Peníze do
5 minut

Až 20 000 Kč od Švýcarská půjčka
Rychlá cesta k půjčce

Chci získat půjčku online

  • Vysoká míra schavalovatelnosti

Základní informace

  • Rychlá půjčka od 1 000 Kč až do 20 000 Kč
  • Splatnost půjčky do 30 dní
  • Denní úrok 1 %

Výhody

  • Sjednání půjčky zdarma
  • Vyřízení půjčky pouze online
  • Peníze na účtu do 5 minut

Užitečné informace

  • Bezhotovostní půjčka pro ověřené zájemce
  • Možnost prodloužení doby splatnosti
  • První půjčka až 5 000 Kč

Švýcarská půjčka - rychle a online

Výhodnou Švýcarskou půjčku poskytuje česká společnost Swiss Funds sídlící na Praze 1, ulice Školská 689/20. Jedná se o nebankovní finanční společnost nabízející půjčku, kterou můžeme označit za rychlou půjčku, krátkodobou půjčku či online půjčku. Švýcarskou půjčku od Swiss Funds je možné získat pouze online, s dotazy se však na firmu můžete obrátit také e-mailem nebo telefonicky.

Společnost Swiss Fund splňuje všechny podmínky stanovené zákonem o spotřebitelském úvěru. První půjčka je nabízená v maximální výši 5 000 Kč. Pokud klient první půjčku splatí včas, může požádat o vyšší půjčku až do výše 20 000 Kč.

Před uzavřením půjčky vám doporučujeme se seznámit se Zásadami zodpovědného půjčování.

Chci získat půjčku online

Když člověk nutně potřebuje peníze, často jeho racionální pohled mizí v návalech emocí a občas i zoufalství. Nikdo rozhodně nechce nikde dlužit, a když už se odhodláte k půjčce, je bezpodmínečně nutné nejednat zkratkovitě a nenechat se chytit do pasti, kterou na vás líčí podvodní poskytovatelé půjček.

Zobrazit

Rychlá půjčka před výplatou by měla být v každém ohledu pečlivě promyšlená, což je při náhlém nedostatku peněz a spěchu dost obtížné. Situace na trhu s mikropůjčkami se sice dává do pohybu a podvodné společnosti jsou na ústupu, jenže mnoho kontroverzních praktik i nadále zůstává zakořeněno v nebankovních společnostech.

Zobrazit

Japonská půjčka vystupuje na trhu s mikropůjčkami nebo také půjčkami před výplatou, již jeden rok. Jedná se tedy o stabilní, vyzkoušený produkt, který nabízí jedna z největších společností na trhu nebankovních úvěrů, Home Credit. Od jiných nebankovních úvěrů se právě Japonská půjčka liší svou rychlostí, bezpečností a nízkými poplatky.

Zobrazit

Počet Čechů, kteří si vzali krátkodobou půjčku a nezvládají ji splácet, se za poslední rok zvýšil o 12 procent. Celkem se jedná o 305 tisíc osob. Tomuto trendu se snaží zamezit nový zákon o spotřebitelském úvěru. Nově si bude moci vzít půjčku jen ten, kdo bude mít na splátku dostatek peněz.

Zobrazit

Rychlé půjčky jsou mezi Čechy velmi oblíbené pro jejich dostupnost a snadné vyřízení. Švýcarskou půjčku mohou bez obav využít všichni plnoletí čeští občané, které nemají žádné neuhrazené pohledávky. Potřebovat budou pouze dva doklady totožnosti - občanský průkaz je povinný, jako druhý lze použít řidičský průkaz, rodný list, kartičku pojištěnce, cestovní pas nebo zbrojní průkaz.

Peníze na účtu do 5 minut

Potřebujete-li peníze opravdu rychle, je Švýcarská půjčka ideální. Pokud splníte všechny podmínky včetně bonity, peníze budete mít na svém účtu za 5 minut. To platí pro všechny, kteří mají účet u České spořitelny, Komerční banky, Fio banky, ČSOB banky, Moneta Bank, UniCredit Bank či Raiffeisenbank podporující platební bránu The Pay. U ostatních bank trvá převod peněz maximálně dva pracovní dny.

Reprezentativní příklad

Pokud si zřídíte úvěr ve výši 5 000 Kč se splatností 30 dní, poplatek bude činit 1 500 Kč. Úroková sazba: 1,00 % denně, RPSN: 2 334 %. Celkem tak zaplatíte 6 500 Kč.

Chci půjčku

O portálu Půjčky.cz

Smyslem portálu Půjčky.cz je nabídnout široké spektrum výhodných finančních produktů, o které můžete požádat z pohodlí vašeho domova. Poskytneme vám charakteristiku jednotlivých produktů, detailní srovnání finančních podmínek a po vyplnění přehledného formuláře možnost o jednotlivé produkty online zažádat.

Spolupracujeme pouze se seriózními a zavedenými partnery,
které pro vás pečlivě vybíráme. Pomůžeme vám vybrat nejvýhodnější finanční produkty, které vyřeší vaši situaci a ušetří vám tisíce korun i váš čas.

Provozovatel portálu

Společnost Elephant Orchestra, s.r.o. provozuje v České republice a na Slovensku internetové projekty ve spolupráci s významnými společnostmi z finanční oblasti, pojišťovnictví, on-line prodeje produktů a dalších oborů. Cílem projektů Elephant Orchestra je jasnou a srozumitelnou formou prezentovat nabízené produkty a maximálně usnadnit potenciálním zákazníkům výběr vhodného řešení přesně podle jejich potřeb.

Elephant Orchestra s.r.o.
Rohanské nábřeží 678/29
186 00 Praha 8 - Karlín
IČ: 24294373
100% garance kvality

Společnost Elephant Orchestra s.r.o., IČ: 03272974, se sídlem Rohanské nábř. 678/29, 186 00 Praha 8 je zapsána v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze, odd. C, vložka 229733.

Kontaktní email: pujcky.cz@elephant-orchestra.com