Recenze a zkušenosti s půjčkou CreditON

Krátkodobá půjčka CreditON ve výši od 500 Kč do 20 000 Kč je určená lidem, kteří se potřebují rychle vypořádat s náhlými finančními potížemi nebo s neplánovanými výdaji. Vyřízení půjčky trvá jen pár minut a vše probíhá on-line. Doba splatnosti půjčky je volitelná od 1 až do 30 dní. První půjčka je poskytována v maximální výši 8 000 Kč a s nulovou úrokovou sazbou.

Půjčka CreditON patří do skupiny krátkodobých půjček. Její výhodou je rychlost vyřízení, nevýhodou pak vyšší úroková sazba. Nejvýhodnější je první půjčka, která je novým klientům nabízena zdarma bez jakýchkoliv poplatků. Následující půjčky už tak výhodné nejsou. Z tohoto důvodu je půjčka řešením pro ty, kdo ví, že půjčku bez problémů splatí co nejdříve.

Pro lepší představu si uvedeme pár příkladů. Za půjčku ve výši 10 000 Kč klient na 30 dní zaplatí navíc 3 246 Kč. U půjčky 20 000 Kč už je přeplatek více než dvojnásobný - 7 752 Kč. Levněji tedy vyjde půjčku splatit dříve. Věrní klienti se mohou účastnit soutěží o drahé ceny jako například televizi či poukázku na nákup.

O CreditON

Společnost CreditON je nebankovní společnost, která se zaměřuje na poskytování krátkodobých nebankovních půjček. Kromě České republiky, kde má sídlo na Praze 7, působí také v Polsku, Dánsku, Španělsku, Lotyšsku, Mexiku a Gruzii. V lotyšském hlavním městě Rize se nachází sídlo mezinárodní stejnojmenné finanční skupiny CreditOn. CreditON je členem Asociace poskytovatelů nebankovních úvěrů, disponuje certifikáty TUV a RapidSSL, které zajišťují 100% ochranu osobních údajů.


Podělte se o své zkušenosti:

Registry jsou důležitou součástí procesu při poptávce po půjčce. Je to dáno zákonem i pro získání informací, na jejichž základě se solidní bankovní i nebankovní společnosti rozhodují o výši úrokové sazby.

Zobrazit

V životě není nic jasně dané. Každý se může dostat do problémů a přestat splácet své závazky. Náhlá ztráta práce, dlouhodobé onemocnění i nečekané výdaje. Neschopnost platit splátky pak na sebe nemusí nechat dlouho čekat. A pokud selžou i veškeré snahy o řešení takové situace, do procesu může vstoupit exekutor.

Zobrazit

Ekonomická situace je v České republice lepší a lepší. Nezaměstnanost klesá a lidé v průměru vydělávají více. Počet lidí ve finanční nouzi a exekuci přesto neklesá. Nejvíce ohroženou skupinou jsou samoživitelky a senioři. Potvrzují to údaje od České správy sociálního zabezpečení a oddlužovacích firem.

Zobrazit

Půjčky před výplatou jsou takzvané mikroúvěry, díky nimž můžete rychle získat menší částku v řádu tisícovek, kterou poté do měsíce splatíte. Taková půjčka se může hodit ve chvíli, kdy se vám nečekaně porouchá spotřebič, je konec měsíce a vy už nemůžete z výplaty spotřebič nechat opravit.

Zobrazit

O portálu Půjčky.cz

Smyslem portálu Půjčky.cz je nabídnout široké spektrum výhodných finančních produktů, o které můžete požádat z pohodlí Vašeho domova. Poskytneme Vám charakteristiku jednotlivých produktů, detailní srovnání finančních podmínek a po vyplnění přehledného formuláře možnost o jednotlivé produkty online zažádat.

Spolupracujeme pouze se seriózními a zavedenými partnery,
které pro Vás pečlivě vybíráme. Pomůžeme Vám vybrat nejvýhodnější finanční produkty, které vyřeší Vaši situaci a ušetří Vám tisíce korun i Váš čas.

Provozovatel portálu

Společnost Elephant Orchestra, s.r.o. provozuje v České republice a na Slovensku internetové projekty ve spolupráci s významnými společnostmi z finanční oblasti, pojišťovnictví, on-line prodeje produktů a dalších oborů. Cílem projektů Elephant Orchestra je jasnou a srozumitelnou formou prezentovat nabízené produkty a maximálně usnadnit potenciálním zákazníkům výběr vhodného řešení přesně podle jejich potřeb.

Elephant Orchestra s.r.o.
Rohanské nábřeží 678/29
186 00 Praha 8 - Karlín
IČ: 24294373
100% garance kvality

Společnost Elephant Orchestra s.r.o., IČ: 03272974, se sídlem Rohanské nábř. 678/29, 186 00 Praha 8 je zapsána v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze, odd. C, vložka 229733.

Kontaktní email: pujcky.cz@elephant-orchestra.com