Úrok od
5,39 % na vše!

Půjčka od Hello bank!
Až 1 000 000 Kč a bez poplatků!

Chci získat půjčku online

Základní informace

 • Úrok od 5,36 % p.a. na všechno!
 • Splácení až 84 měsíců
 • 20 000 Kč - 1 milion

Výhody

 • Sjednání a vedení úvěru ZDARMA
 • Na cokoliv
 • Splácení složenkou, převodem nebo inkasem

Užitečné informace

 • Sjednáte jednoduše online
 • Nabídka výhodného pojištění
 • Peníze do 5 pracovních dnů u Vás

Hello bank půjčka - úrok již od 5,36 % u Hello bank!

Na trhu s půjčkami se pohybují dvě rozdílné skupiny poskytovatelů úvěrů. Na jedné straně jsou to banky, na straně druhé nebankovní společnosti. Obě skupiny dělají v podstatě to samé, akorát za odlišných podmínek. Banka Hello bank! je výjimečná v tom, že dlouhá léta působila jako nebankovní společnost Cetelem.

Jako Cetelem si získala dobrou pověst a velkou oblibu mezi zájemci o půjčky. Své podmínky vylepšovala natolik, až se jednoho dne rozhodla proměnit v seriózní banku. Pod novým názvem Hello bank! se však ukrývá stále ta stará dobrá společnost Cetelem. Její zákazníci však mohou využívat nejen úvěrové produkty, ale také další bankovní produkty, jako je například běžný bankovní účet.

Nová Hello bank půjčka láká zejména na úrok začínající na úžasných 5,7 %. Se zlevněním úroků však došlo také ke zpřísnění požadavků na žadatele. Půjčku už získá pouze ten zájemce, který může doložit své příjmy a nemá záznam v registru dlužníků či jiný škraloup na své úvěrové historii.

Hlavní informace o Hello bank! půjčce:

 • Bankovní půjčka
 • Půjčka od 20 000 Kč do 1 000 000 Kč
 • Úroková sazba od 3,39 %
 • Doba splatnosti od 6 do 120 měsíců
 • Převod na účet
 • Poskytnutí půjčky zdarma
Chci získat půjčku online

Pro koho je Hello bank půjčka vhodná

Cetelem půjčka je není půjčka na cokoliv od Hello bank! a použít ji tak můžete na cokoliv uznáte za vhodné. O půjčku mohou požádat lidé, kteří trvalé žijí v České republice, pracují nebo podnikají. Jednoduše řečeno, důležité je mít stálý příjem a být schopen jej doložit v písemné podobě. Lidé bez příjmu a bez práce v tomto případě neuspějí. Pozor ale, zájemce se nesmí nacházet ani ve zkušební či výpovědní lhůtě.

Pro koho není Hello bank půjčka určená:

 • pro osoby se záznamem v registru dlužníků
 • pro osoby, které nemohou doložit pravidelný příjem
 • osobám, na něž je vedeno exekuční řízení
 • osobám se záznamem v rejstříku trestů

K půjčce není potřeba ručitel ani zástava (např. nemovitost). Stačí mít slušný příjem. To se týká také cizinců s trvalým pobytem v ČR. I ti mohou zažádat o půjčku Hello bank! Stačí doložit všechny požadované doklady a dokumenty.

Hello bank půjčka a její výhody i nevýhody

Cetelem už nepatří mezi nebankovní půjčky, i když si to stále hodně lidí myslí. Je to bankovní půjčka od Hello bank. Tudíž má lepší podmínky, ale je nutné splnit přísnější požadavky. Než o půjčku požádáte, vždy poznejte všechny její výhody a především nevýhody. Nízký úrok vám bude k ničemu, když za poskytnutí půjčky zaplatíte drahý poplatek.

Plusy:

 • nízký úrok již od 3,36 %
 • půjčku lze využít na cokoliv
 • sjednání půjčky online
 • rychlý převod peněz na účet
 • správa úvěrového účtu zdarma
 • půjčku si lze pojistit

Minusy:

 • žadatel musí doložit příjem
 • nesmí být ve zkušební či výpovědní lhůtě
 • upomínky jsou zpoplatněny
 • bez záznamu v registru
 • poplatek je účtován za předčasné splacení
Chci získat půjčku online

Jak sjednat Hello bank půjčku - od žádosti až po splácení půjčky

O půjčku Hello bank! je možné požádat telefonicky, osobně a online. V prvních dvou případech je nutné respektovat pracovní dobu. Kamenné pobočky jsou pouze tři a to v Praze, Ostravě a Brně. Online vyřízení půjčky je nejjednodušší, nejrychlejší a není nutné řešit otevírací dobu apod.

Online žádost je stručná, nejedná se o nic komplikovaného. Je nutné vyplnit základní údaje a doložit občanský průkaz a druhý doklad totožnosti a potvrzení o vašem příjmu. Mezi základní údaje patří jméno a příjmení, trvalá adresa, rodinný stav, občanský průkazu a kontakty na sebe (telefon a e-mail).

Po odeslání žádosti se vám ozve úvěrový specialista, který s vámi probere detaily půjčky. Zkontroluje žádost a vaše doklady včetně potvrzení o příjmu. Následuje schvalovací proces, na jehož konci buď půjčku získáte nebo nikoliv. Pokud ano, peníze vám Hello bank! pošle na váš osobní účet.

Podmínky a dokumenty k Hello bank půjčce:

 • věk 18 let a více
 • občan ČR nebo trvalý pobyt v ČR
 • dva doklady totožnosti - občanský průkaz a řidičský průkaz nebo cestovní pas
 • doklad o příjmu nebo poslední výpisy z bankovního účtu

Stručné hodnocení Hello bank půjčky

Hello bank!, bývalá společnost Hello bank, byla dobře hodnocená už jako nebankovní společnost. Nabízí férové podmínky a dodržuje zásady bezpečného půjčování. Jako banka nabízí půjčku s úrokem už od 5,7 %, což je opravdu skvělá nabídka. Požadavky na klienty jsou sice vyšší, půjčku tak ale nezíská člověk, který by se dostal do potíží se splácením. Pro lidi bez možnosti doložit příjem nebo se záznamem v registru jsou vhodnější dražší nebankovní půjčky.

Reprezentativní příklad

Úvěr ve výši 250 000 Kč: trvání úvěru 70 měsíců, měsíční splátka 4 566 Kč, roční pevná úroková sazba 8,70 %, RPSN 9,05 (výpočet dle konvence 30/360 dnů), celková částka splatná klientem 319 620 Kč, poplatek za uzavření smlouvy 0 Kč. Úvěr je čerpán a splácen vždy k 17. dni každého měsíce. Parametry jsou informativní a mohou se měnit dle aktuálního posouzení klienta bankou. Doba splácení Hello půjčky se pohybuje od 6 do 120 měsíců. Maximální RPSN je 16,35 %.

Před uzavřením půjčky Vám doporučujeme se seznámit se Zásadami zodpovědného půjčování.

Chci získat půjčku online

V České republice byl v polovině března vyhlášen nouzový stav, jehož cílem je zabránit masivnímu rozšíření nákazy koronaviru (SARS-CoV-2) způsobující nemoc Covid-19. Situace je vážná a není jisté, kdy dojde ke zmírnění omezujících opatření. Banky proto chystají kroky, které by měly pomoci klientům splácející úvěry a hypotéky.

Zobrazit

Nebezpečný koronavir, který se šíří světem již několik týdnů, ohrožuje nejen zdraví a životy, ale s ním související opatření budou mít závažný dopad také na běžný život a samozřejmě i ekonomiku. Zejména malí a střední podnikatelé, kteří v důsledku opatření nemohou provozovat svou živnost v plném rozsahu, se bojí krachu.

Zobrazit

Zařizujete nový byt a chybí vám pár tisícovek, abyste měli všechno tip-ťop? Nebo vám po rekonstrukci schází nějaký ten obnos, abyste vylepšili stávající podmínky svého domova? A co takhle zvelebit svůj byt nějakým novým kusem nábytku, který je ve vysněné barvě a velikosti, a navíc je na něj teď akční nabídka?

Zobrazit

Všechny banky v České republice mají několik základních požadavků, bez kterých půjčky vůbec nevydávají. I pokud je splníte, tak nic není jisté – banky nejdřív na základě různých dat zhodnotí schopnost půjčku splácet a až potom se rozhodne. O jaké všechny požadavky a data jde a jak celý systém funguje, se dozvíte v našem článku.

Zobrazit

FAQ - nejčastější dotazy na Hello bank půjčku

Jaký je rozdíl mezi Cetelem a Hello bank!?

V podstatě žádný. Hello bank! je bývalá nebankovní společnost Cetelem, které se podařilo získat bankovní licenci. Dnes kromě úvěrových produkty poskytuje i další bankovní produkty (např. běžný účet).

Jak vysokou půjčku Hello bank! nabízí?

Hello bank!, chcete-li Cetelem, nabízí půjčku od 20 000 Kč až do 1 000 000 Kč. Potřeba není ručitel, ani zajištění například nemovitostí. Důležitý je odpovídající příjem a dobrá platební morálka.

Za jakých podmínek dostanu nejnižší úrok 3,89 %?

Podmínky si Hello bank! určuje sama. Na základě vámi dodaných podkladů a zjištěných informací vám vytvoří nabídku na půjčku.

Jaké doklady si mám k žádosti o Hello bank půjčku připravit?

Připravte si občanský průkaz a druhý doklad totožnosti. Oba doklady musí být platné. Dále budete potřebovat potvrzení o příjmu. Vystačíte si s posledními výpisy z bankovního účtu, na který vám chodí každý měsíc výplata.

Chci získat půjčku online

O portálu Půjčky.cz

Smyslem portálu Půjčky.cz je nabídnout široké spektrum výhodných finančních produktů, o které můžete požádat z pohodlí Vašeho domova. Poskytneme Vám charakteristiku jednotlivých produktů, detailní srovnání finančních podmínek a po vyplnění přehledného formuláře možnost o jednotlivé produkty online zažádat.

Spolupracujeme pouze se seriózními a zavedenými partnery,
které pro Vás pečlivě vybíráme. Pomůžeme Vám vybrat nejvýhodnější finanční produkty, které vyřeší Vaši situaci a ušetří Vám tisíce korun i Váš čas.

Provozovatel portálu

Společnost Elephant Orchestra, s.r.o. provozuje v České republice a na Slovensku internetové projekty ve spolupráci s významnými společnostmi z finanční oblasti, pojišťovnictví, on-line prodeje produktů a dalších oborů. Cílem projektů Elephant Orchestra je jasnou a srozumitelnou formou prezentovat nabízené produkty a maximálně usnadnit potenciálním zákazníkům výběr vhodného řešení přesně podle jejich potřeb.

Elephant Orchestra s.r.o.
Rohanské nábřeží 678/29
186 00 Praha 8 - Karlín
IČ: 24294373
100% garance kvality

Společnost Elephant Orchestra s.r.o., IČ: 03272974, se sídlem Rohanské nábř. 678/29, 186 00 Praha 8 je zapsána v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze, odd. C, vložka 229733.

Kontaktní email: pujcky.cz@elephant-orchestra.com