Recenze a zkušenosti s půjčkou Ferratum

Nebankovní poskytovatel půjček Ferratum nabízí s rychlou půjčku Micro od 500 Kč do 20 000 Kč s dobou splatnosti až na 45 dní, klasický spotřebitelský úvěr Ferratum Plus ve výši 5 000 Kč až 25 000 Kč s pravidelnou měsíční splátkou na 2 až 12 měsíců a flexibilní úvěr Ferratum Credit (revolvingový úvěr) do výše 35 000 Kč.

Půjčku Ferratum uvítají především ti, kteří si potřebují půjčit peníze rychle a diskrétně. První půjčka je opravdu výhodná. Půjčit si sice lze jen 9 000 Kč, ale poprvé není účtován žádný poplatek ani úrok. U dalších půjček už to tak výhodné není, a jak to u nebankovních půjček bývá, úroková sazba je spíše vysoká.

Půjčku je důležité splatit v termínu, jinak hrozí v lepším případě poplatek za prodloužení, v horším sankční poplatky. Půjčku Ferratum Plus mohou získat pouze opakování zákazníci. Při půjčce do 15 000 Kč však nepotřebují potvrzení o výši příjmu či daňové přiznání v případě podnikatelů. Půjčka je vhodná pro ty, kteří jsou si jisti, že půjčku včas a řádně splatí, a neskončí v dluhové pasti.

O Ferratum Bank

Společnost Ferratum Bank, patří k největším nebankovním společnostem, které v České republice působí nejdéle. Její sídlo najdeme Na Praze 5 v Jinonicích. Jako jedna z prvních získala licenci nutnou k provozování činnosti nebankovního poskytovatele spotřebitelských úvěrů. Je členem mezinárodní finanční skupiny Ferratum Group, která má zastoupení v dalších 20 zemích. Ferratum najdeme nejen v ČR, ale také na Slovensku, v Polsku, Slovinsku, Chorvatsku, Bulharsku, Nizozemí, Belgii, Dánsku, Velké Británii a dalších.


Podělte se o své zkušenosti:

Dnes je běžné půjčovat si téměř na cokoliv. Banky si toho jsou vědomy, a proto mimo půjček nabízí i jiné služby včetně pojištění schopnosti splácet. Při ztrátě práce nebo úrazu se takové pojištění rozhodně hodí, nicméně si dávejte pozor na pročtení všech podmínek – není pojištění jako pojištění.

Zobrazit

Peníze jsou téma, o kterém se tolik nemluví, ale řeší ho téměř každý. Ve chvíli, kdy peníze nestačí, vyvstává otázka, co dál? Co dělat v situaci, kdy náhle potřebujete finanční prostředky a úspory nemáte? Půjčit? Nepůjčit? A jak poznat, že je půjčka (ne)správné řešení?

Zobrazit

Registry jsou důležitou součástí procesu při poptávce po půjčce. Je to dáno zákonem i pro získání informací, na jejichž základě se solidní bankovní i nebankovní společnosti rozhodují o výši úrokové sazby.

Zobrazit

V životě není nic jasně dané. Každý se může dostat do problémů a přestat splácet své závazky. Náhlá ztráta práce, dlouhodobé onemocnění i nečekané výdaje. Neschopnost platit splátky pak na sebe nemusí nechat dlouho čekat. A pokud selžou i veškeré snahy o řešení takové situace, do procesu může vstoupit exekutor.

Zobrazit

O portálu Půjčky.cz

Smyslem portálu Půjčky.cz je nabídnout široké spektrum výhodných finančních produktů, o které můžete požádat z pohodlí Vašeho domova. Poskytneme Vám charakteristiku jednotlivých produktů, detailní srovnání finančních podmínek a po vyplnění přehledného formuláře možnost o jednotlivé produkty online zažádat.

Spolupracujeme pouze se seriózními a zavedenými partnery,
které pro Vás pečlivě vybíráme. Pomůžeme Vám vybrat nejvýhodnější finanční produkty, které vyřeší Vaši situaci a ušetří Vám tisíce korun i Váš čas.

Provozovatel portálu

Společnost Elephant Orchestra, s.r.o. provozuje v České republice a na Slovensku internetové projekty ve spolupráci s významnými společnostmi z finanční oblasti, pojišťovnictví, on-line prodeje produktů a dalších oborů. Cílem projektů Elephant Orchestra je jasnou a srozumitelnou formou prezentovat nabízené produkty a maximálně usnadnit potenciálním zákazníkům výběr vhodného řešení přesně podle jejich potřeb.

Elephant Orchestra s.r.o.
Rohanské nábřeží 678/29
186 00 Praha 8 - Karlín
IČ: 24294373
100% garance kvality

Společnost Elephant Orchestra s.r.o., IČ: 03272974, se sídlem Rohanské nábř. 678/29, 186 00 Praha 8 je zapsána v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze, odd. C, vložka 229733.

Kontaktní email: pujcky.cz@elephant-orchestra.com