Půjčka
bez
poplatků!

Air Bank: Jednoduše výhodná půjčka
… na cokoliv

Chci získat půjčku online

Základní informace

 • Výhodný úrok od 3,9 % p.a.
 • Bez ručitele a zajištění
 • Na cokoliv

Výhody

 • Sjednání a vedení půjčky zdarma
 • Mimořádná splátka zdarma
 • Předčasné splacení zdarma

Užitečné informace

 • Nabídka několika druhů pojištění
 • Běžný účet k půjčce zdarma
Tip!

Sjednejte si novou půjčku a k úroku od 3,9 % získáte každý rok dvouměsíční splátkové prázdniny! Nabídka platí do 31. 3. 2021.

Airbank půjčka – bankovní půjčka s nízkým úrokem a bez poplatků

I mezi bankovními půjčkami existují velké rozdíly. Některé banky stále trvají na nesmyslných poplatcích, jiné si zas účtují vyšší úrok. Air Bank přináší opravdu výhodnou půjčku, které má to lepší od obou – nízký úrok a žádné poplatky. Zkuste moderní půjčku od Air Bank a přesvědčte se, že volba správného poskytovatele je důležitá.

Air Bank představuje moderní banku, která zná potřeby svých klientů. Ví, že lidé nechtějí platit poplatky za běžné úkony. Ví, že lidé si mohou vybírat. Proto jim nabízí takovou půjčku, aby si nic jiného vybrat nechtěli. Je to bankovní půjčka s bonusovou úrokovou sazbou již od 3,9 % a s nulovými poplatky za poskytnutí půjčky, vedení úvěrového účtu i předčasné splacení.

Čím výhodnější půjčka, tím přísnější podmínky. Airbank půjčka není výjimkou. Ideální žadatel o půjčku od Air Bank by měl mít stálé zaměstnání se stabilním příjmem, který je schopen doložit. Zásadní roli hraje i úvěrová minulost žadatele. Nesplacené dluhy a vůbec špatná platební historie představuje překážku v získání Airbank půjčky.

Hlavní informace o Airbank půjčce:

 • Bankovní půjčka na cokoliv
 • Výše půjčky 5 000 Kč až 900 0000 Kč
 • Úrok od 3,9 %
 • Doba splatnosti od 6 měsíců až do 8 let
 • Peníze na bankovní účet do 60 minut
 • Poskytnutí, vedení a předčasné splacení půjčky zdarma
Chci získat půjčku online

Pro koho je Airbank půjčka vhodná

Airbank půjčka je díky nízkému úroku a nulovým poplatkům hodně zajímavá nabídka. Bohužel není vhodná pro lidí se špatnou platební morálkou. O Airbank půjčku mohou bez obav žádat lidé, kteří mají stálý příjem a bezchybné záznamy v registru dlužníků.

Airbank půjčka je vhodná pro:

 • zaměstnance nebo podnikající osoby
 • osoby se stálým příjmem
 • české občany nebo cizince s trvalým pobytem v ČR

Poskytovatel půjčky, kterým je Air Bank, si každého zájemce prověří. Proto chce znáte jeho příjmy a nahlíží do registru dlužníků. Záznamy v registrech však nemusí pouze přitížit. Jde-li o záznamy pozitivní, naopak důvěru v žadatele mohou i posílit. Nejnižší sazbu 3,9 % však získají jen někteří.

V žádném případě Airbank půjčka není:

 • půjčka bez doložení příjmů
 • půjčka bez registru
 • půjčka pro nezaměstnané
 • půjčka s exekucí

Airbank půjčka a její výhody i nevýhody

Airbank půjčka má spoustu výhod a nízká úroková sazba je jednou z těch nejdůležitějších. Výčet nevýhod záleží na úhlu pohledu. Půjčku je třeba splatit a zadarmo to nebude nikdy. Problém většinou bývá u schvalování žádosti. Výhodnou půjčku prostě nedostane každý. Čím hůře je na tom člověk finančně, tím horší podmínky dostane.

Plusy:

 • důvěryhodná bankovní půjčka
 • až 900 000 Kč na účet
 • jeden z nejnižších úroků na trhu od 3,9 %
 • půjčka na cokoliv
 • rozložení splátek až na 8 let (96 měsíců)
 • možnost sjednání na pobočce banky
 • vyřízení půjčky online i telefonicky
 • poskytnutí půjčky zdarma
 • zdarma je i předčasné splacení půjčky
 • bez ručitele a zajištění

Minusy:

 • pouze pro klienty Air Bank – nelze bez bankovního účtu
 • je třeba doložit potvrzení o příjmu
 • ověřování bonity a kontrola registru dlužníků
Chci získat půjčku online

Jak sjednat Airbank půjčku – od žádosti až po splácení půjčky

Žádost o půjčku mohou podat klienti Air Bank. Nejlépe jsou na tom stávající zákazníci, kteří si jednoduše otevřou internetové bankovnictví a požádají o Airbank půjčku. Schválení půjčky je téměř okamžitě, protože nemusí dokládat žádné doklady ani potvrzení o příjmu. Banka má o jejich finanční situaci dlouhodobý přehled, takže žádné další doklady nepotřebuje.

Ostatní zájemci o půjčku mohou žádat o půjčku, ale musí si založit i běžný účet. Bez toho to prostě nepůjde. Na druhou stranu je to jen administrativa, se založením účtu nejsou spojeny žádné poplatky. Vzhledem k tomu, že nové zákazníky Air Bank ale nezná, bude nutné doložit vedle osobních dokladů i potvrzení o příjmu nebo daňové přiznání.

Základní požadavky na žadatele o Airbank půjčku:

 • věk 18 let a více
 • české občanství
 • cizinci musí mít trvalý pobyt v ČR
 • dva doklady totožnosti – občanský průkaz a další doklad
 • potvrzení o příjmu nebo daňové přiznání

Žádost o půjčku je jinak možné podat online, telefonicky a také osobně na pobočce Airbank. I když dnes hodně lidí preferuje online způsob, který je pro ně pohodlnější, v tomto konkrétním případě je osobní jednání spíše výhodou. Přece jen se na místě můžete zeptat na všechny detaily atd.

O schválení půjčky rozhodne poskytovatel zpravidla během pár minut. Je-li vše v pořádku, peníze vám pošle na váš bankovní účet u Air Bank. V případě zamítnutí vám nemusí sdělit ani důvod. Nejčastěji ale bývá příčinou odmítnuté žádosti nízký příjem nebo záznam v registru dlužníků.

Airbank půjčka se splácí každý měsíc. Výše měsíční splátky je stanovená od začátku, klient však může zaplatit vyšší částku dle svého uvážení. Za mimořádnou splátku ani předčasné splacení celé půjčky si Air Bank neúčtuje ani korunu.

Stručné zhodnocení Airbank půjčky

Bankovní půjčka od Air Bank patří na českém trhu k nejvýhodnějším nabídkám. Nabízí jednu z nejvýhodnější úrokových sazeb a za běžné úkony si neúčtuje žádné poplatky. Stávající klienti navíc nemusí dokládat žádné dokumenty, o půjčku jednoduše požádají přes internetové bankovnictví. Získat Airbank půjčku ale není snadné. Žadatelé musí splnit poměrně přísné podmínky na příjmy a celkovou bonitu. Je to logické. Banka nabízí výhodné podmínky pouze zájemcům, kteří půjčku splatí řádně a včas.

Reprezentativní příklad ke stažení zde.

Před uzavřením půjčky Vám doporučujeme se seznámit se Zásadami zodpovědného půjčování.

Chci získat půjčku online

O odkladu splátek se v posledních měsících hovořilo nejčastěji ve spojitosti s pandemií nového typu koronaviru. Plošné splátkové moratorium, které vyhlásila ministryně financí Alena Schillerová, sice v říjnu skončilo, řada bank ale stále svým klientům nabízí možnost splátky odložit. Má to ale jeden háček. Další odložení se už zapíše do úvěrového registru a může negativně ovlivnit jejich případné další žádosti o úvěr. Přesto je odklad splátek pro mnohé jediným způsobem, jak se se současnou situací vypořádat.

Zobrazit

S nějakou formou půjčky má podle aktuálních průzkumů zkušenost zhruba každý druhý Čech. Nejčastěji si půjčujeme na výstavbu, koupi nebo rekonstrukci nového či stávajícího bydlení. V pozadí ale nezůstávají ani klasické spotřebitelské půjčky a úvěry. Půjčujeme si na vybavení domácnosti, stěhování za prací nebo studiem, ale třeba i vánoční dárky nebo nečekané výdaje. Bohužel existuje řada z nás, kterým přerostou půjčky přes hlavu a stanou se proto krajně nevýhodné. Pro tuto skupinu osob je vhodným způsobem řešení refinancování nebo konsolidace. Jaký je mezi těmito procesy rozdíl? Prozradíme na následujících řádcích!

Zobrazit

Nebankovní půjčky jsou alternativou ke klasickým půjčkám, které si můžete vzít v bance. Obvykle jsou snáze dostupné a vyřídíte je rychleji, na druhou stranu na úrocích většinou zaplatíte více. Jaké jsou další výhody a nevýhody nebankovních půjček?

Zobrazit

S příchodem podzimní vlny pandemie koronaviru byl od 5. října 2020 schválen nouzový stav a přijata řada krizových opatření. Na jejich základě byla zakázána či omezena činnost některým subjektům, a tak vláda připravila programy pro podporu firem, živnostníků, ale i běžných občanů, kteří se mohou dostat do finančních potíží. Jaký balíček opatření si vláda připravila pro podporu podnikatelů a zaměstnanců během druhé vlny epidemie koronaviru?

Zobrazit

FAQ - nejčastější dotazy na Airbank půjčku

Chci-li požádat o Airbank půjčku, musím mít u této banky účet?

Je to tak. Air Bank vyžaduje zřízení účtu i kvůli půjčce. Je to jedna z hlavních podmínek.

Jaké doklady musím doložit k žádosti o půjčku?

Jste-li klientem banky, pak nepotřebujete nic. Banka už o vás všechny informace má. Noví zákazníci si musí připravit dva doklady totožnosti a potvrzení o příjmu.

Jaké poplatky si Air Bank účtuje v souvislosti s půjčkou?

Žádné. Poskytnutí půjčky je zdarma, stejně tak vedení úvěrového účtu, mimořádné splátky i předčasné splacení

půjčky. Mám záznam v registru. Mám šanci získat půjčku u Air Bank?

Jedná-li se o negativní záznam, vaše šance jsou velmi malé. Air Bank do registru dlužníků nahlíží a negativní záznam patří k nejčastějším důvodům zamítnutí žádosti o půjčku.

Chci získat půjčku online

O portálu Půjčky.cz

Smyslem portálu Půjčky.cz je nabídnout široké spektrum výhodných finančních produktů, o které můžete požádat z pohodlí Vašeho domova. Poskytneme Vám charakteristiku jednotlivých produktů, detailní srovnání finančních podmínek a po vyplnění přehledného formuláře možnost o jednotlivé produkty online zažádat.

Spolupracujeme pouze se seriózními a zavedenými partnery,
které pro Vás pečlivě vybíráme. Pomůžeme Vám vybrat nejvýhodnější finanční produkty, které vyřeší Vaši situaci a ušetří Vám tisíce korun i Váš čas.

Provozovatel portálu

Společnost Elephant Orchestra, s.r.o. provozuje v České republice a na Slovensku internetové projekty ve spolupráci s významnými společnostmi z finanční oblasti, pojišťovnictví, on-line prodeje produktů a dalších oborů. Cílem projektů Elephant Orchestra je jasnou a srozumitelnou formou prezentovat nabízené produkty a maximálně usnadnit potenciálním zákazníkům výběr vhodného řešení přesně podle jejich potřeb.

Elephant Orchestra s.r.o.
Rohanské nábřeží 678/29
186 00 Praha 8 - Karlín
IČ: 24294373
100% garance kvality

Společnost Elephant Orchestra s.r.o., IČ: 03272974, se sídlem Rohanské nábř. 678/29, 186 00 Praha 8 je zapsána v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze, odd. C, vložka 229733.

Kontaktní email: pujcky.cz@elephant-orchestra.com