Recenze a zkušenosti s půjčkou Ferratum

Nebankovní poskytovatel půjček Ferratum nabízí s rychlou půjčku Micro od 500 Kč do 20 000 Kč s dobou splatnosti až na 45 dní, klasický spotřebitelský úvěr Ferratum Plus ve výši 5 000 Kč až 25 000 Kč s pravidelnou měsíční splátkou na 2 až 12 měsíců a flexibilní úvěr Ferratum Credit (revolvingový úvěr) do výše 35 000 Kč.

Půjčku Ferratum uvítají především ti, kteří si potřebují půjčit peníze rychle a diskrétně. První půjčka je opravdu výhodná. Půjčit si sice lze jen 9 000 Kč, ale poprvé není účtován žádný poplatek ani úrok. U dalších půjček už to tak výhodné není, a jak to u nebankovních půjček bývá, úroková sazba je spíše vysoká.

Půjčku je důležité splatit v termínu, jinak hrozí v lepším případě poplatek za prodloužení, v horším sankční poplatky. Půjčku Ferratum Plus mohou získat pouze opakování zákazníci. Při půjčce do 15 000 Kč však nepotřebují potvrzení o výši příjmu či daňové přiznání v případě podnikatelů. Půjčka je vhodná pro ty, kteří jsou si jisti, že půjčku včas a řádně splatí, a neskončí v dluhové pasti.

O Ferratum Bank

Společnost Ferratum Bank, patří k největším nebankovním společnostem, které v České republice působí nejdéle. Její sídlo najdeme Na Praze 5 v Jinonicích. Jako jedna z prvních získala licenci nutnou k provozování činnosti nebankovního poskytovatele spotřebitelských úvěrů. Je členem mezinárodní finanční skupiny Ferratum Group, která má zastoupení v dalších 20 zemích. Ferratum najdeme nejen v ČR, ale také na Slovensku, v Polsku, Slovinsku, Chorvatsku, Bulharsku, Nizozemí, Belgii, Dánsku, Velké Británii a dalších.


Podělte se o své zkušenosti:

Všechny banky v České republice mají několik základních požadavků, bez kterých půjčky vůbec nevydávají. I pokud je splníte, tak nic není jisté – banky nejdřív na základě různých dat zhodnotí schopnost půjčku splácet a až potom se rozhodne. O jaké všechny požadavky a data jde a jak celý systém funguje, se dozvíte v našem článku.

Zobrazit

Nepoctivých poskytovatelů půjček díky nové legislativě ubývá. Někteří se však drží nad vodou a prostřednictvím osvědčených triků udávají neférové půjčky. Nejvíce se jim daří u lidí s nižší finanční gramotností. Známe jejich fígle a vím, jak se rizikovým půjčkám vyhnout obloukem.

Zobrazit

Co všechno jsou lidé ochotní udělat pro to, aby získali sebemenší slevu? Nebojí se sdělovat podrobnosti ze svého osobního života, detaily o životním stylu či dokonce uvést svou polohu. Není to příliš riskantní? Stojí to za to?

Zobrazit

Splácení půjčky není žádný zlozvyk, za který by se měl člověk hned stydět. Vážný problém nastává teprve tehdy, zatěžuje-li splácení půjčky rozpočet přespříliš. V momentě, kdy se nedostává peněz na další splátku, je třeba začít urychleně jednat.

Zobrazit

O portálu Půjčky.cz

Smyslem portálu Půjčky.cz je nabídnout široké spektrum výhodných finančních produktů, o které můžete požádat z pohodlí Vašeho domova. Poskytneme Vám charakteristiku jednotlivých produktů, detailní srovnání finančních podmínek a po vyplnění přehledného formuláře možnost o jednotlivé produkty online zažádat.

Spolupracujeme pouze se seriózními a zavedenými partnery,
které pro Vás pečlivě vybíráme. Pomůžeme Vám vybrat nejvýhodnější finanční produkty, které vyřeší Vaši situaci a ušetří Vám tisíce korun i Váš čas.

Provozovatel portálu

Společnost Elephant Orchestra, s.r.o. provozuje v České republice a na Slovensku internetové projekty ve spolupráci s významnými společnostmi z finanční oblasti, pojišťovnictví, on-line prodeje produktů a dalších oborů. Cílem projektů Elephant Orchestra je jasnou a srozumitelnou formou prezentovat nabízené produkty a maximálně usnadnit potenciálním zákazníkům výběr vhodného řešení přesně podle jejich potřeb.

Elephant Orchestra s.r.o.
Rohanské nábřeží 678/29
186 00 Praha 8 - Karlín
IČ: 24294373
100% garance kvality

Společnost Elephant Orchestra s.r.o., IČ: 03272974, se sídlem Rohanské nábř. 678/29, 186 00 Praha 8 je zapsána v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze, odd. C, vložka 229733.

Kontaktní email: pujcky.cz@elephant-orchestra.com