Půjčka
bez
poplatků!

Air Bank: Jednoduše výhodná půjčka
… na cokoliv

Chci získat půjčku online

Základní informace

 • Výhodný úrok od 3,9 % p.a.
 • Bez ručitele a zajištění
 • Na cokoliv

Výhody

 • Sjednání a vedení půjčky zdarma
 • Mimořádná splátka zdarma
 • Předčasné splacení zdarma

Užitečné informace

 • Nabídka několika druhů pojištění
 • Běžný účet k půjčce zdarma
Tip!

Sjednejte si novou půjčku a k úroku od 3,9 % získáte každý rok dvouměsíční splátkové prázdniny!

Air Bank půjčka – bankovní půjčka s nízkým úrokem a bez poplatků

I mezi bankovními půjčkami existují velké rozdíly. Některé banky stále trvají na nesmyslných poplatcích, jiné si zas účtují vyšší úrok. Air Bank přináší opravdu výhodnou půjčku, které má to lepší od obou – nízký úrok a žádné poplatky. Zkuste moderní půjčku od Air Bank a přesvědčte se, že volba správného poskytovatele je důležitá.

Air Bank představuje moderní banku, která zná potřeby svých klientů. Ví, že lidé nechtějí platit poplatky za běžné úkony. Ví, že lidé si mohou vybírat. Proto jim nabízí takovou půjčku, aby si nic jiného vybrat nechtěli. Je to bankovní půjčka s bonusovou úrokovou sazbou již od 3,9 % a s nulovými poplatky za poskytnutí půjčky, vedení úvěrového účtu i předčasné splacení.

Čím výhodnější půjčka, tím přísnější podmínky. Air Bank půjčka není výjimkou. Ideální žadatel o půjčku od Air Bank by měl mít stálé zaměstnání se stabilním příjmem, který je schopen doložit. Zásadní roli hraje i úvěrová minulost žadatele. Nesplacené dluhy a vůbec špatná platební historie představuje překážku v získání Airbank půjčky.

Hlavní informace o Air Bank půjčce:

 • Bankovní půjčka na cokoliv
 • Výše půjčky 5 000 Kč až 900 0000 Kč
 • Úrok od 3,9 %
 • Doba splatnosti od 6 měsíců až do 10 let
 • Peníze na bankovní účet do 60 minut
 • Poskytnutí, vedení a předčasné splacení půjčky zdarma
  Chci získat půjčku online

Pro koho je Air Bank půjčka vhodná

Air Bank půjčka je díky nízkému úroku a nulovým poplatkům hodně zajímavá nabídka. Bohužel není vhodná pro lidí se špatnou platební morálkou. O Airbank půjčku mohou bez obav žádat lidé, kteří mají stálý příjem a bezchybné záznamy v registru dlužníků.

Air Bank půjčka je vhodná pro:

 • zaměstnance nebo podnikající osoby
 • osoby se stálým příjmem
 • české občany nebo cizince s trvalým pobytem v ČR
 

Poskytovatel půjčky, kterým je Air Bank, si každého zájemce prověří. Proto chce znáte jeho příjmy a nahlíží do registru dlužníků. Záznamy v registrech však nemusí pouze přitížit. Jde-li o záznamy pozitivní, naopak důvěru v žadatele mohou i posílit. Nejnižší sazbu 3,9 % však získají jen někteří.

V žádném případě Air Bank půjčka není:

 • půjčka bez doložení příjmů
 • půjčka bez registru
 • půjčka pro nezaměstnané
 • půjčka s exekucí
 

Air Bank půjčka a její výhody i nevýhody

Air Bank půjčka má spoustu výhod a nízká úroková sazba je jednou z těch nejdůležitějších. Výčet nevýhod záleží na úhlu pohledu. Půjčku je třeba splatit a zadarmo to nebude nikdy. Problém většinou bývá u schvalování žádosti. Výhodnou půjčku prostě nedostane každý. Čím hůře je na tom člověk finančně, tím horší podmínky dostane.

Plusy:

 • důvěryhodná bankovní půjčka
 • až 900 000 Kč na účet
 • jeden z nejnižších úroků na trhu od 3,9 %
 • půjčka na cokoliv
 • rozložení splátek až na 10 let (120 měsíců)
 • možnost sjednání na pobočce banky
 • vyřízení půjčky online i telefonicky
 • poskytnutí půjčky zdarma
 • zdarma je i předčasné splacení půjčky
 • bez ručitele a zajištění
 

Minusy:

 • pouze pro klienty Air Bank – nelze bez bankovního účtu
 • je třeba doložit potvrzení o příjmu
 • ověřování bonity a kontrola registru dlužníků
  Chci získat půjčku online

Jak sjednat Air Bank půjčku – od žádosti až po splácení půjčky

Žádost o půjčku mohou podat klienti Air Bank. Nejlépe jsou na tom stávající zákazníci, kteří si jednoduše otevřou internetové bankovnictví a požádají o Air Bank půjčku. Schválení půjčky je téměř okamžité, protože nemusí dokládat žádné doklady ani potvrzení o příjmu. Banka má o jejich finanční situaci dlouhodobý přehled, takže žádné další doklady nepotřebuje.

Ostatní zájemci o půjčku mohou žádat o půjčku, ale musí si založit i běžný účet. Bez toho to prostě nepůjde. Na druhou stranu je to jen administrativa, se založením účtu nejsou spojeny žádné poplatky. Vzhledem k tomu, že nové zákazníky Air Bank ale nezná, bude nutné doložit vedle osobních dokladů i potvrzení o příjmu nebo daňové přiznání.

Základní požadavky na žadatele o Air Bank půjčku:

 • věk 18 let a více
 • české občanství
 • cizinci musí mít trvalý pobyt v ČR
 • dva doklady totožnosti – občanský průkaz a další doklad
 • potvrzení o příjmu nebo daňové přiznání
 

Žádost o půjčku je jinak možné podat online, telefonicky a také osobně na pobočce Air Bank. I když dnes hodně lidí preferuje online způsob, který je pro ně pohodlnější, v tomto konkrétním případě je osobní jednání spíše výhodou. Přece jen se na místě můžete zeptat na všechny detaily atd.

O schválení půjčky rozhodne poskytovatel zpravidla během pár minut. Je-li vše v pořádku, peníze vám pošle na váš bankovní účet u Air Bank. V případě zamítnutí vám nemusí sdělit ani důvod. Nejčastěji ale bývá příčinou odmítnuté žádosti nízký příjem nebo negativní záznam v registru dlužníků.

Air Bank půjčka se splácí každý měsíc. Výše měsíční splátky je stanovená od začátku, klient však může zaplatit vyšší částku dle svého uvážení. Za mimořádnou splátku ani předčasné splacení celé půjčky si Air Bank neúčtuje ani korunu.

Stručné zhodnocení Air Bank půjčky

Bankovní půjčka od Air Bank patří na českém trhu k nejvýhodnějším nabídkám. Nabízí jednu z nejvýhodnější úrokových sazeb a za běžné úkony si neúčtuje žádné poplatky. Stávající klienti navíc nemusí dokládat žádné dokumenty, o půjčku jednoduše požádají přes internetové bankovnictví. Získat Air Bank půjčku ale není snadné. Žadatelé musí splnit poměrně přísné podmínky na příjmy a celkovou bonitu. Je to logické. Banka nabízí výhodné podmínky pouze zájemcům, kteří půjčku splatí řádně a včas.

Reprezentativní příklad ke stažení.

Při výši úvěru 100 000 korun a poskytnuté základní roční pevné úrokové sazbě 8,9 % je RPSN 9,27 % a měsíční splátka 1 263 korun. Celkem pak v 120 měsíčních splátkách zaplatíte 151 506 korun. Při včasném splácení získáte výhodnější pevnou bonusovou sazbu 6,9 % ročně s RPSN 7,12 %, měsíčně budete splácet 1 263 korun a celkem v 107 měsíčních splátkách zaplatíte jen 133 966 korun. Příklad vychází z načerpání půjčky 1. den v měsíci a dne splátky 5. den v měsíci.

Chci získat půjčku online

Stačí chvilka nepozornosti a problém je na světě. V době bezhotovostní, kdy probíhá značná část veškerých transakcí v online prostoru, je zaslání peněz na chybný účet příjemce jedním z nejčastějších problémů, které banky a jejich klienti řeší. Naštěstí nejde o neřešitelnou situaci a peníze se podaří dostat v naprosté většině případů zpět. Jak na to? Prozradíme!

Zobrazit

Nedaří se vám udržet pořádek ve svých financích? Nemůžete ušetřit ani korunu nebo jste na konci měsíce dokonce v minusu a nechápete, kam se vám peníze rozkutálely? V dnešní době bezkontaktních plateb proudí peníze z našeho účtu, aniž bychom tomu věnovali velkou pozornost. Proto se hodí mít pro správu financí pomocníka – aplikaci do telefonu.

Zobrazit

Vyřízení půjčky pro cizince, kteří mají v České republice trvalý pobyt nebo povolení k pobytu, je náročnější než u běžných spotřebitelských úvěrů. Jako cizinec potřebujete k žádosti o půjčku odlišné dokumenty, úvěr můžete získat u banky i nebankovní instituce. Podívejte se, za jakých podmínek dostanete půjčku pro cizince.

Zobrazit

Úvěr vám může pomoci překlenout řadu náročných situací. Při uzavírání smlouvy o půjčce je ale rozhodně namístě obezřetnost. Zjistěte, na co si dát pozor a co vzít v úvahu, než úvěr podepíšete.

Zobrazit

FAQ – nejčastější dotazy na Air Bank půjčku

Chci-li požádat o Air Bank půjčku, musím mít u této banky účet?

Je to tak. Air Bank vyžaduje zřízení účtu i kvůli půjčce. Je to jedna z hlavních podmínek.

Jaké doklady musím doložit k žádosti o půjčku?

Jste-li klientem banky, pak nepotřebujete nic. Banka už o vás všechny informace má. Noví zákazníci si musí připravit dva doklady totožnosti a potvrzení o příjmu.

Jaké poplatky si Air Bank účtuje v souvislosti s půjčkou?

Žádné. Poskytnutí půjčky je zdarma, stejně tak vedení úvěrového účtu, mimořádné splátky i předčasné splacení půjčky.

Mám záznam v registru. Mám šanci získat půjčku u Air Bank?

Jedná-li se o negativní záznam, vaše šance jsou velmi malé. Air Bank do registru dlužníků nahlíží a negativní záznam patří k nejčastějším důvodům zamítnutí žádosti o půjčku.

Chci získat půjčku online

O portálu Půjčky.cz

Smyslem portálu Půjčky.cz je nabídnout široké spektrum výhodných finančních produktů, o které můžete požádat z pohodlí Vašeho domova. Poskytneme Vám charakteristiku jednotlivých produktů, detailní srovnání finančních podmínek a po vyplnění přehledného formuláře možnost o jednotlivé produkty online zažádat.

Spolupracujeme pouze se seriózními a zavedenými partnery,
které pro Vás pečlivě vybíráme. Pomůžeme Vám vybrat nejvýhodnější finanční produkty, které vyřeší Vaši situaci a ušetří Vám tisíce korun i Váš čas.

Provozovatel portálu

Společnost Elephant Orchestra, s.r.o. provozuje v České republice a na Slovensku internetové projekty ve spolupráci s významnými společnostmi z finanční oblasti, pojišťovnictví, on-line prodeje produktů a dalších oborů. Cílem projektů Elephant Orchestra je jasnou a srozumitelnou formou prezentovat nabízené produkty a maximálně usnadnit potenciálním zákazníkům výběr vhodného řešení přesně podle jejich potřeb.

Elephant Orchestra s.r.o.
Rohanské nábřeží 678/29
186 00 Praha 8 - Karlín
IČ: 24294373
100% garance kvality

Společnost Elephant Orchestra s.r.o., IČ: 03272974, se sídlem Rohanské nábř. 678/29, 186 00 Praha 8 je zapsána v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze, odd. C, vložka 229733.

Kontaktní email: pujcky.cz@elephant-orchestra.com