50 000 Kč

Skip Pay - odložení placení

Chci získat půjčku

Základní informace

  • Finanční limit až 50 000 Kč
  • Včasná platba do 14 nebo 50 dní
  • Bez poplatků

Výhody

  • Bezpečné platby v e-shopech i kamenných obchodech
  • Platby bez vlastní hotovosti
  • Platba kartou a výběry ze zahraničních bankomatů zdarma

Užitečné informace

  • Vedení účtu Na zkoušku i Plus zdarma
  • Bohatý bonusový program a benefity
  • Platební karta Mastercard k účtu Plus

Skip Pay - nakupujte a plaťte až o 50 dní později

Skip Pay je služba pro odložené placení. Pod názvem MallPay ji zprvu zaštitovala společnost MALL Group, od které ji převzal banka ČSOB. Společnost Skip Pay s.r.o. sídlí v Praze 7, v Holešovicích naproti tržnici.

Se Skip Pay je možné platit ve všech e-shopech, jež jsou vybaveny platební možností Skip Pay. Klienti s ověřeným účtem PLUS získají platební kartu Mastercard, s níž mohou platit online v e-shopech i v kamenných obchodech.

Nový zákazník po registraci automaticky získá předschválený limit 5 000 Kč. Při dobré platební morálce se může dostat na maximální limit 50 000 Kč. Za službu se platí poplatky navíc pouze v případě, pokud zákazník platbu neuhradí včas.

Chci získat půjčku

Reprezentativní příklad

Celková výše spotřebitelského úvěru: 5 000 Kč. Doba splatnosti: 14 dní. Poplatek za poskytnutí úvěru: 0 Kč. Roční úroková sazba: 0 %. RPSN: 0 %. Celková splatná částka: 5 000 Kč.

Před uzavřením půjčky vám doporučujeme se seznámit se Zásadami zodpovědného půjčování.

Odborníci přes osobní finance před rychlými půjčkami spíše varují. Rychlé vyřízení totiž bývá cenou za méně výhodné podmínky. Najde se ale několik situací, s jejichž řešením vám tento typ půjčky může pomoci. Platí to ale pouze v případě, že striktně dodržíte zásady bezpečného půjčování.

Zobrazit

Vzít si úvěr nutně neznamená spadnout do dluhového kolotoče. Stačí se k otázce výběru půjčky postavit zodpovědně a neponechávat ho náhodě. Proč by součástí správného výběru mělo být srovnání více půjček mezi sebou?

Zobrazit

Bonus za řádné splácení půjčky začala jako první nabízet Air Bank v roce 2012. Brzy se přidaly i některé další banky. Klienti mohli získat finanční odměnu či jiné benefity jenom za to, že budou sjednané půjčky splácet dle dohodnutých podmínek. Jak je to s odměnou za včasné splácení o 11 let později?

Zobrazit

Podstatná většina českých domácností považuje půjčky na dovolenou za špatný důvod, proč se zadlužit. Cíl i náplň dovolené raději přizpůsobí tomu, co si jsou schopni zaplatit z vlastních úspor. Proč se půjčky na dovolenou obecně nedoporučují?

Zobrazit

Platební metoda Skip Pay nabízí možnost platit v e-shopech i kamenných obchodech bez vlastní hotovosti. Za objednávku tedy zaplatíte až později. Existují dva typy účtů - účet Na zkoušku bez ověření nebo účet Plus s ověřením. Vedení obou účtů je zdarma.

K založení účtu Na zkoušku bez ověření stačí vyplnit pouze jméno, e-mail a telefon. Získáte limit 5 000 Kč, a pokud za zboží zaplatíte do 14 dní, služba Skip Pay je zdarma. Za překročení této lhůty je účtován poplatek ve výši 100 Kč za prvních 5 dní, 100 Kč za dalších 10 dní a 100 Kč za dalších 15 dní po splatnosti.

Klient s dobrou platební morálkou může získat účet Plus s ověřením s limitem až 50 000 Kč. Kromě vyššího limitu získá odložení platby až o 50 dní, možnost si část vyúčtování odložit o měsíc, platební kartu, prodloužení záruční doby u zakoupeného zboží o 1 rok zdarma, pojištění proti rozbití a krádeži zdarma, dopravu zdarma a bonusový program. Poplatek za překročení splatnosti u účtu Plus činí 200 Kč za prvních 5 dní, 200 Kč za dalších 10 dní a 200 Kč za dalších 15 dní po splatnosti.

Chci získat půjčku

O portálu Půjčky.cz

Smyslem portálu Půjčky.cz je nabídnout široké spektrum výhodných finančních produktů, o které můžete požádat z pohodlí vašeho domova. Poskytneme vám charakteristiku jednotlivých produktů, detailní srovnání finančních podmínek a po vyplnění přehledného formuláře možnost o jednotlivé produkty online zažádat.

Spolupracujeme pouze se seriózními a zavedenými partnery,
které pro vás pečlivě vybíráme. Pomůžeme vám vybrat nejvýhodnější finanční produkty, které vyřeší vaši situaci a ušetří vám tisíce korun i váš čas.

Provozovatel portálu

Společnost Elephant Orchestra, s.r.o. provozuje v České republice a na Slovensku internetové projekty ve spolupráci s významnými společnostmi z finanční oblasti, pojišťovnictví, on-line prodeje produktů a dalších oborů. Cílem projektů Elephant Orchestra je jasnou a srozumitelnou formou prezentovat nabízené produkty a maximálně usnadnit potenciálním zákazníkům výběr vhodného řešení přesně podle jejich potřeb.

Elephant Orchestra s.r.o.
Rohanské nábřeží 678/29
186 00 Praha 8 - Karlín
IČ: 24294373
100% garance kvality

Společnost Elephant Orchestra s.r.o., IČ: 03272974, se sídlem Rohanské nábř. 678/29, 186 00 Praha 8 je zapsána v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze, odd. C, vložka 229733.

Kontaktní email: pujcky.cz@elephant-orchestra.com