Recenze a zkušenosti s půjčkou Kimbi

Společnost Zaplo Finance od roku 2017 nabízí zajímavý spotřebitelský úvěr pod označením Kimbi půjčka. Půjčit si lze 10 000 Kč až 60 000 Kč na 3 až 24 měsíců. Jedná se tedy o nebankovní střednědobý úvěr s pravidelnými měsíčními splátkami a pevně danou úrokovou sazbou. Půjčka je neúčelová a je možné ji vyřídit pouze online.

Půjčka Kimbi je dostupná plnoletým občanům ČR. Mezi výhody půjčky patří nulové poplatky za poskytnutí a vedení půjčky. Pozitivní je také rychlost vyplacení trvající cca 15 minut, pokud byla žádost o půjčku schválená. O půjčku mohou žádat i osoby v tíživé finanční situaci, půjčka však není poskytnuta všem žadatelům. Schválena je pouze necelá polovina žádostí.

Vysoká je také úroková sazba a RPSN, které se v případě nebankovní půjčky Kimbi pohybuje vysoko nad 70 % a řadí se spíše k dražším půjčkám. Na druhou stranu žadatele nepotřebují ručitele, nemusí dokládat pravidelný měsíční příjem (o půjčku mohou žádat i nezaměstnaní) a kontrolován není ani registru dlužníků. V průběhu splácení je možno si upravit výši měsíční splátky, odložit termín splácení nebo si půjčit více peněz.

O Zaplo Finance

Společnost Zaplo Finance se proslavila krátkodobou půjčku pod názvem Zaplo. Známý nebankovní poskytovatel spotřebitelských úvěrů je součástí velké lucemburské finanční skupiny 4finance Holding S.A., jejíž členy najdeme také v dalších evropských zemích (např. Polsko, Dánsko, Litva, Bulharsko, Finsko, Rumunsko, Švédsko, Bulharsko a další.).


Podělte se o své zkušenosti:

Napsat a poslat esemesku, to je otázka několika vteřin nebo minut. Ale vyřídit na základě esemesky celou půjčku? Jak je to možné a jde to opravdu natolik rychle, že peníze mohou být na účtu ještě v ten samý den?

Zobrazit

Téměř 85 % Čechů nemá s půjčkami žádný problém. Právě naopak. V určité životní situaci by se k půjčce jako k řešení problému uchýlila podstatná většina. Ne však lehkomyslně. Pozitivní zprávou je, že stále méně Čechů si odmítá brát půjčky na krátkodobé rozmary.

Zobrazit

Ekonomická situace je v České republice lepší a lepší. Nezaměstnanost klesá a lidé v průměru vydělávají více. Počet lidí ve finanční nouzi a exekuci přesto neklesá. Nejvíce ohroženou skupinou jsou samoživitelky a senioři. Potvrzují to údaje od České správy sociálního zabezpečení a oddlužovacích firem.

Zobrazit

Půjčky před výplatou jsou takzvané mikroúvěry, díky nimž můžete rychle získat menší částku v řádu tisícovek, kterou poté do měsíce splatíte. Taková půjčka se může hodit ve chvíli, kdy se vám nečekaně porouchá spotřebič, je konec měsíce a vy už nemůžete z výplaty spotřebič nechat opravit.

Zobrazit

O portálu Půjčky.cz

Smyslem portálu Půjčky.cz je nabídnout široké spektrum výhodných finančních produktů, o které můžete požádat z pohodlí Vašeho domova. Poskytneme Vám charakteristiku jednotlivých produktů, detailní srovnání finančních podmínek a po vyplnění přehledného formuláře možnost o jednotlivé produkty online zažádat.

Spolupracujeme pouze se seriózními a zavedenými partnery,
které pro Vás pečlivě vybíráme. Pomůžeme Vám vybrat nejvýhodnější finanční produkty, které vyřeší Vaši situaci a ušetří Vám tisíce korun i Váš čas.

Provozovatel portálu

Společnost Elephant Orchestra, s.r.o. provozuje v České republice a na Slovensku internetové projekty ve spolupráci s významnými společnostmi z finanční oblasti, pojišťovnictví, on-line prodeje produktů a dalších oborů. Cílem projektů Elephant Orchestra je jasnou a srozumitelnou formou prezentovat nabízené produkty a maximálně usnadnit potenciálním zákazníkům výběr vhodného řešení přesně podle jejich potřeb.

Elephant Orchestra s.r.o.
Rohanské nábřeží 678/29
186 00 Praha 8 - Karlín
IČ: 24294373
100% garance kvality

Společnost Elephant Orchestra s.r.o., IČ: 03272974, se sídlem Rohanské nábř. 678/29, 186 00 Praha 8 je zapsána v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze, odd. C, vložka 229733.

Kontaktní email: pujcky.cz@elephant-orchestra.com