Úrok od 4,49 % ROČNĚ

ZONKY – Lidé půjčují lidem
Půjčte si výhodně

Chci půjčku od lidí

Základní informace

 • Úrok již od 4,49 % ročně
 • Půjčka na 12 až 120 měsíců
 • Půjčka na cokoliv až 1 200 000 Kč

Výhody

 • Předčasné splacení zdarma
 • Vše online, žádné písemné smlouvy
 • Poplatek za Zonky půjčku je 2 % z půjčené částky

Užitečné informace

 • Žádné ručení nemovitostí
 • Zadání žádosti zdarma

Zonky – ideální půjčka s férovým úrokem

Kvůli levnější půjčce banku měnit nemusíte, stačí vyzkoušet Zonky

Zonky je finančně-technologická služba, za kterou stojí silné finanční společnosti – PPF investiční skupina a finanční skupina Home Credit. Zonky už poskytlo lidem půjčky v hodnotě přes 10 000 000 000 Kč a zároveň spravuje portfolio desetitisícům investorů. Hlavní výhodou jsou především nižší úrokové sazby a výhodné.

Jak funguje půjčka na Zonky?

Vaše žádost je vyhodnocena téměř okamžitě. Po podpisu smlouvy, který zvládnete přes SMS, vám jsou peníze rovnou poslány na váš bankovní účet. Je to anonymní a budete platit pouze jednu splátku měsíčně a to přímo Zonky, které se o vše ostatní postará a pohlídá.

Chci si půjčit

Kdo si může půjčit?

Půjčit si mohou lidé starší 18 let s pravidelným příjmem, kteří jsou občané ČR. Pro přípravu férové nabídky nesmíte být aktuálně v exekuci nebo insolvenci.

Co potřebujete k vyřízení půjčky?

V jednoduchém internetovém formuláři vyplníte své osobní údaje a nahrajete fotku občanského a řidičského průkazu – místo řidičského průkazu můžete použít pas, rodný list nebo kartičku pojištěnce. K přípravě férové nabídky jsou potřeba i bankovní výpisy za poslední tři měsíce z českého účtu, kam následně budou poslány peníze.

Chci si půjčit

Proč jít na Zonky?

Zonky poměrně přísně kontrolují bonitu žadatelů o úvěr a pečlivě vybírají ty, u kterých se dá předpokládat, že jej budou řádně splácet.

Z průzkumu Ipsos vyplývá, že celý bankovní proces trvá průměrně téměř šest dní, zatímco na Zonky mají zákazníci půjčku včetně načerpání peněz vyřízenou v průměru do jednoho dne. Po vyplnění poptávky po půjčce získá zákazník od Zonky obratem nabídku s daným úrokem. Díky technologiím, jako je např. OCR (optical character recognition), jsou potřebné informace automaticky převedeny do počítače, a klient tak nemusí ručně vypisovat osobní údaje. Stejně jednoduše je možné podepsat smlouvu pomocí SMS. Po podpisu smlouvy odcházejí peníze do pěti minut. Žadatelé už nečekají, až se na ně spojí investoři, peníze dostanou ihned.

Chci si půjčit

Půjčku je tak možné vyřídit kdykoliv a odkudkoliv. Půjčku můžete vyřídit třeba v obýváku, stejně jako třeba v prodejně aut. Nemusíte už chodit na pobočku. Zároveň je zákazníkům na Zonky k dispozici každý všední den od 8 do 20 hodin a o víkendech včetně svátků od 8 do 20 hodin oddělení zákaznické péče, které s klienty projde celý proces půjčky a dokáže tak vše ještě více zjednodušit a zároveň najít ideální řešení konkrétní situace.

Za nižším úrokem stojí především technologie, díky kterým si Zonky drží náskok. Zároveň nemusí mít vysoké náklady na pobočky a tisíce zaměstnanců, díky čemuž zákazníci obvykle získají výhodnější nabídku.

Zonky půjčka – stručně a jasně:
 • Typ půjčky: P2P
 • Výše půjčky: Od 5 000 Kč do 1 200 000 Kč
 • Délka splatnosti: 12 měsíců až 10 let
 • Úroková sazba: 4,49 % až 19,99 % p.a.
 • Způsob sjednání půjčky: Online nebo osobně v Praze, Českých Budějovicích, Chomutově, Liberci, Příbrami a Teplicích
 • Způsob vyplacení půjčky: Bankovní převod
 • Doba převodu: V závislosti na bance klienta (5 minut až 2 pracovní dny)

DŮLEŽITÉ: Zonky je držitelem licence od České národní banky nutné pro provozování činnosti poskytovatele a zprostředkovatele půjček. Česká národní banka kontroluje činnost nejen bank, ale i nebankovních společností jako je právě Zonky.

Chci si půjčit

Zonky půjčka krok za krokem:

 • Připravte si dva doklady totožnosti a bankovní výpisy
 • Vyhledejte stránky Zonky.cz
 • Klikněte na “Chci půjčku”
 • Vyplňte osobní údaje
 • Nahrajte doklady
 • Zkontrolujte vyplněnou žádost o půjčku
 • Odešlete žádost
 • Čekejte na nabídku od Zonky
 • Podepište smlouvu pomocí SMS
 

Po podpisu smlouvy vám Zonky okamžitě pošle peníze na účet.

Asi nemusíme upozorňovat na to, že o půjčku může žádat pouze plnoletá osoba (věk 18 let a více) a občan ČR. Jednou z podmínek je také osobní účet u některé z bank fungujících v ČR.

Závěrečné hodnocení

Hledáte-li alternativu ke klasickým bankovním i nebankovním půjčkám, je P2P půjčka od Zonky skvělou volbou. Líbí se nám nejen nízký úrok od 4,99 %, ale také možnost, že úroky jdou přímo lidem, a ti tak mohou vydělávat. Za celým projektem navíc stojí známá ohromná finanční skupina PPF a Home Credit, což hovoří o kvalitním zajištění a zázemí.

Reprezentativní příklad

Půjčky ve výši 150 000 Kč s pevnou úrokovou sazbou 6,99 % ročně, se splatností 60 měsíců, splátkou 3 030 Kč, poslední splátkou 2 968,38 Kč, jednorázovým 2% poplatkem z výše půjčky (zde 3 000 Kč rozpočítaný do prvních 3 splátek půjčky) a s výslednou RPSN 8,11 %. Celou výši půjčky vyplatíme na účet klienta. Celkem klient zaplatí 181 738,38 Kč.

 • Před uzavřením půjčky vám doporučujeme se seznámit se Zásadami zodpovědného půjčování
 • Chci půjčku od lidí

  Do péče o psy a kočky je třeba zahrnout i zdravotní péči v případě nemoci či úrazu. Taková operace spolu s dalšími náklady na léčbu však může vyšplhat i na desetitisíce korun. Z čeho ji majitelé domácích mazlíčků zaplatí? Má smysl si vzít půjčku nebo existuje jiné lepší řešení, například pojištění?

  Zobrazit

  Poskytovatelé úvěrů si na základě informací z registrů dlužníků snadno ověří úvěruschopnost nových žadatelů. Půjčku by správně měli poskytnout jen těm, kteří ji prokazatelně zvládnou splácet. Žadatele zase registry chrání před lehkomyslným jednáním a nekontrolovaným předlužením. Jak přesně fungují?

  Zobrazit

  Půjčka představuje možnost, jak rychle získat prostředky na cokoliv, zároveň se však jedná o závazek, který jste povinni vrátit za sjednaných podmínek. O tom, na kolik vás splácení úvěru zatíží, rozhodne už váš přístup k výběru půjčky. Jaký postup lze považovat za zodpovědný a bezpečný?

  Zobrazit

  Odborníci přes osobní finance před rychlými půjčkami spíše varují. Rychlé vyřízení totiž bývá cenou za méně výhodné podmínky. Najde se ale několik situací, s jejichž řešením vám tento typ půjčky může pomoci. Platí to ale pouze v případě, že striktně dodržíte zásady bezpečného půjčování.

  Zobrazit

  Najčastější otázky

  Na co si mohu půjčit?

  Zonky poskytuje bezúčelové hotovostní úvěry. To znamená, že si můžete půjčit téměř na cokoliv. Lidé si nejčastěji půjčují na refinancování drahých půjček, vybavení, rekonstrukce domácnosti nebo na nové auto. Můžete si půjčit třeba i na studium, operaci, elektroniku nebo rozjezd vlastního projektu.

  Kolik a na jak dlouho si můžu půjčit?

  Půjčit si můžete od 5 000 do 1 200 000 Kč na dobu od 12 měsíců až do 10 let. Je jen na vás, kolik budete chtít měsíčně splácet a na jak dlouho si půjčku vezmete.

  Mohu si sjednat půjčku/nabídku po telefonu?

  Zonky je online služba, tak poptávku po půjčce vyplníte přes mobilní aplikaci Zonky. Stejně tak se můžete zastavit na jednom z partnerských míst v krajských městech ČR. Jejich seznam najdete na stránkách zonky.cz.

  Mohu si půjčku pojistit?

  Ano, můžete. K půjčce je nabízena služba Zonkyho záchranná vesta – pojištění schopnosti splácet. Informace o pojištění najdete na stránce Zonkyho záchranná vesta. Konkrétní nabídku pojištění dostanete současně s nabídkou půjčky poté, co vyplníte poptávkupoptávku na Zonky.cz

  Jak to funguje s investováním cizích lidí a co se o mně dozví?

  Peníze vám po podpisu smlouvy pošle přímo Zonky. Investoři jsou lidé jako vy. Šetří peníze a nechtějí je nechávat na účtu v bance, proto je s radostí půjčují. Údaje o vás jsou pro investory čistě anonymní.

  Komu budu splácet?

  Splácíte pouze Zonky, které vaši splátku rozdělí mezi investory, kteří se na půjčku složili. Abyste nemuseli každý měsíc na splátku myslet, doporučujeme nastavit si trvalý příkaz.

  Chci si půjčit

  O portálu Půjčky.cz

  Smyslem portálu Půjčky.cz je nabídnout široké spektrum výhodných finančních produktů, o které můžete požádat z pohodlí vašeho domova. Poskytneme vám charakteristiku jednotlivých produktů, detailní srovnání finančních podmínek a po vyplnění přehledného formuláře možnost o jednotlivé produkty online zažádat.

  Spolupracujeme pouze se seriózními a zavedenými partnery,
  které pro vás pečlivě vybíráme. Pomůžeme vám vybrat nejvýhodnější finanční produkty, které vyřeší vaši situaci a ušetří vám tisíce korun i váš čas.

  Provozovatel portálu

  Společnost Elephant Orchestra, s.r.o. provozuje v České republice a na Slovensku internetové projekty ve spolupráci s významnými společnostmi z finanční oblasti, pojišťovnictví, on-line prodeje produktů a dalších oborů. Cílem projektů Elephant Orchestra je jasnou a srozumitelnou formou prezentovat nabízené produkty a maximálně usnadnit potenciálním zákazníkům výběr vhodného řešení přesně podle jejich potřeb.

  Elephant Orchestra s.r.o.
  Rohanské nábřeží 678/29
  186 00 Praha 8 - Karlín
  IČ: 24294373
  100% garance kvality

  Společnost Elephant Orchestra s.r.o., IČ: 03272974, se sídlem Rohanské nábř. 678/29, 186 00 Praha 8 je zapsána v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze, odd. C, vložka 229733.

  Kontaktní email: pujcky.cz@elephant-orchestra.com