60 000 Kč

Skip Pay - odložení placení

Chci získat půjčku

Základní informace

  • Finanční limit až 60 000 Kč
  • Včasná platba do 30 nebo 50 dní
  • Bez poplatků

Výhody

  • Bezpečné platby v e-shopech i kamenných obchodech
  • Platby bez vlastní hotovosti
  • Platba kartou a výběry ze zahraničních bankomatů zdarma

Užitečné informace

  • Balíčkek MINI a balíček MAXI zdarma
  • Bohatý bonusový program a benefity
  • Platební karta Mastercard k balíčku MAXI

Skip Pay - nakupujte a plaťte až o 50 dní později

Skip Pay je služba pro odložené placení. Pod názvem MallPay ji zprvu zaštitovala společnost MALL Group, od které ji převzal banka ČSOB. Společnost Skip Pay s.r.o. sídlí v Praze 7, v Holešovicích naproti tržnici.

Se Skip Pay je možné platit ve všech e-shopech, jež jsou vybaveny platební možností Skip Pay. Ověření klienti s balíčkem MAXI získají platební kartu Mastercard, s níž mohou platit online v e-shopech i v kamenných obchodech.

Nový zákazník po registraci automaticky získá předschválený limit 10 000 Kč. Při dobré platební morálce se může dostat na maximální limit 60 000 Kč. Za službu se platí poplatky navíc pouze v případě, pokud zákazník platbu neuhradí včas.

Chci získat půjčku

Reprezentativní příklad

Celková výše spotřebitelského úvěru: 5 000 Kč. Doba splatnosti: 14 dní. Poplatek za poskytnutí úvěru: 0 Kč. Roční úroková sazba: 0 %. RPSN: 0 %. Celková splatná částka: 5 000 Kč.

Před uzavřením půjčky vám doporučujeme se seznámit se Zásadami zodpovědného půjčování.

Do péče o psy a kočky je třeba zahrnout i zdravotní péči v případě nemoci či úrazu. Taková operace spolu s dalšími náklady na léčbu však může vyšplhat i na desetitisíce korun. Z čeho ji majitelé domácích mazlíčků zaplatí? Má smysl si vzít půjčku nebo existuje jiné lepší řešení, například pojištění?

Zobrazit

Poskytovatelé úvěrů si na základě informací z registrů dlužníků snadno ověří úvěruschopnost nových žadatelů. Půjčku by správně měli poskytnout jen těm, kteří ji prokazatelně zvládnou splácet. Žadatele zase registry chrání před lehkomyslným jednáním a nekontrolovaným předlužením. Jak přesně fungují?

Zobrazit

Půjčka představuje možnost, jak rychle získat prostředky na cokoliv, zároveň se však jedná o závazek, který jste povinni vrátit za sjednaných podmínek. O tom, na kolik vás splácení úvěru zatíží, rozhodne už váš přístup k výběru půjčky. Jaký postup lze považovat za zodpovědný a bezpečný?

Zobrazit

Odborníci přes osobní finance před rychlými půjčkami spíše varují. Rychlé vyřízení totiž bývá cenou za méně výhodné podmínky. Najde se ale několik situací, s jejichž řešením vám tento typ půjčky může pomoci. Platí to ale pouze v případě, že striktně dodržíte zásady bezpečného půjčování.

Zobrazit

Platební metoda Skip Pay nabízí možnost platit v e-shopech i kamenných obchodech bez vlastní hotovosti. Za objednávku tedy zaplatíte až později. Existují dva typy balíčků - balíček MINI bez ověření nebo balíček MAXI s ověřením. Vedení obou balíčků je zdarma.

K založení účtu na Skip Pay a získání balíčku MINI bez ověření stačí vyplnit pouze jméno, e-mail a telefon. Získáte limit 10 000 Kč, a pokud za zboží zaplatíte do 30 dní, služba Skip Pay je zdarma. Za překročení této lhůty je účtován poplatek ve výši 100 Kč za prvních 5 dní, 100 Kč za dalších 10 dní a 100 Kč za dalších 15 dní po splatnosti.

Klient s dobrou platební morálkou může získat balíček MAXI s ověřením s limitem až 60 000 Kč. Kromě vyššího limitu získá odložení platby až o 50 dní, možnost si část vyúčtování odložit o měsíc, platební kartu, prodloužení záruční doby u zakoupeného zboží o 1 rok zdarma, pojištění proti rozbití a krádeži zdarma, dopravu zdarma a bonusový program. Poplatek za překročení splatnosti u balíčku MAXI činí 200 Kč za prvních 5 dní, 200 Kč za dalších 10 dní a 200 Kč za dalších 15 dní po splatnosti.

Chci získat půjčku

O portálu Půjčky.cz

Smyslem portálu Půjčky.cz je nabídnout široké spektrum výhodných finančních produktů, o které můžete požádat z pohodlí vašeho domova. Poskytneme vám charakteristiku jednotlivých produktů, detailní srovnání finančních podmínek a po vyplnění přehledného formuláře možnost o jednotlivé produkty online zažádat.

Spolupracujeme pouze se seriózními a zavedenými partnery,
které pro vás pečlivě vybíráme. Pomůžeme vám vybrat nejvýhodnější finanční produkty, které vyřeší vaši situaci a ušetří vám tisíce korun i váš čas.

Provozovatel portálu

Společnost Elephant Orchestra, s.r.o. provozuje v České republice a na Slovensku internetové projekty ve spolupráci s významnými společnostmi z finanční oblasti, pojišťovnictví, on-line prodeje produktů a dalších oborů. Cílem projektů Elephant Orchestra je jasnou a srozumitelnou formou prezentovat nabízené produkty a maximálně usnadnit potenciálním zákazníkům výběr vhodného řešení přesně podle jejich potřeb.

Elephant Orchestra s.r.o.
Rohanské nábřeží 678/29
186 00 Praha 8 - Karlín
IČ: 24294373
100% garance kvality

Společnost Elephant Orchestra s.r.o., IČ: 03272974, se sídlem Rohanské nábř. 678/29, 186 00 Praha 8 je zapsána v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze, odd. C, vložka 229733.

Kontaktní email: pujcky.cz@elephant-orchestra.com