Půjčka
bez
poplatků!

Air Bank: Jednoduše výhodná půjčka
… na cokoliv

Chci získat půjčku online

Základní informace

 • Výhodný úrok od 6,9 % do 9,9 % při včasném splácení
 • Bez ručitele a zajištění
 • Na cokoliv

Výhody

 • Sjednání a vedení půjčky zdarma
 • Mimořádná splátka zdarma
 • Předčasné splacení zdarma

Užitečné informace

 • Nabídka několika druhů pojištění
 • Běžný účet k půjčce zdarma
Tip!
Splácejte půjčku od Air Bank včas a čeká Vás garantovaná sazba 6,9 % - 9,9 %

Air bank půjčka

Air Bank Vám nabízí jednu z nejvýhodnějších bankovních půjček na trhu. Můžete si půjčit částku v rozmezí
5 000 až 900 000 Kč a to na 6 až 96 měsíců. Na účel půjčky se Vás nebude nikdo ptát - můžete si půjčit opravdu na cokoliv. Za půjčku navíc nezaplatíte ani korunu na poplatcích. I běžný účet, který si noví klienti Air Bank k půjčce zřídí, je zcela zdarma!

Úrok je velmi lákavý od 6,9 % do 9,9 % a je garantovaný všem, kdo splácí svou půjčku včas. Na konci splácení bude každému takovému klientovi odpuštěno třeba 13 splátek tak, aby půjčka tohoto úroku dosáhla.

Za těchto podmínek si můžete půjčit jednu i více půjček současně. Každé půjčce můžete dát jiné jméno. Vše si navíc vyřídíte jednoduše online z pohodlí svého domova!

Před uzavřením půjčky Vám doporučujeme se seznámit se Zásadami zodpovědného půjčování.

Chci získat půjčku online

Půjčky před výplatou jsou takzvané mikroúvěry, díky nimž můžete rychle získat menší částku v řádu tisícovek, kterou poté do měsíce splatíte. Taková půjčka se může hodit ve chvíli, kdy se vám nečekaně porouchá spotřebič, je konec měsíce a vy už nemůžete z výplaty spotřebič nechat opravit.

Zobrazit

Uvedením nového zákona o spotřebitelském úvěru nebyly lichvářské praktiky vymýceny okamžitě. Česká národní banka nyní prochází podané žádosti o licenci. Definitivní rozhodnutí o tom, kdo ze žadatelů licenci obdrží a kdo nikoliv, padne příští rok v květnu.

Zobrazit

Na konci loňského roku byl po dlouhých měsících příprav a očekávání uveden v platnost nový zákon o spotřebitelském úvěru. Jedním z cílů nového zákona byla důsledná čistka mezi nebankovními poskytovateli v důsledku přísnějších podmínek. Jaká je situace dnes? Kdo z poskytovatelů přežil a kdo nikoliv? Našli úvěroví predátoři jiné cestičky, jak okrádat lidi? Jsou půjčky bezpečnější?

Zobrazit

Některé životní situace vyžadují finanční pomoc v podobě půjčky. Může se jednat o nutnou výměnu oken, rekonstrukci koupelny, nákup nových spotřebičů či pořízení nezbytného auta. Podobné situace spojené s náhlými výdaji vás mohou překvapit kdykoliv, a pokud řešení vyžaduje půjčku, je dobré být na ní připraven.

Zobrazit

O Air Bank

Air Bank patří mezi moderní banky 21. století, které na českém trhu působí pouze pár let. Jejich produktová nabídka a služby však hravě konkurují i velkým bankám. Zázemí jí vytváří silná mezinárodní skupina PPF, jedna z největší finančních skupin střední a východní Evropy. V oblasti půjček Air Bank nabízí výhodné půjčky ve výši od 5 000 Kč do 900 000 Kč a také možnost refinancování půjček.

Air Bank nabízí:

 • Nová půjčka na cokoliv
 • Převedení půjčky z jiné banky

Air Bank půjčka je určená občanům České republiky, kteří dosáhli plnoletého věku 18 let a více. U Air Bank si můžete vzít půjčku či refinancovat půjčku od jiné banky až do celkové výše 900 000 Kč.

Hlavní výhody půjčky od Air Bank:

 • Úrok 6,9 % až 9,9 % při řádném splácení
 • Vyřízení půjčky online
 • Mimořádná splátka i předčasné splácení zdarma
 • Internetové bankovnictví
 • Žádné poplatky

Jak to funguje

Získat půjčku od Air Bank není nijak složité. Stačí vyplnit online žádost a požádat tak o půjčku. Je nutné zvolit konkrétní částku, kterou si přejete půjčit. Obratem obdržíte vyjádření o schválení Vaší žádosti. V případě schválené žádosti o půjčku si budete moci zvolit způsob dokončení půjčky a to online, kurýrem či poštou. Půjčku poté budete splácet formou domluvených splátek. Zdarma můžete kdykoliv uhradit mimořádnou splátku či dokonce předčasně splatit celou půjčku.

O půjčce a jejím splácení budete mít navíc neustálý přehled díky jednoduchému internetovému bankovnictví. Na očích tak budete mít aktuální průběh splácení. Vždy tak uvidíte, zda splácíte včas, zda se nenacházíte se splátkou ve zpoždění a také to, kolik splátek Vám již bylo odpuštěno.

Chci získat půjčku online

O portálu Půjčky.cz

Smyslem portálu Půjčky.cz je nabídnout široké spektrum výhodných finančních produktů, o které můžete požádat z pohodlí Vašeho domova. Poskytneme Vám charakteristiku jednotlivých produktů, detailní srovnání finančních podmínek a po vyplnění přehledného formuláře možnost o jednotlivé produkty online zažádat.

Spolupracujeme pouze se seriózními a zavedenými partnery,
které pro Vás pečlivě vybíráme. Pomůžeme Vám vybrat nejvýhodnější finanční produkty, které vyřeší Vaši situaci a ušetří Vám tisíce korun i Váš čas.

Provozovatel portálu

Společnost Elephant Orchestra, s.r.o. provozuje v České republice a na Slovensku internetové projekty ve spolupráci s významnými společnostmi z finanční oblasti, pojišťovnictví, on-line prodeje produktů a dalších oborů. Cílem projektů Elephant Orchestra je jasnou a srozumitelnou formou prezentovat nabízené produkty a maximálně usnadnit potenciálním zákazníkům výběr vhodného řešení přesně podle jejich potřeb.

Elephant Orchestra s.r.o.
Rohanské nábřeží 678/29
186 00 Praha 8 - Karlín
IČ: 24294373
100% garance kvality

Společnost Elephant Orchestra s.r.o., IČ: 03272974, se sídlem Rohanské nábř. 678/29, 186 00 Praha 8 je zapsána v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze, odd. C, vložka 229733.

Kontaktní email: pujcky.cz@elephant-orchestra.com