Úrok od 3,99 % ROČNĚ

ZONKY - Lidé půjčují lidem
Půjčte si výhodněji než v bance

Chci půjčku od lidí

Základní informace

 • Úrok již od 3,99 % ročně
 • Půjčka na 6 až 84 měsíců
 • Půjčka na cokoliv až 750 000 Kč

Výhody

 • Předčasné splacení zdarma
 • Vše online, žádné písemné smlouvy
 • Poplatek za Zonky půjčku je 2% z půjčené částky

Užitečné informace

 • Žádné ručení nemovitostí
 • Zadání žádosti (aukce) zdarma

Zonky - půjčka, která je od lidí

Půjčte si od lidí, jako jste Vy, a získejte lepší úrok

Půjčky mezi lidmi jsou nazývány také Peer to peer ve zkratce P2P. Jedná se o zcela odlišný způsob půjčování peněz, než nabízí banky a nebankovní úvěrové společnosti. Lidé si půjčují peníze mezi sebou, aniž by se vzájemně kontaktovali. Prostředníkem je společnost jako Zonky, která spojuje žadatele o půjčku s investory. Hlavní výhodou jsou především nižší úrokové sazby a výhodnější podmínky než u tradičních bankovních a nebankovních půjček.

Jak to funguje? Půjčky mezi lidmi probíhají velice jednoduše. Poptávající vyplní žádost o půjčku. Čím více informaci o sobě a svém projektu uvede, tím větší šanci na získání výhodné půjčky má. Po schválení žádosti Zonky požádá poptávajícího o sepsání krátkého a chytlavého příběhu určeného pro investory.

Žádost o půjčku je následně vystavena po 2 dny na Tržišti, kde ji investoři vidí a mohou zhodnotit, zda je pro ně atraktivní. Jakmile je dosaženo požadované částky, Zonky přepošle peníze na bankovní účet poptávajícího a postará se o další nutné úkony.

Chci půjčku od lidí

Zonky - český představitel P2P půjček

V úvodu jsme si nastínili něco málo o P2P půjčkách. U nás tento moderní způsob půjčování funguje pár let, své příznivce už si ale našel a stále jich přibývá. Půjčky mezi lidmi jsou totiž skvělou možností nejen pro zájemce o půjčku, ale také pro investory. Nefunguje zde totiž žádná banka, ani nebankovní úvěrová společnost. P2P půjčky jsou přece půjčky mezi lidmi.

 • Před uzavřením půjčky Vám doporučujeme se seznámit se Zásadami zodpovědného půjčování
 • Chci půjčku od lidí

  Registry jsou důležitou součástí procesu při poptávce po půjčce. Je to dáno zákonem i pro získání informací, na jejichž základě se solidní bankovní i nebankovní společnosti rozhodují o výši úrokové sazby.

  Zobrazit

  V životě není nic jasně dané. Každý se může dostat do problémů a přestat splácet své závazky. Náhlá ztráta práce, dlouhodobé onemocnění i nečekané výdaje. Neschopnost platit splátky pak na sebe nemusí nechat dlouho čekat. A pokud selžou i veškeré snahy o řešení takové situace, do procesu může vstoupit exekutor.

  Zobrazit

  Ekonomická situace je v České republice lepší a lepší. Nezaměstnanost klesá a lidé v průměru vydělávají více. Počet lidí ve finanční nouzi a exekuci přesto neklesá. Nejvíce ohroženou skupinou jsou samoživitelky a senioři. Potvrzují to údaje od České správy sociálního zabezpečení a oddlužovacích firem.

  Zobrazit

  Půjčky před výplatou jsou takzvané mikroúvěry, díky nimž můžete rychle získat menší částku v řádu tisícovek, kterou poté do měsíce splatíte. Taková půjčka se může hodit ve chvíli, kdy se vám nečekaně porouchá spotřebič, je konec měsíce a vy už nemůžete z výplaty spotřebič nechat opravit.

  Zobrazit

  Co jsou P2P neboli peer to peer půjčky

  Peer to peer půjčky, česky “půjčky mezi lidmi”, nabízí moderní a leckdy i výhodnější způsob půjčování. Zapomeňte na nevýhodné půjčky od bank a nebankovních společností. Výhodnější podmínky můžete získat, půjčíte-li si peníze přímo od lidí. Výhodnou půjčku s nízkým úrokem Vám pomůže sehnat právě Zonky.

  Kdo je Zonky?

  Zonky jsou lidé, kteří se rozhodli změnit systém půjčování peněz v Česku. Zonky není banka, ale online služba, jejímž prostřednictvím si lidé mohou mezi sebou půjčovat peníze za podmínek, které si vzájemně odsouhlasí. Češi mají jedny z nejdražších půjček v Evropě a jedním z hlavních cílů Zonky je přiblížit Česko blíže Evropě snížením průměrného úroku. Dosáhnout jejich cíle jim pomohou všichni, kteří si na Zonky půjčí peníze nebo poskytnou půjčku jinému.

  Jak Zonky funguje?

  Zonky není banka, Zonky je prostředník. Na straně jedné stojí lidé, kteří peníze potřebují, na straně druhé lidé, kteří peníze naopak mají. Poptávající anonymně zadá svou poptávku a investoři se svobodně rozhodnou, zda mu peníze půjčí. Investor zpravidla nebývá jeden, ale na půjčku se jich složí více. Úrokovou sazbu a další podmínky si obě strany domluví tak, aby byly spokojené obě.

  Kolik to stojí?

  Vystavení žádosti o půjčku nestojí nic. Poplatek ve výši 2 % z půjčené částky je poptávajícímu stržen až ve chvíli, kdy peníze Zonky přeposílá celou půjčku na jeho účet. Žádné další poplatky nejsou na Zonky účtovány.

  Chci půjčku od lidí

  O portálu Půjčky.cz

  Smyslem portálu Půjčky.cz je nabídnout široké spektrum výhodných finančních produktů, o které můžete požádat z pohodlí Vašeho domova. Poskytneme Vám charakteristiku jednotlivých produktů, detailní srovnání finančních podmínek a po vyplnění přehledného formuláře možnost o jednotlivé produkty online zažádat.

  Spolupracujeme pouze se seriózními a zavedenými partnery,
  které pro Vás pečlivě vybíráme. Pomůžeme Vám vybrat nejvýhodnější finanční produkty, které vyřeší Vaši situaci a ušetří Vám tisíce korun i Váš čas.

  Provozovatel portálu

  Společnost Elephant Orchestra, s.r.o. provozuje v České republice a na Slovensku internetové projekty ve spolupráci s významnými společnostmi z finanční oblasti, pojišťovnictví, on-line prodeje produktů a dalších oborů. Cílem projektů Elephant Orchestra je jasnou a srozumitelnou formou prezentovat nabízené produkty a maximálně usnadnit potenciálním zákazníkům výběr vhodného řešení přesně podle jejich potřeb.

  Elephant Orchestra s.r.o.
  Rohanské nábřeží 678/29
  186 00 Praha 8 - Karlín
  IČ: 24294373
  100% garance kvality

  Společnost Elephant Orchestra s.r.o., IČ: 03272974, se sídlem Rohanské nábř. 678/29, 186 00 Praha 8 je zapsána v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze, odd. C, vložka 229733.

  Kontaktní email: pujcky.cz@elephant-orchestra.com