Úrok od 6,90 % ročně

Flexibilní půjčka Acema
Peníze pro Vaše potřeby, rychle a jednoduše
Chci získat půjčku

Základní informace

 • Půjčka s ručením nemovitostí
 • 100 000 Kč - 5 000 000 Kč
 • Splatnost od 12 do 240 měsíců
 • RPSN od 5,61 %

Výhody

 • Možnost odkladu až 12 splátek
 • Možnost využití mimořádných splátek
 • Předběžné schválení půjčky během několika minut

Užitečné informace

 • Smlouvu s Vámi projde profesionální poradce a vysvětlí Vám vše potřebné
 • Acema je vítěz testu úvěrových firem zpravodajského portálu iDnes.cz
 • Na trhu s úvěry od roku 2000

Acema Credit - neúčelová půjčka
až 5 000 000 Kč

V souvislosti s nebankovními půjčkami se nejčastěji píše o krátkodobých půjčkách do 20 000 Kč. Nejen o malé půjčky je ale mezi lidmi velký zájem. Za 20 000 Kč chátrající dům nezrekonstruujete. Na něco takového je potřeba vyšší půjčka. Acema Credit je představitelem nebankovní úvěrové společnosti, která se specializuje na dlouhodobé půjčky v řadu stovek tisíc až milionů korun.

Acema Credit nabízí půjčky od 100 000 Kč až do 5 000 000 Kč. Jedná se o neúčelovou půjčku, kterou můžete použít na cokoliv, nejen na investici do vlastního bydlení. Acema Credit má ale ve svém porfoliu i účelové půjčky (např. na rekonstrukci, na konsolidaci úvěrů apod.). Všechny její úvěry mají jednu společnou podmínku, kterou je zajištění nemovitostí v odpovídající hodnotě.

Je tedy zřejmé, že tato půjčka je určená pro relativně užší okruh zájemců než u krátkodobých půjček. Ani vlastnictví nemovitosti není zárukou, že zájemce půjčku získá. Záleží také na dalších parametrech, která Acema Credit zjistí při vyhodnocování žádosti o půjčku a ověřování žadatele.

Hlavní informace o neúčelové Acema Credit půjčce:
 • Nebankovní půjčka
 • Zajištění nemovitostí
 • Výše půjčky 100 000 Kč až 5 000 0000 Kč
 • Úrok od 6,90 %
 • Doba splatnost od 12 měsíců do 20 let
 • Peníze na účtu do 24 hodin
Chci půjčku

Pro koho je Acema Credit půjčka vhodná

Podmínky u půjčky Acema Credit jsou naprosto jasné. Bez nemovitost to nepůjde. O půjčku na cokoliv může žádat pouze ten, kdo může půjčku zajistit nemovitostí. Hodnota nemovitosti přitom ovlivňuje výši poskytnuté půjčky. Hodně žadatelů oceňuje, že nemusí ztrácet čas dokládáním příjmů i to, že Acema Credit nedbá striktně na bezchybné platební minulosti.

Nebankovní půjčka Acema Credit je vhodná pro:

 • osoby s vlastní nemovitostí
 • osoby s českým občanstvím
 • osoby se záznamem v registru
 • osoby v exekuci
 • nezaměstnané osoby
 • osoby bez doložení příjmů

To však neznamená, že půjčku Acema Credit získá automaticky každý, kdo má byt, dům či jinou vhodnou nemovitost. Acema potenciální klienty prověřuje a pokud zájemce nesplňuje požadavky, dochází k zamítnutí žádosti. Problém tak mohou představovat nesplacené dluhy nebo nevyhovující nemovitost.

Na co se taková půjčka využívá? Třeba na rekonstrukci starého domu. Lidé například zdědí dům po rodičích, který je nutné zrekonstruovat tak, aby splňoval nároky na moderní bydlení. Vlastník dům zastaví, vezme si rozumnou půjčku a dům zrekonstruuje. Poskytovatel má díky zástavě jistotu, že o své peníze nepřijde.

Chci půjčku

Acema Credit půjčka a její výhody i nevýhody

Vybíráte-li si vhodnou půjčku, je dobré znát její kladné i záporné stránky. Nebankovní půjčky jsou například známe tím, že jsou drahé a že si účtují vysoké sankce za nesplácení půjčky. To už dnes úplně neplatí. Acema Credit naopak nabízí úrok srovnatelný s bankovními půjčkami.

Plusy:
 • půjčka na cokoliv až do výše 5 000 000 Kč
 • úrok od 6,90 %
 • doba splatnosti až 20 let
 • vyřízení půjčky online
 • není nutné potvrzení o příjmu
 • nevadí záznam v registru ani exekuce
Minusy:
 • je požadována zástava nemovitosti
 • nízká schvalovatelnost žádostí
 • poplatek za předčasné splacení půjčky
 • sankce za pozdní splátky až riziko ztráty nemovitosti
Chci půjčku

Jak sjednat Acema Credit půjčku - od žádosti až po splácení půjčky

O neúčelovou půjčku Acema Credit může požádat občan ČR starší 18, který vlastní nemovitost vhodnou k zajištění půjčky. Lze použít jakoukoliv nemovitost, má-li souhlas vlastníka k zajištění. V takovém případě potřebuje doklady včetně výpisu z katastru vlastníka nemovitosti.

Základní požadavky na žadatele o Acema Credit půjčku:
 • Věk 18 let a více
 • Občan České republiky
 • Dva doklady totožnosti
 • Výpis z katastru k zajištěné nemovitosti

S připraveným doklady a dokumenty lze o půjčku požádat online na internetu nebo telefonicky. Lze zavolat na linku nebo na sebe zanechat telefonický kontakt. Vyplnění žádost je nejjednodušší a urychluje to celý proces. Stačí zvolit půjčku, vyplnit osobní údaje a údaje o nemovitosti.

Do dvou pracovních dní se vám ozve obchodní zástupce, specialista na úvěry, který s vámi probere detaily půjčky. Po schválení žádosti jsou obratem převedeny peníze na váš bankovní účet. Měsíční splátky budete posílat na účet poskytovatele. Každý 13. měsíc můžete využít možnost uhradit mimořádnou splátku zdarma.

Život není fér a doba splácení takové půjčky je dlouhá. Taková ztráta zaměstnání i delší nemoc může s rodinným rozpočtem hodně zamávat. Stane-li se vám, že nebudete mít peníze na splátku, okamžitě se domluvte s poskytovatelem půjčky na vhodné řešení. Včasná komunikace je vždy lepší než sankce či ztráta nemovitosti.

Stručné zhodnocení Acema Credit půjčky

Acema půjčka je určená pouze pro lidi mající k dispozici nemovitost, kterou mohou použít k zajištění půjčky. Ostatním je půjčka nedostupná. Ve prospěch nebankovní půjčky hovoří nízká úroková sazba již od 6,90 %. Žadatelé také nemusí dokládat potvrzení o příjmu, což je o dost jednodušší. Měly by si však uvědomit riziko souvisejíc s nesplácením půjčky, vinou čehož mohou o nemovitost úplně přijít.

Reprezentativní příklad

Výše úvěru 500.000 Kč, úroková sazba 13 % p.a., počet splátek 120, 119 x výše splátky 7.820 Kč + poslední splátka 7.709,09 Kč. Celkově splatná částka spotřebitelem 981.289,99 Kč. RPSN činí 17,8808 % a výpočet je založen na předpokladu, že úvěr je čerpán okamžitě jednorázově. Dále jsou s úvěrem spojeny jednorázové náklady: Náklad ve výši 3.000 Kč za zápis do katastru nemovitostí, poplatek závazková provize 8 % z výše úvěru tzn. 40.000 Kč (tyto poplatky neplatíte předem, jsou strženy oproti čerpání úvěru). Výsledná částka, vyplacená klientovi po odečtení poplatků činí 457.000 Kč.

Před uzavřením půjčky Vám doporučujeme se seznámit se Zásadami zodpovědného půjčování.

Chci půjčku

O odkladu splátek se v posledních měsících hovořilo nejčastěji ve spojitosti s pandemií nového typu koronaviru. Plošné splátkové moratorium, které vyhlásila ministryně financí Alena Schillerová, sice v říjnu skončilo, řada bank ale stále svým klientům nabízí možnost splátky odložit. Má to ale jeden háček. Další odložení se už zapíše do úvěrového registru a může negativně ovlivnit jejich případné další žádosti o úvěr. Přesto je odklad splátek pro mnohé jediným způsobem, jak se se současnou situací vypořádat.

Zobrazit

S nějakou formou půjčky má podle aktuálních průzkumů zkušenost zhruba každý druhý Čech. Nejčastěji si půjčujeme na výstavbu, koupi nebo rekonstrukci nového či stávajícího bydlení. V pozadí ale nezůstávají ani klasické spotřebitelské půjčky a úvěry. Půjčujeme si na vybavení domácnosti, stěhování za prací nebo studiem, ale třeba i vánoční dárky nebo nečekané výdaje. Bohužel existuje řada z nás, kterým přerostou půjčky přes hlavu a stanou se proto krajně nevýhodné. Pro tuto skupinu osob je vhodným způsobem řešení refinancování nebo konsolidace. Jaký je mezi těmito procesy rozdíl? Prozradíme na následujících řádcích!

Zobrazit

Nebankovní půjčky jsou alternativou ke klasickým půjčkám, které si můžete vzít v bance. Obvykle jsou snáze dostupné a vyřídíte je rychleji, na druhou stranu na úrocích většinou zaplatíte více. Jaké jsou další výhody a nevýhody nebankovních půjček?

Zobrazit

S příchodem podzimní vlny pandemie koronaviru byl od 5. října 2020 schválen nouzový stav a přijata řada krizových opatření. Na jejich základě byla zakázána či omezena činnost některým subjektům, a tak vláda připravila programy pro podporu firem, živnostníků, ale i běžných občanů, kteří se mohou dostat do finančních potíží. Jaký balíček opatření si vláda připravila pro podporu podnikatelů a zaměstnanců během druhé vlny epidemie koronaviru?

Zobrazit

FAQ - nejčastější dotazy na Acema Credit půjčku

Jak vysokou půjčku Acema Credit nabízí?

Máte-li vhodnou nemovitost, můžete si vzít půjčku až do maximální výše 5 000 000 Kč.

Mohu o půjčku požádat osobně na kamenné pobočce?

Acema Credit osobní sjednání neumožňuje. Můžete na sebe zanechat kontakt nebo ještě lépe vyplnit žádost o půjčku online.

Musím k zajištění půjčky použít vlastní nemovitost?

Je to ideální. Použít ale můžete i jinou nemovitost, pokud s tím majitel souhlasí. Musí doložit své doklady a výpis z katastru.

Jaké doklady jsou k vyřízení půjčky potřeba?

Žadatel o půjčku bude potřebovat dva doklady totožnosti, které musí být platné. Před podáním žádosti si zkontrolujte jejich platnosti. Lidé se často ani nevšimnou, že mají prošlou občanku nebo řidičák. Třetím dokumentem je výpis z katastru k nemovitost, která bude použitá k zajištění.

Mám peníze a rozhodl jsem se poslat vyšší splátku. Je to zdarma?

Mimořádnou splátku zdarma můžete poslat každý 13. měsíc během splatnosti půjčky. Pokud byste se rozhodli půjčku splatit celou v předčasném termínu, poraďte se s obchodním zástupce, jak vysoký poplatek zaplatíte.

Chci půjčku

O portálu Půjčky.cz

Smyslem portálu Půjčky.cz je nabídnout široké spektrum výhodných finančních produktů, o které můžete požádat z pohodlí Vašeho domova. Poskytneme Vám charakteristiku jednotlivých produktů, detailní srovnání finančních podmínek a po vyplnění přehledného formuláře možnost o jednotlivé produkty online zažádat.

Spolupracujeme pouze se seriózními a zavedenými partnery,
které pro Vás pečlivě vybíráme. Pomůžeme Vám vybrat nejvýhodnější finanční produkty, které vyřeší Vaši situaci a ušetří Vám tisíce korun i Váš čas.

Provozovatel portálu

Společnost Elephant Orchestra, s.r.o. provozuje v České republice a na Slovensku internetové projekty ve spolupráci s významnými společnostmi z finanční oblasti, pojišťovnictví, on-line prodeje produktů a dalších oborů. Cílem projektů Elephant Orchestra je jasnou a srozumitelnou formou prezentovat nabízené produkty a maximálně usnadnit potenciálním zákazníkům výběr vhodného řešení přesně podle jejich potřeb.

Elephant Orchestra s.r.o.
Rohanské nábřeží 678/29
186 00 Praha 8 - Karlín
IČ: 24294373
100% garance kvality

Společnost Elephant Orchestra s.r.o., IČ: 03272974, se sídlem Rohanské nábř. 678/29, 186 00 Praha 8 je zapsána v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze, odd. C, vložka 229733.

Kontaktní email: pujcky.cz@elephant-orchestra.com