První půjčka zdarma

Vyzkoušejte půjčku Zaplo...
Až 92% schvalovatelnost!

Chci získat půjčku online

 • Vysoká míra schavalovatelnosti

Základní informace

 • Napoprvé 16 000 Kč, později až
  20 000 Kč
 • Splatnost až 30 dní
 • Peníze na účtu do 15 minut od schválení

Výhody

 • Vyrozumění o schválení do několika minut
 • Sami si zvolíte výši půjčky a délku splácení
 • Možnost navýšit půjčku v průběhu splácení

Užitečné informace

 • Zcela on-line
 • Garantovaná ochrana osobních údajů
 • K žádosti stačí jen kopie občanského průkazu
Akce
Pro nové klienty Zaplo poskytuje první půjčku do 16 000 Kč zdarma. Využijte této jedinečné nabídky!
TIP

Zaplo je zakládajícím členem APNÚ: Asociace poskytovatelů nebankovních úvěrů. Půjčujte si od opravdových profesionálů.

Zaplo krátkodobá půjčka

Společnost Zaplo Vám půjčí již napoprvé až 16 000 Kč s tím, že tato první půjčka je pro Vás zcela zdarma. Půjčíte si 16 000 Kč až na 30 dní a 16 000 Kč také vrátíte.

Při druhém úvěru Vás již Zaplo bude znát a půjčí Vám až 12 000 Kč. Při třetím úvěru pak budete mít možnost si půjčit až 16 000 Kč a až 20 000 Kč při čtvrtém a dalším úvěru.

Zaplo má zároveň velmi vysokou schvalovatelnost žádostí o půjčky. Pokud tedy máte například negativní platební historii, nemusí to nutně vést k zamítnutí žádosti.

Zaplo také nabízí svým klientům jak možnost půjčku předčasně splatit tak si její splatnost naopak o 7, 14 nebo 30 dní prodloužit - a to i opakovaně!

Před uzavřením půjčky Vám doporučujeme se seznámit se Zásadami zodpovědného půjčování.

Chci získat půjčku online

Reprezentativní příklad Zaplo půjčky

Kolik si chci půjčit? 8 000 Kč
Doba trvání úvěru 30 dní
Úroková sazba 0 % p.a.
Poplatek za vyřízení 0 Kč
Celková splatná částka 8 000 Kč

Když člověk nutně potřebuje peníze, často jeho racionální pohled mizí v návalech emocí a občas i zoufalství. Nikdo rozhodně nechce nikde dlužit, a když už se odhodláte k půjčce, je bezpodmínečně nutné nejednat zkratkovitě a nenechat se chytit do pasti, kterou na vás líčí podvodní poskytovatelé půjček.

Zobrazit

Rychlá půjčka před výplatou by měla být v každém ohledu pečlivě promyšlená, což je při náhlém nedostatku peněz a spěchu dost obtížné. Situace na trhu s mikropůjčkami se sice dává do pohybu a podvodné společnosti jsou na ústupu, jenže mnoho kontroverzních praktik i nadále zůstává zakořeněno v nebankovních společnostech.

Zobrazit

Japonská půjčka vystupuje na trhu s mikropůjčkami nebo také půjčkami před výplatou, již jeden rok. Jedná se tedy o stabilní, vyzkoušený produkt, který nabízí jedna z největších společností na trhu nebankovních úvěrů, Home Credit. Od jiných nebankovních úvěrů se právě Japonská půjčka liší svou rychlostí, bezpečností a nízkými poplatky.

Zobrazit

Počet Čechů, kteří si vzali krátkodobou půjčku a nezvládají ji splácet, se za poslední rok zvýšil o 12 procent. Celkem se jedná o 305 tisíc osob. Tomuto trendu se snaží zamezit nový zákon o spotřebitelském úvěru. Nově si bude moci vzít půjčku jen ten, kdo bude mít na splátku dostatek peněz.

Zobrazit

Mezi nebankovní úvěrové společnosti se úspěšní zařadila tak společnost Zaplo.cz, člen mezinárodní finanční skupiny 4finance Group. Zastoupení této skupiny najdeme kromě České republiky také v Polsku, Litvě, Lotyšsku, Finsku, Švédsku, Dánsku, Španělsku, Bulharsku, Rusku a Gruzii. Zaplo.cz si zakládá na tom, že poskytované půjčky jsou vždy spolehlivé a podmínky transparentní.

Zaplo.cz se zaměřuje na poskytování tzv. mikropůjček. S rychlou půjčkou Zaplo si snadno půjčíte 1 000 až 20 000 Kč na cokoliv. Doba splatnosti může být od 7 do 30 dnů dle Vašich finančních možností. Hlavní výhodou je však fakt, že o půjčku můžete zažádat kterýkoliv den v týdnu nonstop. Půjčky jsou Vám k dispozici 24 hodin denně.

Hlavní výhody Zaplo půjčky:

 • Zdarma první půjčka
 • Schválení žádosti o půjčku za pár minut
 • Možnost zažádat o půjčku 24 hodin denně 7 dní v týdnu
 • Osobní profil umožňuje neustálou kontrolu
První půjčka zcela zdarma!

Pro všechny nové zájemce má Zaplo půjčka připravenou speciální nabídku v podobě nulového poplatku u první půjčky. Poprvé tedy vrátíte pouze tolik, kolik jste si půjčili.

Jak si půjčit?

O Zaplo půjčku může zažádat občan České republiky starší 18 let, u něhož bude ověřena bezdlužnost. Žadatel musí mít založený běžný účet v některé ze současných bank. Pokud tyto podmínky splňujete, můžete o půjčku zažádat jednoduše online.

Nejprve se musíte zaregistrovat a vytvořit si osobní profil, který Vám později umožní kontrolovat svou půjčku a průběh jejího splácení. K registraci je nutné nahrát kopii platného občanského průkazu. Po ukončení registrace budete požádáni o provedení verifikační platby ve výši 1 Kč.

Jakmile bude registrace dokončena, můžete ihned požádat o svou první půjčku. O schválení žádosti Vás budeme informovat v co nejrychlejším čase a peníze odešleme na Váš účet do 15 minut od schválení žádosti.

Chci půjčku

O portálu Půjčky.cz

Smyslem portálu Půjčky.cz je nabídnout široké spektrum výhodných finančních produktů, o které můžete požádat z pohodlí Vašeho domova. Poskytneme Vám charakteristiku jednotlivých produktů, detailní srovnání finančních podmínek a po vyplnění přehledného formuláře možnost o jednotlivé produkty online zažádat.

Spolupracujeme pouze se seriózními a zavedenými partnery,
které pro Vás pečlivě vybíráme. Pomůžeme Vám vybrat nejvýhodnější finanční produkty, které vyřeší Vaši situaci a ušetří Vám tisíce korun i Váš čas.

Provozovatel portálu

Společnost Elephant Orchestra, s.r.o. provozuje v České republice a na Slovensku internetové projekty ve spolupráci s významnými společnostmi z finanční oblasti, pojišťovnictví, on-line prodeje produktů a dalších oborů. Cílem projektů Elephant Orchestra je jasnou a srozumitelnou formou prezentovat nabízené produkty a maximálně usnadnit potenciálním zákazníkům výběr vhodného řešení přesně podle jejich potřeb.

Elephant Orchestra s.r.o.
Rohanské nábřeží 678/29
186 00 Praha 8 - Karlín
IČ: 24294373
100% garance kvality

Společnost Elephant Orchestra s.r.o., IČ: 03272974, se sídlem Rohanské nábř. 678/29, 186 00 Praha 8 je zapsána v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze, odd. C, vložka 229733.

Kontaktní email: pujcky.cz@elephant-orchestra.com