Recenze a zkušenosti s půjčkou Kimbi

Společnost Zaplo Finance od roku 2017 nabízí zajímavý spotřebitelský úvěr pod označením Kimbi půjčka. Půjčit si lze 10 000 Kč až 60 000 Kč na 3 až 24 měsíců. Jedná se tedy o nebankovní střednědobý úvěr s pravidelnými měsíčními splátkami a pevně danou úrokovou sazbou. Půjčka je neúčelová a je možné ji vyřídit pouze online.

Půjčka Kimbi je dostupná plnoletým občanům ČR. Mezi výhody půjčky patří nulové poplatky za poskytnutí a vedení půjčky. Pozitivní je také rychlost vyplacení trvající cca 15 minut, pokud byla žádost o půjčku schválená. O půjčku mohou žádat i osoby v tíživé finanční situaci, půjčka však není poskytnuta všem žadatelům. Schválena je pouze necelá polovina žádostí.

Vysoká je také úroková sazba a RPSN, které se v případě nebankovní půjčky Kimbi pohybuje vysoko nad 70 % a řadí se spíše k dražším půjčkám. Na druhou stranu žadatele nepotřebují ručitele, nemusí dokládat pravidelný měsíční příjem (o půjčku mohou žádat i nezaměstnaní) a kontrolován není ani registru dlužníků. V průběhu splácení je možno si upravit výši měsíční splátky, odložit termín splácení nebo si půjčit více peněz.

O Zaplo Finance

Společnost Zaplo Finance se proslavila krátkodobou půjčku pod názvem Zaplo. Známý nebankovní poskytovatel spotřebitelských úvěrů je součástí velké lucemburské finanční skupiny 4finance Holding S.A., jejíž členy najdeme také v dalších evropských zemích (např. Polsko, Dánsko, Litva, Bulharsko, Finsko, Rumunsko, Švédsko, Bulharsko a další.).


Podělte se o své zkušenosti:

Dnes je běžné půjčovat si téměř na cokoliv. Banky si toho jsou vědomy, a proto mimo půjček nabízí i jiné služby včetně pojištění schopnosti splácet. Při ztrátě práce nebo úrazu se takové pojištění rozhodně hodí, nicméně si dávejte pozor na pročtení všech podmínek – není pojištění jako pojištění.

Zobrazit

Peníze jsou téma, o kterém se tolik nemluví, ale řeší ho téměř každý. Ve chvíli, kdy peníze nestačí, vyvstává otázka, co dál? Co dělat v situaci, kdy náhle potřebujete finanční prostředky a úspory nemáte? Půjčit? Nepůjčit? A jak poznat, že je půjčka (ne)správné řešení?

Zobrazit

Registry jsou důležitou součástí procesu při poptávce po půjčce. Je to dáno zákonem i pro získání informací, na jejichž základě se solidní bankovní i nebankovní společnosti rozhodují o výši úrokové sazby.

Zobrazit

V životě není nic jasně dané. Každý se může dostat do problémů a přestat splácet své závazky. Náhlá ztráta práce, dlouhodobé onemocnění i nečekané výdaje. Neschopnost platit splátky pak na sebe nemusí nechat dlouho čekat. A pokud selžou i veškeré snahy o řešení takové situace, do procesu může vstoupit exekutor.

Zobrazit

O portálu Půjčky.cz

Smyslem portálu Půjčky.cz je nabídnout široké spektrum výhodných finančních produktů, o které můžete požádat z pohodlí Vašeho domova. Poskytneme Vám charakteristiku jednotlivých produktů, detailní srovnání finančních podmínek a po vyplnění přehledného formuláře možnost o jednotlivé produkty online zažádat.

Spolupracujeme pouze se seriózními a zavedenými partnery,
které pro Vás pečlivě vybíráme. Pomůžeme Vám vybrat nejvýhodnější finanční produkty, které vyřeší Vaši situaci a ušetří Vám tisíce korun i Váš čas.

Provozovatel portálu

Společnost Elephant Orchestra, s.r.o. provozuje v České republice a na Slovensku internetové projekty ve spolupráci s významnými společnostmi z finanční oblasti, pojišťovnictví, on-line prodeje produktů a dalších oborů. Cílem projektů Elephant Orchestra je jasnou a srozumitelnou formou prezentovat nabízené produkty a maximálně usnadnit potenciálním zákazníkům výběr vhodného řešení přesně podle jejich potřeb.

Elephant Orchestra s.r.o.
Rohanské nábřeží 678/29
186 00 Praha 8 - Karlín
IČ: 24294373
100% garance kvality

Společnost Elephant Orchestra s.r.o., IČ: 03272974, se sídlem Rohanské nábř. 678/29, 186 00 Praha 8 je zapsána v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze, odd. C, vložka 229733.

Kontaktní email: pujcky.cz@elephant-orchestra.com