Recenze a zkušenosti s půjčkou Ferratum

Nebankovní poskytovatel půjček Ferratum nabízí s rychlou půjčku Micro od 500 Kč do 20 000 Kč s dobou splatnosti až na 45 dní, klasický spotřebitelský úvěr Ferratum Plus ve výši 5 000 Kč až 25 000 Kč s pravidelnou měsíční splátkou na 2 až 12 měsíců a flexibilní úvěr Ferratum Credit (revolvingový úvěr) do výše 35 000 Kč.

Půjčku Ferratum uvítají především ti, kteří si potřebují půjčit peníze rychle a diskrétně. První půjčka je opravdu výhodná. Půjčit si sice lze jen 9 000 Kč, ale poprvé není účtován žádný poplatek ani úrok. U dalších půjček už to tak výhodné není, a jak to u nebankovních půjček bývá, úroková sazba je spíše vysoká.

Půjčku je důležité splatit v termínu, jinak hrozí v lepším případě poplatek za prodloužení, v horším sankční poplatky. Půjčku Ferratum Plus mohou získat pouze opakování zákazníci. Při půjčce do 15 000 Kč však nepotřebují potvrzení o výši příjmu či daňové přiznání v případě podnikatelů. Půjčka je vhodná pro ty, kteří jsou si jisti, že půjčku včas a řádně splatí, a neskončí v dluhové pasti.

O Ferratum Bank

Společnost Ferratum Bank, patří k největším nebankovním společnostem, které v České republice působí nejdéle. Její sídlo najdeme Na Praze 5 v Jinonicích. Jako jedna z prvních získala licenci nutnou k provozování činnosti nebankovního poskytovatele spotřebitelských úvěrů. Je členem mezinárodní finanční skupiny Ferratum Group, která má zastoupení v dalších 20 zemích. Ferratum najdeme nejen v ČR, ale také na Slovensku, v Polsku, Slovinsku, Chorvatsku, Bulharsku, Nizozemí, Belgii, Dánsku, Velké Británii a dalších.


Podělte se o své zkušenosti:

Ekonomická situace je v České republice lepší a lepší. Nezaměstnanost klesá a lidé v průměru vydělávají více. Počet lidí ve finanční nouzi a exekuci přesto neklesá. Nejvíce ohroženou skupinou jsou samoživitelky a senioři. Potvrzují to údaje od České správy sociálního zabezpečení a oddlužovacích firem.

Zobrazit

Půjčky před výplatou jsou takzvané mikroúvěry, díky nimž můžete rychle získat menší částku v řádu tisícovek, kterou poté do měsíce splatíte. Taková půjčka se může hodit ve chvíli, kdy se vám nečekaně porouchá spotřebič, je konec měsíce a vy už nemůžete z výplaty spotřebič nechat opravit.

Zobrazit

Napsat a poslat esemesku, to je otázka několika vteřin nebo minut. Ale vyřídit na základě esemesky celou půjčku? Jak je to možné a jde to opravdu natolik rychle, že peníze mohou být na účtu ještě v ten samý den?

Zobrazit

Téměř 85 % Čechů nemá s půjčkami žádný problém. Právě naopak. V určité životní situaci by se k půjčce jako k řešení problému uchýlila podstatná většina. Ne však lehkomyslně. Pozitivní zprávou je, že stále méně Čechů si odmítá brát půjčky na krátkodobé rozmary.

Zobrazit

O portálu Půjčky.cz

Smyslem portálu Půjčky.cz je nabídnout široké spektrum výhodných finančních produktů, o které můžete požádat z pohodlí Vašeho domova. Poskytneme Vám charakteristiku jednotlivých produktů, detailní srovnání finančních podmínek a po vyplnění přehledného formuláře možnost o jednotlivé produkty online zažádat.

Spolupracujeme pouze se seriózními a zavedenými partnery,
které pro Vás pečlivě vybíráme. Pomůžeme Vám vybrat nejvýhodnější finanční produkty, které vyřeší Vaši situaci a ušetří Vám tisíce korun i Váš čas.

Provozovatel portálu

Společnost Elephant Orchestra, s.r.o. provozuje v České republice a na Slovensku internetové projekty ve spolupráci s významnými společnostmi z finanční oblasti, pojišťovnictví, on-line prodeje produktů a dalších oborů. Cílem projektů Elephant Orchestra je jasnou a srozumitelnou formou prezentovat nabízené produkty a maximálně usnadnit potenciálním zákazníkům výběr vhodného řešení přesně podle jejich potřeb.

Elephant Orchestra s.r.o.
Rohanské nábřeží 678/29
186 00 Praha 8 - Karlín
IČ: 24294373
100% garance kvality

Společnost Elephant Orchestra s.r.o., IČ: 03272974, se sídlem Rohanské nábř. 678/29, 186 00 Praha 8 je zapsána v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze, odd. C, vložka 229733.

Kontaktní email: pujcky.cz@elephant-orchestra.com