50 000 Kč

Skip Pay - odložení placení

Chci získat půjčku

Základní informace

  • Finanční limit až 50 000 Kč
  • Včasná platba do 14 nebo 50 dní
  • Bez poplatků

Výhody

  • Bezpečné platby v e-shopech i kamenných obchodech
  • Platby bez vlastní hotovosti
  • Platba kartou a výběry ze zahraničních bankomatů zdarma

Užitečné informace

  • Vedení účtu Na zkoušku i Plus zdarma
  • Bohatý bonusový program a benefity
  • Platební karta Mastercard k účtu Plus

Skip Pay - nakupujte a plaťte až o 50 dní později

Skip Pay je služba pro odložené placení. Pod názvem MallPay ji zprvu zaštitovala společnost MALL Group, od které ji převzal banka ČSOB. Společnost Skip Pay s.r.o. sídlí v Praze 7, v Holešovicích naproti tržnici.

Se Skip Pay je možné platit ve všech e-shopech, jež jsou vybaveny platební možností Skip Pay. Klienti s ověřeným účtem PLUS získají platební kartu Mastercard, s níž mohou platit online v e-shopech i v kamenných obchodech.

Nový zákazník po registraci automaticky získá předschválený limit 5 000 Kč. Při dobré platební morálce se může dostat na maximální limit 50 000 Kč. Za službu se platí poplatky navíc pouze v případě, pokud zákazník platbu neuhradí včas.

Chci získat půjčku

Reprezentativní příklad

Celková výše spotřebitelského úvěru: 5 000 Kč. Doba splatnosti: 14 dní. Poplatek za poskytnutí úvěru: 0 Kč. Roční úroková sazba: 0 %. RPSN: 0 %. Celková splatná částka: 5 000 Kč.

Před uzavřením půjčky vám doporučujeme se seznámit se Zásadami zodpovědného půjčování.

Do péče o psy a kočky je třeba zahrnout i zdravotní péči v případě nemoci či úrazu. Taková operace spolu s dalšími náklady na léčbu však může vyšplhat i na desetitisíce korun. Z čeho ji majitelé domácích mazlíčků zaplatí? Má smysl si vzít půjčku nebo existuje jiné lepší řešení, například pojištění?

Zobrazit

Poskytovatelé úvěrů si na základě informací z registrů dlužníků snadno ověří úvěruschopnost nových žadatelů. Půjčku by správně měli poskytnout jen těm, kteří ji prokazatelně zvládnou splácet. Žadatele zase registry chrání před lehkomyslným jednáním a nekontrolovaným předlužením. Jak přesně fungují?

Zobrazit

Půjčka představuje možnost, jak rychle získat prostředky na cokoliv, zároveň se však jedná o závazek, který jste povinni vrátit za sjednaných podmínek. O tom, na kolik vás splácení úvěru zatíží, rozhodne už váš přístup k výběru půjčky. Jaký postup lze považovat za zodpovědný a bezpečný?

Zobrazit

Odborníci přes osobní finance před rychlými půjčkami spíše varují. Rychlé vyřízení totiž bývá cenou za méně výhodné podmínky. Najde se ale několik situací, s jejichž řešením vám tento typ půjčky může pomoci. Platí to ale pouze v případě, že striktně dodržíte zásady bezpečného půjčování.

Zobrazit

Platební metoda Skip Pay nabízí možnost platit v e-shopech i kamenných obchodech bez vlastní hotovosti. Za objednávku tedy zaplatíte až později. Existují dva typy účtů - účet Na zkoušku bez ověření nebo účet Plus s ověřením. Vedení obou účtů je zdarma.

K založení účtu Na zkoušku bez ověření stačí vyplnit pouze jméno, e-mail a telefon. Získáte limit 10 000 Kč, a pokud za zboží zaplatíte do 14 dní, služba Skip Pay je zdarma. Za překročení této lhůty je účtován poplatek ve výši 100 Kč za prvních 5 dní, 100 Kč za dalších 10 dní a 100 Kč za dalších 15 dní po splatnosti.

Klient s dobrou platební morálkou může získat účet Plus s ověřením s limitem až 50 000 Kč. Kromě vyššího limitu získá odložení platby až o 50 dní, možnost si část vyúčtování odložit o měsíc, platební kartu, prodloužení záruční doby u zakoupeného zboží o 1 rok zdarma, pojištění proti rozbití a krádeži zdarma, dopravu zdarma a bonusový program. Poplatek za překročení splatnosti u účtu Plus činí 200 Kč za prvních 5 dní, 200 Kč za dalších 10 dní a 200 Kč za dalších 15 dní po splatnosti.

Chci získat půjčku

O portálu Půjčky.cz

Smyslem portálu Půjčky.cz je nabídnout široké spektrum výhodných finančních produktů, o které můžete požádat z pohodlí vašeho domova. Poskytneme vám charakteristiku jednotlivých produktů, detailní srovnání finančních podmínek a po vyplnění přehledného formuláře možnost o jednotlivé produkty online zažádat.

Spolupracujeme pouze se seriózními a zavedenými partnery,
které pro vás pečlivě vybíráme. Pomůžeme vám vybrat nejvýhodnější finanční produkty, které vyřeší vaši situaci a ušetří vám tisíce korun i váš čas.

Provozovatel portálu

Společnost Elephant Orchestra, s.r.o. provozuje v České republice a na Slovensku internetové projekty ve spolupráci s významnými společnostmi z finanční oblasti, pojišťovnictví, on-line prodeje produktů a dalších oborů. Cílem projektů Elephant Orchestra je jasnou a srozumitelnou formou prezentovat nabízené produkty a maximálně usnadnit potenciálním zákazníkům výběr vhodného řešení přesně podle jejich potřeb.

Elephant Orchestra s.r.o.
Rohanské nábřeží 678/29
186 00 Praha 8 - Karlín
IČ: 24294373
100% garance kvality

Společnost Elephant Orchestra s.r.o., IČ: 03272974, se sídlem Rohanské nábř. 678/29, 186 00 Praha 8 je zapsána v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze, odd. C, vložka 229733.

Kontaktní email: pujcky.cz@elephant-orchestra.com