Recenze a zkušenosti s půjčkou Kimbi

Společnost Zaplo Finance od roku 2017 nabízí zajímavý spotřebitelský úvěr pod označením Kimbi půjčka. Půjčit si lze 10 000 Kč až 60 000 Kč na 3 až 24 měsíců. Jedná se tedy o nebankovní střednědobý úvěr s pravidelnými měsíčními splátkami a pevně danou úrokovou sazbou. Půjčka je neúčelová a je možné ji vyřídit pouze online.

Půjčka Kimbi je dostupná plnoletým občanům ČR. Mezi výhody půjčky patří nulové poplatky za poskytnutí a vedení půjčky. Pozitivní je také rychlost vyplacení trvající cca 15 minut, pokud byla žádost o půjčku schválená. O půjčku mohou žádat i osoby v tíživé finanční situaci, půjčka však není poskytnuta všem žadatelům. Schválena je pouze necelá polovina žádostí.

Vysoká je také úroková sazba a RPSN, které se v případě nebankovní půjčky Kimbi pohybuje vysoko nad 70 % a řadí se spíše k dražším půjčkám. Na druhou stranu žadatele nepotřebují ručitele, nemusí dokládat pravidelný měsíční příjem (o půjčku mohou žádat i nezaměstnaní) a kontrolován není ani registru dlužníků. V průběhu splácení je možno si upravit výši měsíční splátky, odložit termín splácení nebo si půjčit více peněz.

O Zaplo Finance

Společnost Zaplo Finance se proslavila krátkodobou půjčku pod názvem Zaplo. Známý nebankovní poskytovatel spotřebitelských úvěrů je součástí velké lucemburské finanční skupiny 4finance Holding S.A., jejíž členy najdeme také v dalších evropských zemích (např. Polsko, Dánsko, Litva, Bulharsko, Finsko, Rumunsko, Švédsko, Bulharsko a další.).


Podělte se o své zkušenosti:

Všechny banky v České republice mají několik základních požadavků, bez kterých půjčky vůbec nevydávají. I pokud je splníte, tak nic není jisté – banky nejdřív na základě různých dat zhodnotí schopnost půjčku splácet a až potom se rozhodne. O jaké všechny požadavky a data jde a jak celý systém funguje, se dozvíte v našem článku.

Zobrazit

Nepoctivých poskytovatelů půjček díky nové legislativě ubývá. Někteří se však drží nad vodou a prostřednictvím osvědčených triků udávají neférové půjčky. Nejvíce se jim daří u lidí s nižší finanční gramotností. Známe jejich fígle a vím, jak se rizikovým půjčkám vyhnout obloukem.

Zobrazit

Co všechno jsou lidé ochotní udělat pro to, aby získali sebemenší slevu? Nebojí se sdělovat podrobnosti ze svého osobního života, detaily o životním stylu či dokonce uvést svou polohu. Není to příliš riskantní? Stojí to za to?

Zobrazit

Splácení půjčky není žádný zlozvyk, za který by se měl člověk hned stydět. Vážný problém nastává teprve tehdy, zatěžuje-li splácení půjčky rozpočet přespříliš. V momentě, kdy se nedostává peněz na další splátku, je třeba začít urychleně jednat.

Zobrazit

O portálu Půjčky.cz

Smyslem portálu Půjčky.cz je nabídnout široké spektrum výhodných finančních produktů, o které můžete požádat z pohodlí Vašeho domova. Poskytneme Vám charakteristiku jednotlivých produktů, detailní srovnání finančních podmínek a po vyplnění přehledného formuláře možnost o jednotlivé produkty online zažádat.

Spolupracujeme pouze se seriózními a zavedenými partnery,
které pro Vás pečlivě vybíráme. Pomůžeme Vám vybrat nejvýhodnější finanční produkty, které vyřeší Vaši situaci a ušetří Vám tisíce korun i Váš čas.

Provozovatel portálu

Společnost Elephant Orchestra, s.r.o. provozuje v České republice a na Slovensku internetové projekty ve spolupráci s významnými společnostmi z finanční oblasti, pojišťovnictví, on-line prodeje produktů a dalších oborů. Cílem projektů Elephant Orchestra je jasnou a srozumitelnou formou prezentovat nabízené produkty a maximálně usnadnit potenciálním zákazníkům výběr vhodného řešení přesně podle jejich potřeb.

Elephant Orchestra s.r.o.
Rohanské nábřeží 678/29
186 00 Praha 8 - Karlín
IČ: 24294373
100% garance kvality

Společnost Elephant Orchestra s.r.o., IČ: 03272974, se sídlem Rohanské nábř. 678/29, 186 00 Praha 8 je zapsána v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze, odd. C, vložka 229733.

Kontaktní email: pujcky.cz@elephant-orchestra.com