Doporučujeme

Rychlá půjčka

10 000 - 600 000 Kč

3 - 84 měsíců

Vlastnosti půjčky

 • Oslovíme za Vás vybrané banky a prověřené úvěrové společnosti
 • Jedná se o neučelové půjčky, takže peníze můžete využít na cokoliv
 • Žádost o půjčku je nezávazná. Záleží jen na Vás zda nabídku přijmete

Výhody

 • Stačí pouze jedna žádost a vše vyřídíme zdarma za Vás
 • Půjčku kompletně zařídíte online
 • Maximalizujeme Vaši šanci na získání půjčky dle Vašich kritérií

Užitečné informace

 • Žadatel o půjčku musí být plnoletý
 • Peníze nejpozději do 48 hodin od schválení
 • Zprostředkovali jsme pro Vás přes 100 000 půjček
Tip!

Stačí vyplnit pouze jednu žádost a oslovíme za Vás až 10 našich partnerů najednou. Maximalizujete tak svou šanci na získání půjčky.

Mám zájem

Rychlá půjčka před výplatou

až 10 000 Kč

7 - 45 dní

Vlastnosti půjčky

 • Oslovíme za Vás prověřené úvěrové společnosti
 • První rychlou půjčku až 10 000 Kč
 • Žádost o půjčku je nezávazná. Záleží jen na Vás zda nabídku přijmete

Výhody

 • Stačí pouze jedna žádost a vše vyřídíme zdarma za Vás
 • Půjčku kompletně zařídíte online
 • Maximalizujeme Vaši šanci na získání půjčky dle Vašich kritérií

Užitečné informace

 • Žadatel o půjčku musí být plnoletý
 • Postačí Vám pouze dva osobní doklady
 • Zprostředkovali jsme pro Vás přes 100 000 půjček
Tip!

Stačí vyplnit pouze jednu žádost a oslovíme za Vás až 10 našich partnerů najednou. Maximalizujete tak svou šanci na získání půjčky.

Mám zájem

Půjčka před výplatou

Mít tak tolik peněz na účtu, že by člověk nemusel nic vážného řešit. Žádné chybějící peníze před výplatou, ani žádné nečekané výdaje, které zatřesou rozpočtem na další měsíc. To je bohužel sen, který se splní pár vyvoleným, a rozhodně to není snadné. Většina lidí však chodí do práce, a občas jsou rádi, když se bez újmy dočkají dalšího výplatního dne.

Život by ale měl být také o pěkných věcech a zážitcích. Člověk se musí občas pobavit, zajít do kina, na dobrou večeři, pobavit se s přáteli u sklenky vína nebo si koupit něco pěkného na sebe. Když přijdou děti, je to mnohem těžší. Dětem je potřeba zajistit bezpečný a krásný domov a koupit jim všem potřebné. Většinou to jde, i když je tu a tam rodinný rozpočet hodně napnutý. Co však dělat, když jeden měsíc opravdu chybí peníze, byť jen pár dní před výplatou?

Půjčky před výplatou - řešení drobných problémů s penězi

Když vám v takové nepříjemné situaci nemůže půjčit rodina, ani přátelé, nebo je prostě nechcete žádat o peníze, může pomoci malá půjčka ve výši pár tisíc korun. Jedná se o půjčku před výplatou, která vyřeší krátkodobý nedostatek financí během pár minut. Nejedná se o desítky tisíc, které byste spláceli měsíce. Rychlou půjčku splatíte do 30 dní, když už budete mít své finance zase pevně v rukou.

Půjčky před výplatou jsou krátkodobé půjčky, které poskytují pouze nebankovní společnosti. Jedná se o půjčky ve výši od 500 korun až do 10 000 korun. Některé společnosti mohou půjčit i více. Vzhledem k tomu, že splatnost této rychlé půjčky je maximálně 30 dní, je dobré půjčovat si opravdu jen tolik, kolik musíte. V nabídce můžete narazit i na půjčky pro nové zákazníky, za které nezaplatíte poprvé žádný poplatek. Jde o první půjčku zdarma.

Rychlé půjčky do výplaty - výhody a nevýhody

Když si musíte půjčit, zjistěte si nejprve, co taková půjčka online obnáší. Má své výhody, ale i nevýhody, se kterými je třeba předem počítat. Třeba to, že taková nebankovní půjčka před výplatou bývá dražší než běžná bankovní půjčka.

Výhody krátkodobé půjčky do výplaty:
 • o půjčku může požádat každý - i studenti, ženy na mateřské, senioři, nezaměstnaní
 • schválení půjčky trvá pouze pár minut
 • po schválení je půjčka ihned převedena na účet žadatele
 • vyřízení půjčky probíhá online
 • první půjčka zdarma - pouze pro nové zákazníky, nelze využívat opakovaně
 • půjčky bez zástavy
Nevýhody rychlé půjčky před výplatou:
 • menší částky s krátkou dobou splatnosti do 30 dní
 • omezená výše první půjčky
 • vyšší úroková sazba a RPSN
 • velké rozdíly mezi poskytovateli půjček před výplatou
 • půjčku lze okamžitě na účet získat v pracovní dny
 • Půjčka před výplatou pro každého

O půjčku do výplaty online může požádat doslova každý. Je jedno, jakou práci zrovna máte nebo kolik vyděláváte. Potřebujete-li si půjčit právě teď, řešením je rychlá půjčka online. Ve většině případů ale půjčku do výplaty využívají lidé, kteří si potřebují rychle půjčit peníze například na koupit důležitého spotřebiče, opravu auta či nečekaný nedoplatek za energie.

Půjčka před výplatou se hodí, když vám nevychází finance do další výplaty. Rychlá půjčka vám rovněž pomůže překonat období, než dostanete první výplatu v nové práci. Přijdou vám peníze za brigádu, mateřská či důchod později než obvyklé? Pomůže krátkodobá půjčka ve výši pár tisíc korun, kterou splatíte hned další měsíc.

Co byste ale dělat neměli, je půjčku před výplatou používat na řešení dluhů. Pokud vás finanční potíže trápí delší dobu, požádejte o pomoc odborníky z poraden ve finanční tísní. Nesnažte se lepit dluhy tím, že si vytvoříte nové dluhy. To je velice špatná volba, která vás dovede od dluhové spirály, z níž je cesta ven velmi obtížná.

Nejlepší půjčka do výplaty - srovnání online

Hledáte nejlepší půjčku před výplatou? Je pro vás nabídka krátkodobých půjček příliš komplikovaná? Nevíte, jaké parametry porovnávat? Navštivte stránky, které se na srovnání půjček před výplatou specializují. Minutku vám bude trvat vyplnění krátkého formuláře a za další minutku budete mít před sebou hotový přehled nejlepších i těch nejhorších půjček na trhu. Stačí zkouknout podmínky u nejvýhodnějších půjček a vybrat si tu pravou.

Dnes je běžné půjčovat si téměř na cokoliv. Banky si toho jsou vědomy, a proto mimo půjček nabízí i jiné služby včetně pojištění schopnosti splácet. Při ztrátě práce nebo úrazu se takové pojištění rozhodně hodí, nicméně si dávejte pozor na pročtení všech podmínek – není pojištění jako pojištění.

Zobrazit

Peníze jsou téma, o kterém se tolik nemluví, ale řeší ho téměř každý. Ve chvíli, kdy peníze nestačí, vyvstává otázka, co dál? Co dělat v situaci, kdy náhle potřebujete finanční prostředky a úspory nemáte? Půjčit? Nepůjčit? A jak poznat, že je půjčka (ne)správné řešení?

Zobrazit

Registry jsou důležitou součástí procesu při poptávce po půjčce. Je to dáno zákonem i pro získání informací, na jejichž základě se solidní bankovní i nebankovní společnosti rozhodují o výši úrokové sazby.

Zobrazit

V životě není nic jasně dané. Každý se může dostat do problémů a přestat splácet své závazky. Náhlá ztráta práce, dlouhodobé onemocnění i nečekané výdaje. Neschopnost platit splátky pak na sebe nemusí nechat dlouho čekat. A pokud selžou i veškeré snahy o řešení takové situace, do procesu může vstoupit exekutor.

Zobrazit

Nejčastější dotazy na půjčky před výplatou

Kdo může o půjčku do výplaty požádat?

O rychlou půjčku ve výši pár tisíc korun může zažádat osoba starší 18 let s trvalým pobytem na území ČR a stálým příjmem.

Jaké doklady k rychlé půjčce budu potřebovat?

Podmínky vám sdělí vybraný poskytovatel. U půjček do výplaty jsou požadavky minimální. Ve většině případů je potřeba pouze jeden doklad totožnosti. Někteří poskytovatelé požadují dva a k tomu nějaký doklad o příjmu nebo alespoň prohlášení. Uvádějte pouze pravdivé údaje. Poskytovatelé si vás prověří v registrech dlužníků.

Jak je půjčka před výplatou drahá?

Nebankovní půjčky jsou obvykle až na výjimky dražší než bankovní půjčky. Počítejte tedy s vyšší úrokovou sazbou, nebo v tomto případě s poplatkem za půjčených každých tisíc korun. Mezi nabízenými půjčkami panují velké rozdíly, vyberte si tu nejlevnější.

Jak se půjčka do výplaty splácí?

Tyto malé půjčky se vyznačují krátkou dobou splatnosti od 7 do 30 dní. Půjčka se splácí jednorázově, ne ve splátkách. Pokud na splátku nemáte, dobu splatnosti lze za poplatek prodloužit.

Jak vyřízení půjčky do výplaty probíhá?

Na internetu vyplníte krátkou žádost nebo pošlete SMS zprávu. Žádost je automaticky zpracována a výsledek se dozvíte za pár minut. V případě schválení žádosti o půjčku, jsou peníze obratem odeslány na váš bankovní účet. Převod trvá pár minut.

O portálu Půjčky.cz

Smyslem portálu Půjčky.cz je nabídnout široké spektrum výhodných finančních produktů, o které můžete požádat z pohodlí Vašeho domova. Poskytneme Vám charakteristiku jednotlivých produktů, detailní srovnání finančních podmínek a po vyplnění přehledného formuláře možnost o jednotlivé produkty online zažádat.

Spolupracujeme pouze se seriózními a zavedenými partnery,
které pro Vás pečlivě vybíráme. Pomůžeme Vám vybrat nejvýhodnější finanční produkty, které vyřeší Vaši situaci a ušetří Vám tisíce korun i Váš čas.

Provozovatel portálu

Společnost Elephant Orchestra, s.r.o. provozuje v České republice a na Slovensku internetové projekty ve spolupráci s významnými společnostmi z finanční oblasti, pojišťovnictví, on-line prodeje produktů a dalších oborů. Cílem projektů Elephant Orchestra je jasnou a srozumitelnou formou prezentovat nabízené produkty a maximálně usnadnit potenciálním zákazníkům výběr vhodného řešení přesně podle jejich potřeb.

Elephant Orchestra s.r.o.
Rohanské nábřeží 678/29
186 00 Praha 8 - Karlín
IČ: 24294373
100% garance kvality

Společnost Elephant Orchestra s.r.o., IČ: 03272974, se sídlem Rohanské nábř. 678/29, 186 00 Praha 8 je zapsána v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze, odd. C, vložka 229733.

Kontaktní email: pujcky.cz@elephant-orchestra.com