První půjčka zdarma

Vyzkoušejte půjčku Zaplo...
Až 92% schvalovatelnost!

Chci získat půjčku online

 • Vysoká míra schavalovatelnosti

Základní informace

 • Napoprvé 16 000 Kč, později až
  30 000 Kč
 • Splatnost až 30 dní
 • Peníze na účtu do 15 minut od schválení

Výhody

 • Vyrozumění o schválení do několika minut
 • Sami si zvolíte výši půjčky a délku splácení
 • Možnost navýšit půjčku v průběhu splácení

Užitečné informace

 • Zcela on-line
 • Garantovaná ochrana osobních údajů
 • K žádosti stačí jen kopie občanského průkazu
Akce
Pro nové klienty Zaplo poskytuje první půjčku do 16 000 Kč zdarma. Využijte této jedinečné nabídky!
TIP

Zaplo je zakládajícím členem APNÚ: Asociace poskytovatelů nebankovních úvěrů. Půjčujte si od opravdových profesionálů.

Zaplo půjčka - první půjčka zdarma

Zaplo půjčka je další představitel oblíbených krátkodobých půjček, jejichž hlavní předností jsou rychlé peníze na účtu, pohodlné online vyřízení, minimum administrativy a krátká doba splatnosti. Už za 15 minut, jak láká reklama, můžete mít až 30 000 Kč na svém účtu. Za co je utratíte, je čistě vaše věc. Zaplo půjčka totižpatří mezi neúčelové úvěry.

Internet zjednodušil a urychlil spoustu věcí včetně krátkodobých půjček. Pro Zaplo půjčku si tak nemusíte chodit nikam na pobočku a plýtvat volným časem. Pohodlně si ji vyřídíte online právě teď, ať už sedíte v práci, doma nebo si dáváte zákusek v oblíbené cukrárně. Vyplnění online žádosti je otázkou několika málo minut, stejně tak schvalovací proces.

Malou Zaplo půjčku lze využít pro pokrytí nenadálých výdajů, nečekaně vysoký účet v autoservise či za novou a úspornější pračku. Je to rozumné řešení pro řešení nejrůznějších situací, kdy se vám nedostává peněz. Samozřejmě byste o půjčce měli vědět vše důležité od výhod až po rizika, od vyplnění žádosti až po splacení a řešení případných potíží.

Hlavní informace o neúčelové Zaplo půjčce:

 • Nebankovní půjčka
 • Výše půjčky od 1 000 Kč až do 30 0000 Kč
 • První půjčka maximálně 16 000 Kč
 • Úrok od 0 %
 • Doba splatnosti od 7 do 30 dní
 • Peníze na účtu do 15 minut
 • Na účet nebo v hotovosti v síti GECO
Chci získat půjčku online

Pro koho je Zaplo půjčka vhodná

Krátkodobá Zaplo půjčka je určená pro občany ČR, kteří si potřebují půjčit pouze menší částku a nechtějí vyřízováním půjčky stávit x dní. Nebankovní půjčky jako je Zaplo nabízí bleskové vyřízení a minimum administrativy. Žadatel o půjčku si vystačít pouze s platným občanským průkazem. Připravit se však musí na prověřování poskytovatelem.

Nebankovní Zaplo půjčka je vhodná pro:

 • osoby se stálým zaměstnáním a příjmem, i když jej nemusí dokládat
 • osoby s českým občanstvím
 • osoby s dobrou platební morálkou
 • osoby s bankovním účtem

Velmi důležitá je platební historie žadatele. Poskytovatel Zaplo půjčku si každého žadatele proklepne v registru dlužníků. Neznamená to ale nutně, že záznam v registru je důvodem zamítnutí každé žádosti. Záleží na závažnosti negativních záznamů.

V každém případě Zaplo půjčka nepatří mezi:

 • půjčky bez registru
 • půjčky s exekucí
 • půjčky pro nezaměstnané
Chci získat půjčku online

Zaplo půjčka a její výhody i nevýhody

Každý typ půjčky má svá pozitiva i negativa. U rychlých půjček se splatností na pár dní bývá zásadní nevýhodou cena. Za půjčení pár tisíc korun zaplatíte stovky, někdy i tisíce korun. Záležií na podmínkách konkrétní společnosti. Zaplo půjčku bychom mohli umístit mezi ty výhodnější nebankovní půjčky, úplně zadarmo je však pouze první půjčka pro nové zákazníky.

Plusy:

 • rychlé vyřízení půjčky online
 • peníze na účtu do 15 minut
 • první půjčka do 16 000 Kč zdarma
 • bez potvrzení o příjmu
 • žádný ručitel ani zajištění
 • nulový poplatek za předčasné splacení
 • dobu splatnosti lze prodloužit

Minusy:

 • poměrně vysoký úrok
 • nutná verifikace bankovního účtu
 • poplatky za upomínky
 • platí se každé prodloužení splatnosti
Chci získat půjčku online

Jak sjednat Zaplo půjčku - od žádosti až po splácení půjčky

Hlavní výhodou krátkodobých půjček je rychlé a pohodlné vyřízení online. Online vyplníte a odešlete žádost. To je vše, co musíte udělat. Zbytek už závisí na poskytovateli. V případě Zaplo půjčky žádost tvoří tři části. V první části si zvolíte výši půjčky a dobu splatnosti. V druhé vyplníte registrační formulář obsahující osobní údaje, trvalé bydliště, informaci, zda jste zaměstnaný, student, podnikatel apod. Třetí část spočívá ve verifikační platbě 1 Kč sloužící k ověření bankovního účtu.

Základní požadavky na žadatele o Zaplo půjčku:

 • Věk 18 let a více
 • Občan ČR
 • Občanský průkaz
 • Bankovní účet

Před odesláním si celou žádost ještě jednou zkontrolujte. Schvalovací proces trvá pouze pár minut. Během nich poskytovatel zkontroluje uvedené údaje a projede si vaše záznamy v registru dlužníků, existují-li nějaké. Platební historie je v případě Zaplo půjčky důležitá, ne však rozhodující. V případě schválení žádosti jsou peníze obratem převedeny na váš bankovní účet. Druhou možností je výběr peněz v rámci sítě trafik GECO.

Noví zákazníci jistě ocení první půjčku do 16 000 Kč zdarma. Za ty další už se ale platí poplatek. Normální splatnost půjčky činí 30 dní. Tuto základní dobu je možné prodloužit za poplatek až na dobu 1 roku. Velký pozor si dávejte na opožděné splátky. Platit sankce budete za upomínky i každý den prodlení. V případě potíží se raději domluvte s poskytovatelem na schůdnějším a hlavně levnějším řešením.

Stručné zhodnocení Zaplo půjčky

Hledáte-li rychlou půjčku jako řešení krátkdobých finančních potřeb či nesnází, je Zaplo půjčka vhodný řešením. Peníze získáte rychle a půjčku obratem splatíte třeba z příští výplaty. Splácení půjčky vás tím pádem nezatíží na dalších x týdnů či dokonce měsíců. U Zaplo půjčky je třeba ocenit první půjčku zdarma a možnost předčasného splacení zdarma. Méně příjemně už zní poplatky od druhé půjčky dál, které se prodražují s prodlužováním splatnosti. Půjčka se tedy vyplatí pouze tehdy, splatíte-li ji včas.

Reprezentativní příklad

Příklad první půjčky

Půjčka 5 000 Kč na 30 dní, pevná roční úroková sazba 0 %, RPSN 0 %, výše splátky 5 000 Kč. Celková částka splatná spotřebitelem je 5 000 Kč. Celkové náklady spotřebitelského úvěru jsou 0 Kč. Při uzavření smlouvy on-line je klientem zasílána 0,01 Kč pro identifikaci.

Příklad opakované půjčky

Půjčka 7 000 Kč na 30 dní: roční úroková sazba 279,83 %, RPSN 1141,2 %, výše splátky 8 610 Kč. Celková částka splatná spotřebitelem je 8 610 Kč a celkové náklady spotřebitelského úvěru jsou 1 610 Kč.

Před uzavřením půjčky vám doporučujeme se seznámit se Zásadami zodpovědného půjčování.

Chci získat půjčku online

Když člověk nutně potřebuje peníze, často jeho racionální pohled mizí v návalech emocí a občas i zoufalství. Nikdo rozhodně nechce nikde dlužit, a když už se odhodláte k půjčce, je bezpodmínečně nutné nejednat zkratkovitě a nenechat se chytit do pasti, kterou na vás líčí podvodní poskytovatelé půjček.

Zobrazit

Rychlá půjčka před výplatou by měla být v každém ohledu pečlivě promyšlená, což je při náhlém nedostatku peněz a spěchu dost obtížné. Situace na trhu s mikropůjčkami se sice dává do pohybu a podvodné společnosti jsou na ústupu, jenže mnoho kontroverzních praktik i nadále zůstává zakořeněno v nebankovních společnostech.

Zobrazit

Japonská půjčka vystupuje na trhu s mikropůjčkami nebo také půjčkami před výplatou, již jeden rok. Jedná se tedy o stabilní, vyzkoušený produkt, který nabízí jedna z největších společností na trhu nebankovních úvěrů, Home Credit. Od jiných nebankovních úvěrů se právě Japonská půjčka liší svou rychlostí, bezpečností a nízkými poplatky.

Zobrazit

Počet Čechů, kteří si vzali krátkodobou půjčku a nezvládají ji splácet, se za poslední rok zvýšil o 12 procent. Celkem se jedná o 305 tisíc osob. Tomuto trendu se snaží zamezit nový zákon o spotřebitelském úvěru. Nově si bude moci vzít půjčku jen ten, kdo bude mít na splátku dostatek peněz.

Zobrazit

FAQ - nejčastější dotazy na Zaplo půjčku

Co to znamená první půjčka zadarmo? Je to opravdu úplně bez poplatků i úroků?

Ano, je to tak. Noví zákazníci si mohou poprvé půjčit 16 000 Kč, aniž by zaplatili korunu navíc.

Kolik maximálně si mohou půjčit?

Od druhé půjčky si již můžete vzít půjčku do výše 30 000 Kč.

Lze si splátky rozdělit do více měsíců?

Zaplo půjčka je splatná do 30 dní. Za poplatek si však můžete dobu splatnosti prodlužovat až o 12 měsíců.

Mohu o půjčku požádat bez bankovního účtu?

Bohužel ne. Součástí žádosti o půjčku je verifikace bankovního účtu.

Jaké dokumetny a doklady potřebuji k vyřízení půjčky? Musím dokládat příjem?

Potvrzení o příjmu není potřeba. U Zaplo půjčky si vystačíte pouze s občanským průkazem. Ten musí být samozřejmě platný.

Nesehnal jsem peníze na splátku. Co mám dělat?

První krokem je domluva s poskytovatelem, který vám na základě vážnosti navrhne ideální řešení. V žádném případě nedělejte mrtvého brouka, sankce si vás najdou a dluhy vzrostou.

Chci půjčku

O portálu Půjčky.cz

Smyslem portálu Půjčky.cz je nabídnout široké spektrum výhodných finančních produktů, o které můžete požádat z pohodlí vašeho domova. Poskytneme vám charakteristiku jednotlivých produktů, detailní srovnání finančních podmínek a po vyplnění přehledného formuláře možnost o jednotlivé produkty online zažádat.

Spolupracujeme pouze se seriózními a zavedenými partnery,
které pro vás pečlivě vybíráme. Pomůžeme vám vybrat nejvýhodnější finanční produkty, které vyřeší vaši situaci a ušetří vám tisíce korun i váš čas.

Provozovatel portálu

Společnost Elephant Orchestra, s.r.o. provozuje v České republice a na Slovensku internetové projekty ve spolupráci s významnými společnostmi z finanční oblasti, pojišťovnictví, on-line prodeje produktů a dalších oborů. Cílem projektů Elephant Orchestra je jasnou a srozumitelnou formou prezentovat nabízené produkty a maximálně usnadnit potenciálním zákazníkům výběr vhodného řešení přesně podle jejich potřeb.

Elephant Orchestra s.r.o.
Rohanské nábřeží 678/29
186 00 Praha 8 - Karlín
IČ: 24294373
100% garance kvality

Společnost Elephant Orchestra s.r.o., IČ: 03272974, se sídlem Rohanské nábř. 678/29, 186 00 Praha 8 je zapsána v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze, odd. C, vložka 229733.

Kontaktní email: pujcky.cz@elephant-orchestra.com