Rychle a on-line

Férová půjčka CreditOn
Spolehlivě pomůže s menšími i většími výdaji

Chci získat půjčku online

 • Vysoká míra schavalovatelnosti

Základní informace

 • Vyplníte jednoduchý formulář
 • Schválení prostřednictvím SMS nebo telefonicky
 • Okamžité vyplacení půjčky

Výhody

 • Bez ručitele
 • Bez zastavení nemovitosti
 • Sami si zvolíte datum a výši zápůjčky

Užitečné informace

 • Možnost prodloužení až o 30 dní
 • Na cokoliv
 • Snadné vyřízení on-line

CreditOn půjčka

CreditOn poskytuje svým klientům rychlé a férové půjčky, které lze sjednat jednoduše online a po registraci dokonce i přes SMS. CreditOn vám půjčí až 40 000 Kč. Splatnost půjčky je až 12 měsíců, pokud se ale dostanete do nesnází, je možné si půjčku vždy prodloužit.

U společnosti CreditOn neplatíte žádný úrok, pouze jeden fixní poplatek. Nemusíte tak nic počítat – od začátku přesně víte, kolik splatíte. Vyplňte jednoduchý formulář a během pár minut zjistěte, kolik byste zaplatili za půjčku právě vy!

Před uzavřením půjčky vám doporučujeme se seznámit se Zásadami zodpovědného půjčování.

Chci získat půjčku online

Příklady půjček CreditOn

Výše půjčky První splátka za Splátka Celkem
2 000 Kč 30 dní 813,11 Kč 3 626,67 Kč
3 000 Kč 30 dní 1219,67 Kč 5 440 Kč
4 000 Kč 30 dní 1626,22 Kč 7 253,33 Kč

Reprezentativní příklad

Úvěrový limit činí 2 000 Kč, minimální doba trvání úvěru je 61 dní, maximální doba trvání úvěru je doba neurčitá, úroková sazba 40 % p. m., maximální RPSN 5628,84 %. Při jednorázovém vyčerpání úvěrového limitu 2 000 Kč a splacení úvěru ve dvou měsíčních splátkách tak, že první splátka je uhrazena 30. den po vyčerpání limitu a vyrovná přirostlý úrok ve výši 800 Kč, a druhá splátka je uhrazena 61. den po vyčerpání úvěru a vyrovná přirostlý úrok i jistinu úvěru v celkové výši 2 826,67 Kč, je celková částka splatná spotřebitelem 3 626,67 Kč.

Když člověk nutně potřebuje peníze, často jeho racionální pohled mizí v návalech emocí a občas i zoufalství. Nikdo rozhodně nechce nikde dlužit, a když už se odhodláte k půjčce, je bezpodmínečně nutné nejednat zkratkovitě a nenechat se chytit do pasti, kterou na vás líčí podvodní poskytovatelé půjček.

Zobrazit

Rychlá půjčka před výplatou by měla být v každém ohledu pečlivě promyšlená, což je při náhlém nedostatku peněz a spěchu dost obtížné. Situace na trhu s mikropůjčkami se sice dává do pohybu a podvodné společnosti jsou na ústupu, jenže mnoho kontroverzních praktik i nadále zůstává zakořeněno v nebankovních společnostech.

Zobrazit

Japonská půjčka vystupuje na trhu s mikropůjčkami nebo také půjčkami před výplatou, již jeden rok. Jedná se tedy o stabilní, vyzkoušený produkt, který nabízí jedna z největších společností na trhu nebankovních úvěrů, Home Credit. Od jiných nebankovních úvěrů se právě Japonská půjčka liší svou rychlostí, bezpečností a nízkými poplatky.

Zobrazit

Počet Čechů, kteří si vzali krátkodobou půjčku a nezvládají ji splácet, se za poslední rok zvýšil o 12 procent. Celkem se jedná o 305 tisíc osob. Tomuto trendu se snaží zamezit nový zákon o spotřebitelském úvěru. Nově si bude moci vzít půjčku jen ten, kdo bude mít na splátku dostatek peněz.

Zobrazit

Mezi spolehlivé a férové nebankovní společnosti se zařadil CreditOn.cz, který je součástí nadnárodní finanční skupiny CreditOn. Další členy skupiny najdeme také v Polsku, Slovensku, Lotyšsku a v Gruzii. Hlavní specializací této skupiny je poskytování nebankovních krátkodobých, rychlých a online půjček.

CreditOn je rychlá půjčka ve výši 1 000 až 40 000 Kč s dobou splatnosti až 12 měsíců. V případě této půjčky neplatí rozdíly mezi novým a opakujícím se zákazníkem. Již poprvé si můžete půjčit maximální částku. Tato drobná půjčka je ideálním řešením životních situací, které vyžadují rychlý finanční zásah.

Hlavní výhody půjčky CreditOn:

 • Vyřízení půjčky online během jednoho dne
 • Schválení půjčky do 15 minut
 • Volitelná výše půjčky i data splátky
 • Nepotřebujete ručitele ani spolužadatele
 • Není nutné dokládat potvrzení o výši příjmu

Komu je půjčka CreditOn určena?

O rychlou půjčku může zažádat občan České republiky, který je starší 20 let. Zájemce o půjčku by měl trvalý příjem a žádné dluhy. CreditOn je zastáncem zodpovědného půjčování, a proto si ověřuje bonitu každého žadatele. Půjčky nejsou poskytovány osobám, které své závazky prokazatelně nesplácí.

Splňujete-li výše uvedené podmínky, nic vám nebrání v podání žádosti. Předtím si však musíte vytvořit osobní profil. Díky němu budete moci půjčku využívat opakovaně a kontrolovat si průběh splácení. Po dokončení registrace můžete ihned zažádat o svou první půjčku CreditOn.

Vyplňte online žádost a odešlete ji. Během následujících 15 minut žádost zpracujeme a prostřednictvím SMS zprávy vám na mobil zašleme vyjádření. V případě schválení půjčky peníze odesíláme na účet okamžitě.

Veškeré podmínky znáte předem včetně celkové splatné částky a doby splatnosti. Tu si zvolíte od 2 do 12 měsíců. O blížící se splátce vás bude informovat SMS zpráva a e-mail. Splatnost půjčky je možné prodloužit o dalších 40 dní za poplatek. Prodloužení je však nutné oznámit dopředu, jinak mu bude naúčtován poplatek.

Chci půjčku

O portálu Půjčky.cz

Smyslem portálu Půjčky.cz je nabídnout široké spektrum výhodných finančních produktů, o které můžete požádat z pohodlí vašeho domova. Poskytneme vám charakteristiku jednotlivých produktů, detailní srovnání finančních podmínek a po vyplnění přehledného formuláře možnost o jednotlivé produkty online zažádat.

Spolupracujeme pouze se seriózními a zavedenými partnery,
které pro vás pečlivě vybíráme. Pomůžeme vám vybrat nejvýhodnější finanční produkty, které vyřeší vaši situaci a ušetří vám tisíce korun i váš čas.

Provozovatel portálu

Společnost Elephant Orchestra, s.r.o. provozuje v České republice a na Slovensku internetové projekty ve spolupráci s významnými společnostmi z finanční oblasti, pojišťovnictví, on-line prodeje produktů a dalších oborů. Cílem projektů Elephant Orchestra je jasnou a srozumitelnou formou prezentovat nabízené produkty a maximálně usnadnit potenciálním zákazníkům výběr vhodného řešení přesně podle jejich potřeb.

Elephant Orchestra s.r.o.
Rohanské nábřeží 678/29
186 00 Praha 8 - Karlín
IČ: 24294373
100% garance kvality

Společnost Elephant Orchestra s.r.o., IČ: 03272974, se sídlem Rohanské nábř. 678/29, 186 00 Praha 8 je zapsána v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze, odd. C, vložka 229733.

Kontaktní email: pujcky.cz@elephant-orchestra.com