30 000 Kč

Půjčka Plus – výhodně a online
První půjčka do 15 000 Kč zdarma

Chci získat půjčku

Základní informace

  • 1 000 Kč – 30 000 Kč
  • Splatnost 10 – 30 dní
  • První půjčka zdarma

Výhody

  • Výhodný úrok a žádné skryté poplatky
  • První půjčka až 15 000 Kč zdarma
  • Vysoká míra schvalovatelnosti

Užitečné informace

  • Nebankovní půjčka na cokoliv
  • Půjčka pouze na bankovní účet
  • Možnost prodloužení doby splatnosti

Půjčka Plus – rychlá půjčka online

Poskytovatelem nebankovního úvěru Půjčka Plus je česká společnost LeaderFin s.r.o. Sídlí v Praze na Novém městě a patří do skupiny Aventus Group, která nebankovní finanční služby nabízí už od roku 2009 a to v České republice a dalších 13 zemích.

LeaderFin s.r.o. se zaměřuje na krátkodobé nebankovní půjčky již od začátku svého působení v roce 2015. Půjčky poskytuje lidem, kteří mají zájem o služby ověřené nebankovní úvěrové společnosti dbající na dodržování zásad bezpečného půjčování i férové ceny. Své potencionální zákazníky vždy důsledně prověřuje a rizikovým zájemcům půjčky neposkytuje.

Chci získat půjčku

Reprezentativní příklad

Celková výše spotřebitelského úvěru: 1 000 Kč. Doba splatnosti: 30 dní. Poplatek za poskytnutí úvěru: 360 Kč. Roční úroková sazba: 36,5 %. RPSN: 5 395,58 %. Celková splatná částka: 1 390 Kč.

Před uzavřením půjčky vám doporučujeme se seznámit se Zásadami zodpovědného půjčování.

Do péče o psy a kočky je třeba zahrnout i zdravotní péči v případě nemoci či úrazu. Taková operace spolu s dalšími náklady na léčbu však může vyšplhat i na desetitisíce korun. Z čeho ji majitelé domácích mazlíčků zaplatí? Má smysl si vzít půjčku nebo existuje jiné lepší řešení, například pojištění?

Zobrazit

Poskytovatelé úvěrů si na základě informací z registrů dlužníků snadno ověří úvěruschopnost nových žadatelů. Půjčku by správně měli poskytnout jen těm, kteří ji prokazatelně zvládnou splácet. Žadatele zase registry chrání před lehkomyslným jednáním a nekontrolovaným předlužením. Jak přesně fungují?

Zobrazit

Půjčka představuje možnost, jak rychle získat prostředky na cokoliv, zároveň se však jedná o závazek, který jste povinni vrátit za sjednaných podmínek. O tom, na kolik vás splácení úvěru zatíží, rozhodne už váš přístup k výběru půjčky. Jaký postup lze považovat za zodpovědný a bezpečný?

Zobrazit

Odborníci přes osobní finance před rychlými půjčkami spíše varují. Rychlé vyřízení totiž bývá cenou za méně výhodné podmínky. Najde se ale několik situací, s jejichž řešením vám tento typ půjčky může pomoci. Platí to ale pouze v případě, že striktně dodržíte zásady bezpečného půjčování.

Zobrazit

Půjčka Plus je nebankovní neúčelovou půjčkou ve výši od 1 000 Kč do 30 000 Kč. Půjčky plus patří mezi krátkodobé typy půjček s dobou splatnosti do 30 dní. Tu lze za poplatek prodloužit.

U Půjčky Plus můžeme vyzdvihnout především rychlé vyřízení online, vysokou míru schvalovatelnosti, transparentní podmínky, nižší úrokové sazby a požadován není ručitel či zástava. Pouze novým zákazníkům je určena nabídka na první půjčku zdarma do výše 15 000 Kč. Pokud půjčku uhradí do 10 dní, nezaplatí navíc žádné úroky ani poplatky.

Žadatel o půjčku musí splňovat několik podmínek. Musí být plnoletým občanem ČR a k žádosti musí doložit kopii občanského průkazu a doklad o příjmu, který může pocházet ze stálého pracovního poměru či brigády. Poskytovatel půjčky kontroluje registr dlužníků.

Chci získat půjčku

O portálu Půjčky.cz

Smyslem portálu Půjčky.cz je nabídnout široké spektrum výhodných finančních produktů, o které můžete požádat z pohodlí vašeho domova. Poskytneme vám charakteristiku jednotlivých produktů, detailní srovnání finančních podmínek a po vyplnění přehledného formuláře možnost o jednotlivé produkty online zažádat.

Spolupracujeme pouze se seriózními a zavedenými partnery,
které pro vás pečlivě vybíráme. Pomůžeme vám vybrat nejvýhodnější finanční produkty, které vyřeší vaši situaci a ušetří vám tisíce korun i váš čas.

Provozovatel portálu

Společnost Elephant Orchestra, s.r.o. provozuje v České republice a na Slovensku internetové projekty ve spolupráci s významnými společnostmi z finanční oblasti, pojišťovnictví, on-line prodeje produktů a dalších oborů. Cílem projektů Elephant Orchestra je jasnou a srozumitelnou formou prezentovat nabízené produkty a maximálně usnadnit potenciálním zákazníkům výběr vhodného řešení přesně podle jejich potřeb.

Elephant Orchestra s.r.o.
Rohanské nábřeží 678/29
186 00 Praha 8 - Karlín
IČ: 24294373
100% garance kvality

Společnost Elephant Orchestra s.r.o., IČ: 03272974, se sídlem Rohanské nábř. 678/29, 186 00 Praha 8 je zapsána v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze, odd. C, vložka 229733.

Kontaktní email: pujcky.cz@elephant-orchestra.com