Recenze a zkušenosti s půjčkou Ferratum

Nebankovní poskytovatel půjček Ferratum nabízí s rychlou půjčku Micro od 500 Kč do 20 000 Kč s dobou splatnosti až na 45 dní, klasický spotřebitelský úvěr Ferratum Plus ve výši 5 000 Kč až 25 000 Kč s pravidelnou měsíční splátkou na 2 až 12 měsíců a flexibilní úvěr Ferratum Credit (revolvingový úvěr) do výše 35 000 Kč.

Půjčku Ferratum uvítají především ti, kteří si potřebují půjčit peníze rychle a diskrétně. První půjčka je opravdu výhodná. Půjčit si sice lze jen 9 000 Kč, ale poprvé není účtován žádný poplatek ani úrok. U dalších půjček už to tak výhodné není, a jak to u nebankovních půjček bývá, úroková sazba je spíše vysoká.

Půjčku je důležité splatit v termínu, jinak hrozí v lepším případě poplatek za prodloužení, v horším sankční poplatky. Půjčku Ferratum Plus mohou získat pouze opakování zákazníci. Při půjčce do 15 000 Kč však nepotřebují potvrzení o výši příjmu či daňové přiznání v případě podnikatelů. Půjčka je vhodná pro ty, kteří jsou si jisti, že půjčku včas a řádně splatí, a neskončí v dluhové pasti.

O Ferratum Bank

Společnost Ferratum Bank, patří k největším nebankovním společnostem, které v České republice působí nejdéle. Její sídlo najdeme Na Praze 5 v Jinonicích. Jako jedna z prvních získala licenci nutnou k provozování činnosti nebankovního poskytovatele spotřebitelských úvěrů. Je členem mezinárodní finanční skupiny Ferratum Group, která má zastoupení v dalších 20 zemích. Ferratum najdeme nejen v ČR, ale také na Slovensku, v Polsku, Slovinsku, Chorvatsku, Bulharsku, Nizozemí, Belgii, Dánsku, Velké Británii a dalších.

Půjčky před výplatou jsou takzvané mikroúvěry, díky nimž můžete rychle získat menší částku v řádu tisícovek, kterou poté do měsíce splatíte. Taková půjčka se může hodit ve chvíli, kdy se vám nečekaně porouchá spotřebič, je konec měsíce a vy už nemůžete z výplaty spotřebič nechat opravit.

Zobrazit

Uvedením nového zákona o spotřebitelském úvěru nebyly lichvářské praktiky vymýceny okamžitě. Česká národní banka nyní prochází podané žádosti o licenci. Definitivní rozhodnutí o tom, kdo ze žadatelů licenci obdrží a kdo nikoliv, padne příští rok v květnu.

Zobrazit

Na konci loňského roku byl po dlouhých měsících příprav a očekávání uveden v platnost nový zákon o spotřebitelském úvěru. Jedním z cílů nového zákona byla důsledná čistka mezi nebankovními poskytovateli v důsledku přísnějších podmínek. Jaká je situace dnes? Kdo z poskytovatelů přežil a kdo nikoliv? Našli úvěroví predátoři jiné cestičky, jak okrádat lidi? Jsou půjčky bezpečnější?

Zobrazit

Některé životní situace vyžadují finanční pomoc v podobě půjčky. Může se jednat o nutnou výměnu oken, rekonstrukci koupelny, nákup nových spotřebičů či pořízení nezbytného auta. Podobné situace spojené s náhlými výdaji vás mohou překvapit kdykoliv, a pokud řešení vyžaduje půjčku, je dobré být na ní připraven.

Zobrazit

O portálu Půjčky.cz

Smyslem portálu Půjčky.cz je nabídnout široké spektrum výhodných finančních produktů, o které můžete požádat z pohodlí Vašeho domova. Poskytneme Vám charakteristiku jednotlivých produktů, detailní srovnání finančních podmínek a po vyplnění přehledného formuláře možnost o jednotlivé produkty online zažádat.

Spolupracujeme pouze se seriózními a zavedenými partnery,
které pro Vás pečlivě vybíráme. Pomůžeme Vám vybrat nejvýhodnější finanční produkty, které vyřeší Vaši situaci a ušetří Vám tisíce korun i Váš čas.

Provozovatel portálu

Společnost Elephant Orchestra, s.r.o. provozuje v České republice a na Slovensku internetové projekty ve spolupráci s významnými společnostmi z finanční oblasti, pojišťovnictví, on-line prodeje produktů a dalších oborů. Cílem projektů Elephant Orchestra je jasnou a srozumitelnou formou prezentovat nabízené produkty a maximálně usnadnit potenciálním zákazníkům výběr vhodného řešení přesně podle jejich potřeb.

Elephant Orchestra s.r.o.
Rohanské nábřeží 678/29
186 00 Praha 8 - Karlín
IČ: 24294373
100% garance kvality

Společnost Elephant Orchestra s.r.o., IČ: 03272974, se sídlem Rohanské nábř. 678/29, 186 00 Praha 8 je zapsána v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze, odd. C, vložka 229733.

Kontaktní email: pujcky.cz@elephant-orchestra.com