Úrok od
5,7 % na vše!

Půjčka od Hello bank!
Až 1 000 000 Kč a bez poplatků!

Chci získat půjčku online

Základní informace

 • Úrok od 5,7 % p.a. na všechno!
 • Splácení až 84 měsíců
 • 20 000 Kč - 1 milion

Výhody

 • Sjednání a vedení úvěru ZDARMA
 • Na cokoliv
 • Splácení složenkou, převodem nebo inkasem

Užitečné informace

 • Sjednáte jednoduše online
 • Nabídka výhodného pojištění
 • Peníze do 5 pracovních dnů u Vás

Hello půjčka

Hello bank nabízí svým klientům půjčku až do výše 1 000 000 Kč a to bez poplatků za sjednání a vedení úvěru. Půjčit si můžete opravdu na cokoliv - auto, rekonstrukci, nábytek, nemovitost…

Půjčku si nyní můžete sjednat z pohodlí svého domova a peníze mít již do pěti pracovních dnů na účtu.

Před uzavřením půjčky Vám doporučujeme se seznámit se Zásadami zodpovědného půjčování.

Chci získat půjčku online

Ekonomická situace je v České republice lepší a lepší. Nezaměstnanost klesá a lidé v průměru vydělávají více. Počet lidí ve finanční nouzi a exekuci přesto neklesá. Nejvíce ohroženou skupinou jsou samoživitelky a senioři. Potvrzují to údaje od České správy sociálního zabezpečení a oddlužovacích firem.

Zobrazit

Půjčky před výplatou jsou takzvané mikroúvěry, díky nimž můžete rychle získat menší částku v řádu tisícovek, kterou poté do měsíce splatíte. Taková půjčka se může hodit ve chvíli, kdy se vám nečekaně porouchá spotřebič, je konec měsíce a vy už nemůžete z výplaty spotřebič nechat opravit.

Zobrazit

Napsat a poslat esemesku, to je otázka několika vteřin nebo minut. Ale vyřídit na základě esemesky celou půjčku? Jak je to možné a jde to opravdu natolik rychle, že peníze mohou být na účtu ještě v ten samý den?

Zobrazit

Téměř 85 % Čechů nemá s půjčkami žádný problém. Právě naopak. V určité životní situaci by se k půjčce jako k řešení problému uchýlila podstatná většina. Ne však lehkomyslně. Pozitivní zprávou je, že stále méně Čechů si odmítá brát půjčky na krátkodobé rozmary.

Zobrazit

Jednou z nových významných bank v České republice je Hello bank, kterou znáte pod původním názvem Cetelem. Své služby českých klientům poskytuje již od roku 1997. Od té doby se postarala o finanční potřeby více než 1 milionů klientů. Důkazem kvality poskytovaných služeb je řada udělených ocenění odbornou veřejností i běžnými spotřebiteli.

Hello bank nabízí:

 • Kreditní karty
 • Nákupy na splátky
 • Osobní půjčku
 • Konsolidaci půjček
 • Půjčky na auto
 • Pojištění k úvěrovým produktům

Když půjčku, tak od Hello bank

S Hello půjčkou vyřešíte všechny finanční nesnáze a nebo si splníte všechna svá přání. Je-li Vám 18 let a více a trvale žijete na území České republiky, můžete o půjčku zažádat doslova ihned. Půjčit si můžete od 20 000 do 200 000 Kč s dobou splatnosti na 6 až 84 měsíců.

Hlavní výhody Hello půjčky:

 • Jednoduché sjednání půjčky online
 • Vedení půjčky zdarma
 • Úroková sazba od 4,7 % na všechno
 • Doba splatnosti až 84 měsíců
 • Bez ručitele
 • Půjčka na cokoliv

Reprezentativní příklad

Úvěr ve výši 100 000 Kč: trvání úvěru 84 měsíců, měsíční splátka 1 446 Kč, roční pevná úroková sazba 5,69 %, RPSN 5,78, celková částka splatná klientem 121 464 Kč, poplatek za uzavření smlouvy 0 Kč. Parametry jsou informativní a mohou se měnit dle aktuálního posouzení klienta bankou. Neposkytujeme „radu“ ve smyslu § 85 zákona o spotřebitelském úvěru ani úvěry v cizí měně. Spotřebitel je povinen sdělit bance nebo zprostředkovateli úvěru úplné a pravdivé informace nutné pro posouzení úvěruschopnosti, jinak úvěr banka neposkytne. Touto reklamou nevzniká právní nárok na poskytnutí úvěru. Spotřebitel je povinen sdělit poskytovateli úvěru nebo zprostředkovateli úvěru úplné a pravdivé informace nutné pro posouzení úvěruschopnosti. Pokud tuto povinnost spotřebitel nesplní a poskytovatel proto nebude schopen posoudit jeho úvěruschopnost, spotřebitelský úvěr neposkytne. Doba splácení Hello půjčky se pohybuje od 6 do 120 měsíců. Maximální RPSN je 11,45 %.

Chci získat půjčku online

O portálu Půjčky.cz

Smyslem portálu Půjčky.cz je nabídnout široké spektrum výhodných finančních produktů, o které můžete požádat z pohodlí Vašeho domova. Poskytneme Vám charakteristiku jednotlivých produktů, detailní srovnání finančních podmínek a po vyplnění přehledného formuláře možnost o jednotlivé produkty online zažádat.

Spolupracujeme pouze se seriózními a zavedenými partnery,
které pro Vás pečlivě vybíráme. Pomůžeme Vám vybrat nejvýhodnější finanční produkty, které vyřeší Vaši situaci a ušetří Vám tisíce korun i Váš čas.

Provozovatel portálu

Společnost Elephant Orchestra, s.r.o. provozuje v České republice a na Slovensku internetové projekty ve spolupráci s významnými společnostmi z finanční oblasti, pojišťovnictví, on-line prodeje produktů a dalších oborů. Cílem projektů Elephant Orchestra je jasnou a srozumitelnou formou prezentovat nabízené produkty a maximálně usnadnit potenciálním zákazníkům výběr vhodného řešení přesně podle jejich potřeb.

Elephant Orchestra s.r.o.
Rohanské nábřeží 678/29
186 00 Praha 8 - Karlín
IČ: 24294373
100% garance kvality

Společnost Elephant Orchestra s.r.o., IČ: 03272974, se sídlem Rohanské nábř. 678/29, 186 00 Praha 8 je zapsána v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze, odd. C, vložka 229733.

Kontaktní email: pujcky.cz@elephant-orchestra.com