První půjčka ZDARMA

Rychlá půjčka od ViaSMS
Půjčka vhodná pro každého!

Chci získat půjčku online

  • Vysoká míra schavalovatelnosti

Základní informace

  • První půjčka do 25 000 Kč ZDARMA
  • 1 000 – 60 000 Kč
  • Vyřízení do 15 minut

Výhody

  • Žádost o půjčku přes SMS/internet
  • Půjčku je možné využít na cokoliv
  • Stačí se jednou zaregistrovat, poté je vše automatické

Užitečné informace

  • Možnost prodloužení splatnosti
  • Ověřené a bezpečné služby
  • Registrace vyžaduje ověření vašeho bankovního účtu – převodem 1 Kč
Akce
ViaSMS nabízí svým klientům jedinečnou příležitost půjčit si napoprvé ZDARMA. Zvolte si částku až do výše 25 000 Kč a neplaťte žádný úrok ani poplatky.

Rychlá půjčka ViaSMS

Po první registraci budete mít možnost si kdykoliv půjčit online nebo prostřednictvím jediné SMS

ViaSMS je mezinárodní finanční společnost poskytující osobní půjčky v 7 zemích EU – Velká Británie, Švédsko, Španělsko, Polsko, Lotyšsko, Litva a Česká Republika.

ViaSMS vám poskytne první půjčku až do výše 25 000 Kč se standardní splatností až 30 dní. Půjčku můžete čerpat i opakovaně a to již do výše 60 000 Kč u každé budete mít v případě potřeby možnost si splatnost prodloužit.

Před uzavřením půjčky vám doporučujeme se seznámit se Zásadami zodpovědného půjčování.

Reprezentativní příklad

Úvěr ve výši 10.000 Kč po dobu 1 měsíce (30 dnů): Měsíční poplatek za vedení úvěru 0 Kč, jednorázový poplatek za sjednání úvěru 0 Kč, pevná roční úroková sazba 264 %, RPSN 1024 %. První splátka 12.200 Kč. Celková částka splatná spotřebitelem po 1 měsíci činí 12.200 Kč, z čehož 10.000 Kč je použito na úhradu jistiny a 2.200 Kč na úhradu úroku.

Chci získat půjčku online

Když člověk nutně potřebuje peníze, často jeho racionální pohled mizí v návalech emocí a občas i zoufalství. Nikdo rozhodně nechce nikde dlužit, a když už se odhodláte k půjčce, je bezpodmínečně nutné nejednat zkratkovitě a nenechat se chytit do pasti, kterou na vás líčí podvodní poskytovatelé půjček.

Zobrazit

Rychlá půjčka před výplatou by měla být v každém ohledu pečlivě promyšlená, což je při náhlém nedostatku peněz a spěchu dost obtížné. Situace na trhu s mikropůjčkami se sice dává do pohybu a podvodné společnosti jsou na ústupu, jenže mnoho kontroverzních praktik i nadále zůstává zakořeněno v nebankovních společnostech.

Zobrazit

Japonská půjčka vystupuje na trhu s mikropůjčkami nebo také půjčkami před výplatou, již jeden rok. Jedná se tedy o stabilní, vyzkoušený produkt, který nabízí jedna z největších společností na trhu nebankovních úvěrů, Home Credit. Od jiných nebankovních úvěrů se právě Japonská půjčka liší svou rychlostí, bezpečností a nízkými poplatky.

Zobrazit

Počet Čechů, kteří si vzali krátkodobou půjčku a nezvládají ji splácet, se za poslední rok zvýšil o 12 procent. Celkem se jedná o 305 tisíc osob. Tomuto trendu se snaží zamezit nový zákon o spotřebitelském úvěru. Nově si bude moci vzít půjčku jen ten, kdo bude mít na splátku dostatek peněz.

Zobrazit

Rychlá půjčka ViaSMS před výplatou

Rychlé půjčky jako je ViaSMS využíjají lidé především v době, kdy jim schází pěníze a je jen několik dní před výplatou. Via SMS jako první půjčku nabízí až 25 000 Kč ZDARMA. Je jen nutné projít ověřením bankovního účtu zasláním 1 Kč. Pak už je výplata půjčky velmi rychlá.

Žádosti o půjčku ViaSMS přijímá 24 hodin denně. Schvalování a následná výplata pak probíhá v pracovní dny od 9:00 do 18:00

Další půjčku u ViaSMS je možné již žádat do výše 60 000 Kč. Schvalování je už ale rychlejší. Není nutné totiž ověřovat váš bankovní účet zasíláním 1 Kč. O Další půjčky můžete zažádat přímo na webu nebo zasláním SMS.

Chci půjčku

O portálu Půjčky.cz

Smyslem portálu Půjčky.cz je nabídnout široké spektrum výhodných finančních produktů, o které můžete požádat z pohodlí vašeho domova. Poskytneme vám charakteristiku jednotlivých produktů, detailní srovnání finančních podmínek a po vyplnění přehledného formuláře možnost o jednotlivé produkty online zažádat.

Spolupracujeme pouze se seriózními a zavedenými partnery,
které pro vás pečlivě vybíráme. Pomůžeme vám vybrat nejvýhodnější finanční produkty, které vyřeší vaši situaci a ušetří vám tisíce korun i váš čas.

Provozovatel portálu

Společnost Elephant Orchestra, s.r.o. provozuje v České republice a na Slovensku internetové projekty ve spolupráci s významnými společnostmi z finanční oblasti, pojišťovnictví, on-line prodeje produktů a dalších oborů. Cílem projektů Elephant Orchestra je jasnou a srozumitelnou formou prezentovat nabízené produkty a maximálně usnadnit potenciálním zákazníkům výběr vhodného řešení přesně podle jejich potřeb.

Elephant Orchestra s.r.o.
Rohanské nábřeží 678/29
186 00 Praha 8 - Karlín
IČ: 24294373
100% garance kvality

Společnost Elephant Orchestra s.r.o., IČ: 03272974, se sídlem Rohanské nábř. 678/29, 186 00 Praha 8 je zapsána v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze, odd. C, vložka 229733.

Kontaktní email: pujcky.cz@elephant-orchestra.com