ani klasické spotřebitelské půjčky a úvěry. Půjčujeme si na vybavení domácnosti, stěhování za prací nebo studiem, ale třeba i vánoční dárky nebo nečekané výdaje. Bohužel existuje řada z nás, kterým přerostou půjčky přes hlavu a stanou se proto krajně nevýhodné. Pro tuto skupinu osob je vhodným způsobem řešení refinancování nebo konsolidace. Jaký je mezi těmito procesy rozdíl? Prozradíme na následujících řádcích!

Zobrazit

Nebankovní půjčky jsou alternativou ke klasickým půjčkám, které si můžete vzít v bance. Obvykle jsou snáze dostupné a vyřídíte je rychleji, na druhou stranu na úrocích většinou zaplatíte více. Jaké jsou další výhody a nevýhody nebankovních půjček?

Zobrazit

S příchodem podzimní vlny pandemie koronaviru byl od 5. října 2020 schválen nouzový stav a přijata řada krizových opatření. Na jejich základě byla zakázána či omezena činnost některým subjektům, a tak vláda připravila programy pro podporu firem, živnostníků, ale i běžných občanů, kteří se mohou dostat do finančních potíží. Jaký balíček opatření si vláda připravila pro podporu podnikatelů a zaměstnanců během druhé vlny epidemie koronaviru?

Zobrazit

FAQ – nejčastější dotazy na Hello bank půjčku

Jaký je rozdíl mezi Cetelem a Hello bank!?

V podstatě žádný. Hello bank! je bývalá nebankovní společnost Cetelem, které se podařilo získat bankovní licenci. Dnes kromě úvěrových produkty poskytuje i další bankovní produkty (např. běžný účet).

Jak vysokou půjčku Hello bank! nabízí?

Hello bank!, chcete-li Cetelem, nabízí půjčku od 20 000 Kč až do 1 000 000 Kč. Potřeba není ručitel, ani zajištění například nemovitostí. Důležitý je odpovídající příjem a dobrá platební morálka.

Za jakých podmínek dostanu nejnižší úrok 5,39 %?

Podmínky si Hello bank! určuje sama. Na základě Vámi dodaných podkladů a zjištěných informací Vám vytvoří nabídku na půjčku.

Jaké doklady si mám k žádosti o Hello bank půjčku připravit?

Připravte si občanský průkaz a druhý doklad totožnosti. Oba doklady musí být platné. Dále budete potřebovat potvrzení o příjmu. Vystačíte si s posledními výpisy z bankovního účtu, na který Vám chodí každý měsíc výplata.

Chci získat půjčku online

O portálu Půjčky.cz

Smyslem portálu Půjčky.cz je nabídnout široké spektrum výhodných finančních produktů, o které můžete požádat z pohodlí Vašeho domova. Poskytneme Vám charakteristiku jednotlivých produktů, detailní srovnání finančních podmínek a po vyplnění přehledného formuláře možnost o jednotlivé produkty online zažádat.

Spolupracujeme pouze se seriózními a zavedenými partnery,
které pro Vás pečlivě vybíráme. Pomůžeme Vám vybrat nejvýhodnější finanční produkty, které vyřeší Vaši situaci a ušetří Vám tisíce korun i Váš čas.

Provozovatel portálu

Společnost Elephant Orchestra, s.r.o. provozuje v České republice a na Slovensku internetové projekty ve spolupráci s významnými společnostmi z finanční oblasti, pojišťovnictví, on-line prodeje produktů a dalších oborů. Cílem projektů Elephant Orchestra je jasnou a srozumitelnou formou prezentovat nabízené produkty a maximálně usnadnit potenciálním zákazníkům výběr vhodného řešení přesně podle jejich potřeb.

Elephant Orchestra s.r.o.
Rohanské nábřeží 678/29
186 00 Praha 8 - Karlín
IČ: 24294373
100% garance kvality

Společnost Elephant Orchestra s.r.o., IČ: 03272974, se sídlem Rohanské nábř. 678/29, 186 00 Praha 8 je zapsána v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze, odd. C, vložka 229733.

Kontaktní email: pujcky.cz@elephant-orchestra.com