Aktuality

Japonská půjčka – nejvýhodnější mikroúvěr na trhu

Japonská půjčka vystupuje na trhu s mikropůjčkami nebo také půjčkami před výplatou, již jeden rok. Jedná se tedy o stabilní, vyzkoušený produkt, který nabízí jedna z největších společností na trhu nebankovních úvěrů, Home Credit. Od jiných nebankovních úvěrů se právě Japonská půjčka liší svou rychlostí, bezpečností a nízkými poplatky.

 

Japonská půjčka spadá do kategorie mikroúvěrů do 15 000 Kč splatných během 30 dní. Na rozdíl od ostatních poskytovatelů činí poplatek u Japonské půjčky pouhých 33 Kč na půjčenou tisícikorunu.

 

Bezpečnost především

Během svého působení na trhu si Japonská půjčka vypracovala inteligentní systém odhalování rizikových klientů. I přes sofistikovanou propracovanost systému, který odhaluje například kradené nebo padělané doklady, podvodné žádosti a je propojený s registrem dlužníků Solus, je proces žádosti o půjčku velmi jednoduchý a zda je žádost zamítnuta či schválena se klient dozví během 1 minuty od odeslání požadavku.

 

Jednoduchá žádost

Pro vyplnění a odeslání žádosti klient potřebuje pouze mobilní telefon, občanský průkaz a bankovní účet. Každý klient musí splňovat 2 základní podmínky, a to být plnoletý a být občanem České republiky. Jakmile tohle všechno máte, můžete si o půjčku požádat buď přes internet, nebo telefonicky. A díky nonstop bezplatné lince 800 300 390 můžete žádat kdykoli, doslova.

 

Nejrychlejší vyřízení

Peníze máte vždy nejpozději do druhého dne od dodání všech podkladů. Pokud ale opravdu spěcháte, nabízí vám Japonská půjčka možnost expresní platby. Tato nadstandardní služba vám za poplatek 199 Kč garantuje, že budete mít peníze na účtu do 1 hodiny a pokud ne, poplatek vám vrátí.

 

Výhody stálých klientů

Jednou z největších výhod Japonské půjčky je vztah ke stálým klientům. Jakmile jste již jednou Japonskou půjčku čerpali a řádně splatili, každá další žádost je posuzována přednostně a peníze můžete mít na kontě již během 1 hodiny. Další výhodou jsou speciální akce pro stálé klienty, kdy mohou získat například půjčku na 30 dní zdarma.

 

Možnost odložení platby

Pokud klient ví, že nezvládne splatit celou částku do 30 dní, může si splátku odložit. Stačí zaplatit minimálně 10% z půjčené částky a poplatek 49 Kč za každou půjčenou tisícikorunu a klient získá dalších 30 dní na splacení. Takto si může splátky odložit až 10x. Díky tomuto systému, kdy klient splatí pokaždé 10% z jistiny, se průběžně snižuje částka, kterou musí klient splatit.

Příklad: Pan Tomáš si půjčil 1 000 Kč, první měsíc si chtěl odložit platbu a tak zaplatil 149 Kč (10% z jistiny = 100 Kč; 1x poplatek za odložení platby 49 Kč = 49 Kč). Druhý měsíc chce opět pan Tomáš platbu odložit a tak zaplatí opět jen 149 Kč. Následující měsíc již pan Tomáš chce zaplatit celou zbývající část a zaplatí 833 Kč (800 Kč = zbývající část jistiny; 33 Kč = poplatek za půjčku).

Pokud klient z vážných důvodů splácet nemůže, vychází Japonská půjčka svým klientům vstříc a umožňuje zřízení splátkového kalendáře.

 

Srovnání s konkurencí

 

Japonská půjčka

Credit Limit

CreditAir

Zaplo

CreditOn

Ferratum Bank

1 000

33 Kč

-

200 Kč

290 Kč

330 Kč

330 Kč

2 000

66 Kč

169,98 Kč

400 Kč

490 Kč

549 Kč

660 Kč

3 000

99 Kč

254,97 Kč

600 Kč

690 Kč

779 Kč

990 Kč

4 000

132 Kč

339,96 Kč

800 Kč

920 Kč

1 020 Kč

1 320 Kč

5 000

165 Kč

424,95 Kč

1 000 Kč

1 150 Kč

1 335 Kč

1 650 Kč

10 000

330 Kč

849,9 Kč

2 000 Kč

2 300 Kč

3 246 Kč

3 300 Kč

 

Přesvědčte se sami

Vyzkoušejte si, jak Japonská půjčka funguje. Vyplnění žádosti online je nezávazné, můžete se podívat a zjistit, kolik peněz může Japonská půjčka poskytnout právě vám a jaké by byly poplatky. Navíc první půjčka ve výši do 10 000 Kč je zcela ZDARMA při splacení do 14 dní. Nebo si přečtěte více informací na našich webových stránkách.

Štítky: Japonská půjčka | nebankovní půjčka | nejlevnější půjčka | půjčka před výplatou | půjčka přes internet | půjčky

Když člověk nutně potřebuje peníze, často jeho racionální pohled mizí v návalech emocí a občas i zoufalství. Nikdo rozhodně nechce nikde dlužit, a když už se odhodláte k půjčce, je bezpodmínečně nutné nejednat zkratkovitě a nenechat se chytit do pasti, kterou na vás líčí podvodní poskytovatelé půjček.

Zobrazit

Rychlá půjčka před výplatou by měla být v každém ohledu pečlivě promyšlená, což je při náhlém nedostatku peněz a spěchu dost obtížné. Situace na trhu s mikropůjčkami se sice dává do pohybu a podvodné společnosti jsou na ústupu, jenže mnoho kontroverzních praktik i nadále zůstává zakořeněno v nebankovních společnostech.

Zobrazit

Počet Čechů, kteří si vzali krátkodobou půjčku a nezvládají ji splácet, se za poslední rok zvýšil o 12 procent. Celkem se jedná o 305 tisíc osob. Tomuto trendu se snaží zamezit nový zákon o spotřebitelském úvěru. Nově si bude moci vzít půjčku jen ten, kdo bude mít na splátku dostatek peněz.

Zobrazit

Občas se stane, že nutně potřebujete pár tisíc a zrovna u sebe nemáte tolik, případně si nemůžete dovolit v tu chvíli své finance použít. Mnoho lidí se rozhodne pro takzvanou rychlou půjčku před výplatou. Jedná se o krátkodobou půjčku, která je charakteristická tím, že je splatná do 30 dnů a jedná se o menší finanční obnosy, většinou do 10 000 Kč.

Zobrazit

Půjčka před výplatou, nebo také „rychlá půjčka“, je pro mnoho lidí efektivní volbou jak snadno a rychle získat pár tisíc v případě, že je potřebují okamžitě. Načerpání peněz na účet je pak otázka jednoho hovoru, občas i jedné SMS. Základem je, že půjčku musíte splatit většinou do 30 dnů.

Zobrazit

Před pár lety se na českém trhu objevily krátkodobé půjčky a velice rychle se ujaly. Půjčování malých částek na pár dnů až týdnů je však prospěšné především pro jejich poskytovatele, kteří na krátkodobých půjčkách vydělávají nemálo peněz. Pro dlužníky tyto půjčky skýtají spíše velké riziko.

Zobrazit

Dlouhodobé nesplácení půjčky či více půjček je jedním z důvodů, jak se dostat na seznam v některém z registru dlužníků. Jejich fungování nově upravuje novela zákona o ochraně spotřebitele, která vešla v platnost na konci loňského roku. Novela nyní stanovuje, jak může registr pracovat s osobními údaji.

Zobrazit

Zní to tak snadně. Půjčíte si jen pár tisíc korun. Nakoupíte nebo zaplatíte, co je potřeba, ihned po výplatě peníze vrátíte a život jde beze změny dál. Ono “ihned” se ale o pár dní prodlouží a rázem je o starost více. Těch pár dní může znamenat první krůček do dluhové pasti.

Zobrazit
Všechny aktuality