Úrok od 9,69 % ročně

Flexibilní půjčky oc ACEMA Credit
Peníze pro vaše potřeby, rychle a jednoduše
Chci získat půjčku

Základní informace

 • 100 000 - 8 000 000 Kč
 • Splatnost od 1 roku do 20 let
 • Úrok od 9,69 % p.a.
 • Bez zbytečného papírování

Výhody

 • Možnost odkladu až 12 splátek
 • Možnost využití mimořádných splátek
 • Předběžné schválení půjčky během několika minut

Užitečné informace

 • Smlouvu s vámi projde profesionální poradce a vysvětlí vám vše potřebné
 • ACEMA je vítěz testu úvěrových firem zpravodajského portálu iDnes.cz
 • Na trhu s úvěry od roku 2000

ACEMA Credit – půjčky
až do 8 000 000 Kč

V souvislosti s nebankovními půjčkami se nejčastěji píše o krátkodobých půjčkách do 20 000 Kč. Nejen o malé půjčky je ale mezi lidmi velký zájem. Za 20 000 Kč chátrající dům nezrekonstruujete. Na něco takového je potřeba vyšší půjčka. ACEMA Credit je představitelem nebankovní úvěrové společnosti, která se specializuje na dlouhodobé půjčky od 100 000 až nad 5 000 000 Kč pro podnikatele, živnostníky i běžné spotřebitele.

ACEMA Credit nabízí půjčky od 100 000 až do 8 000 000 Kč. Jedná se o půjčky, které můžete použít na cokoliv, nejen na investici do vlastního bydlení. ACEMA Credit má ale ve svém porfoliu i účelové půjčky (např. na rekonstrukci, na konsolidaci úvěrů apod.).

Hlavní informace o ACEMA Credit půjčkách:
 • Nebankovní půjčky
 • Výše od 100 000 až do 8 000 0000 Kč
 • Úrok od 9,69 % p.a.
 • Doba splatnost od 1 roku do 20 let
 • Peníze na účtu do 48 hodin
Chci půjčku

Pro koho jsou půjčky od ACEMA Credit vhodné

Půjčky od ACEMA Credit jsou vhodné nejen pro podnikatele a živnostníky, ale i pro běžné spotřebitele. Společnost nabízí hned několik druhů půjček, u kterých ale žadatele posuzuje individuálně, aby jim mohla nabídnout co nejvýhodnější podmínky. Mnoho žadatelů oceňuje, že nemusí ztrácet čas dokládáním příjmů i to, že ACEMA Credit nedbá striktně na bezchybnou platební minulosti.

Na co se taková půjčka využívá? Třeba na rozjezd nebo vylepšení vlastního podnikání nebo na rekonstrukci starého domu. Lidé například zdědí dům po rodičích, který je nutné zrekonstruovat tak, aby splňoval nároky na moderní bydlení. Vlastník dům zastaví, vezme si rozumnou půjčku a dům zrekonstruuje. Poskytovatel má díky zástavě jistotu, že o své peníze nepřijde.

Chci půjčku

ACEMA Credit půjčky a jejich výhody i nevýhody

Vybíráte-li si vhodnou půjčku, je dobré znát její kladné i záporné stránky. Nebankovní půjčky jsou například známe tím, že jsou drahé a že si účtují vysoké sankce za nesplácení půjčky. To už dnes úplně neplatí. ACEMA Credit naopak nabízí úrok srovnatelný s bankovními půjčkami.

Plusy:
 • půjčka až do výše 8 000 000 Kč
 • úrok od 9,69 % p.a.
 • doba splatnosti až 20 let
 • vyřízení půjčky online
 • není nutné potvrzení o příjmu
 • nevadí záznam v registru ani exekuce
Minusy:
 • nízká schvalovatelnost žádostí
 • poplatek za předčasné splacení půjčky
 • sankce za pozdní splátky až riziko ztráty nemovitosti
Chci půjčku

Jak sjednat ACEMA Credit půjčku – od žádosti až po splácení půjčky

O neúčelovou půjčku ACEMA Credit může požádat občan ČR starší 18, který vlastní nemovitost vhodnou k zajištění půjčky. Lze použít jakoukoliv nemovitost, má-li souhlas vlastníka k zajištění. V takovém případě potřebuje doklady včetně výpisu z katastru vlastníka nemovitosti.

Základní požadavky na žadatele o ACEMA Credit půjčku:
 • Věk 18 let a více
 • Dva doklady totožnosti
 • Výpis z katastru k zajištěné nemovitosti

S připraveným doklady a dokumenty lze o půjčku požádat online na internetu nebo telefonicky. Vyplnění online žádost je jednoduché a urychluje to celý proces. Stačí zvolit půjčku a vyplnit základní údaje.

Do dvou pracovních dní se vám ozve obchodní zástupce, specialista na úvěry, který s vámi probere detaily půjčky. Po schválení žádosti jsou obratem převedeny peníze na váš bankovní účet. Měsíční splátky budete posílat na účet poskytovatele. Každý 13. měsíc můžete využít možnost uhradit mimořádnou splátku zdarma.

Pokud se vám stane, že nebudete mít peníze na splátku, okamžitě se domluvte s poskytovatelem půjčky na vhodné řešení. Včasná komunikace je vždy lepší než sankce či ztráta nemovitosti.

Reprezentativní příklad

Výše úvěru 500 000 Kč, úroková sazba 13 % p.a., počet splátek 120, 119 x výše splátky 7 820 Kč + poslední splátka 7 709,09 Kč. Celkově splatná částka spotřebitelem 981 289,99 Kč. RPSN činí 17,8808 % a výpočet je založen na předpokladu, že úvěr je čerpán okamžitě jednorázově. Dále jsou s úvěrem spojeny jednorázové náklady: Náklad ve výši 3 000 Kč za zápis do katastru nemovitostí, poplatek závazková provize 8 % z výše úvěru tzn. 40 000 Kč (tyto poplatky neplatíte předem, jsou strženy oproti čerpání úvěru). Výsledná částka, vyplacená klientovi po odečtení poplatků činí 457 000 Kč.

Před uzavřením půjčky vám doporučujeme se seznámit se Zásadami zodpovědného půjčování.

Chci půjčku

Do péče o psy a kočky je třeba zahrnout i zdravotní péči v případě nemoci či úrazu. Taková operace spolu s dalšími náklady na léčbu však může vyšplhat i na desetitisíce korun. Z čeho ji majitelé domácích mazlíčků zaplatí? Má smysl si vzít půjčku nebo existuje jiné lepší řešení, například pojištění?

Zobrazit

Poskytovatelé úvěrů si na základě informací z registrů dlužníků snadno ověří úvěruschopnost nových žadatelů. Půjčku by správně měli poskytnout jen těm, kteří ji prokazatelně zvládnou splácet. Žadatele zase registry chrání před lehkomyslným jednáním a nekontrolovaným předlužením. Jak přesně fungují?

Zobrazit

Půjčka představuje možnost, jak rychle získat prostředky na cokoliv, zároveň se však jedná o závazek, který jste povinni vrátit za sjednaných podmínek. O tom, na kolik vás splácení úvěru zatíží, rozhodne už váš přístup k výběru půjčky. Jaký postup lze považovat za zodpovědný a bezpečný?

Zobrazit

Odborníci přes osobní finance před rychlými půjčkami spíše varují. Rychlé vyřízení totiž bývá cenou za méně výhodné podmínky. Najde se ale několik situací, s jejichž řešením vám tento typ půjčky může pomoci. Platí to ale pouze v případě, že striktně dodržíte zásady bezpečného půjčování.

Zobrazit

FAQ - nejčastější dotazy na Acema Credit půjčku

Jak vysokou půjčku ACEMA Credit nabízí?

Společnost ACEMA Credit nabízí půjčky až do maximální výše 8 000 000 Kč.

Mohu o půjčku požádat osobně na kamenné pobočce?

ACEMA Credit osobní sjednání neumožňuje. Můžete zavolat na klientskou linku nebo ještě lépe vyplnit žádost o půjčku online.

Musím k zajištění půjčky použít vlastní nemovitost?

Je to ideální. Použít ale můžete i jinou nemovitost, pokud s tím majitel souhlasí. Ten pak musí doložit své doklady a výpis z katastru.

Jaké doklady jsou k vyřízení půjčky potřeba?

Žadatel o půjčku bude potřebovat dva doklady totožnosti, které musí být platné. Třetím dokumentem je výpis z katastru k nemovitost, která bude v případě potřeby použitá k zajištění.

Mám peníze a rozhodl jsem se poslat vyšší splátku. Je to zdarma?

Mimořádnou splátku zdarma můžete poslat každý 13. měsíc během splatnosti půjčky. Pokud byste se rozhodli půjčku splatit celou v předčasném termínu, poraďte se s obchodním zástupce, jak vysoký poplatek zaplatíte.

Chci půjčku

O portálu Půjčky.cz

Smyslem portálu Půjčky.cz je nabídnout široké spektrum výhodných finančních produktů, o které můžete požádat z pohodlí vašeho domova. Poskytneme vám charakteristiku jednotlivých produktů, detailní srovnání finančních podmínek a po vyplnění přehledného formuláře možnost o jednotlivé produkty online zažádat.

Spolupracujeme pouze se seriózními a zavedenými partnery,
které pro vás pečlivě vybíráme. Pomůžeme vám vybrat nejvýhodnější finanční produkty, které vyřeší vaši situaci a ušetří vám tisíce korun i váš čas.

Provozovatel portálu

Společnost Elephant Orchestra, s.r.o. provozuje v České republice a na Slovensku internetové projekty ve spolupráci s významnými společnostmi z finanční oblasti, pojišťovnictví, on-line prodeje produktů a dalších oborů. Cílem projektů Elephant Orchestra je jasnou a srozumitelnou formou prezentovat nabízené produkty a maximálně usnadnit potenciálním zákazníkům výběr vhodného řešení přesně podle jejich potřeb.

Elephant Orchestra s.r.o.
Rohanské nábřeží 678/29
186 00 Praha 8 - Karlín
IČ: 24294373
100% garance kvality

Společnost Elephant Orchestra s.r.o., IČ: 03272974, se sídlem Rohanské nábř. 678/29, 186 00 Praha 8 je zapsána v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze, odd. C, vložka 229733.

Kontaktní email: pujcky.cz@elephant-orchestra.com