Recenze a zkušenosti s půjčkou SOS Credit

Další z nabídky krátkodobých půjček představuje SOS Credit od společnosti Orange finance. SOS Credit nabízí 1 000 Kč až 15 000 Kč na 7, 14, 21 nebo 28 dní. Půjčka je neúčelová a vyřízení má trvat nejdéle 15 minut. Poprvé si lze půjčit maximálně 5 000 Kč, při opakovaném využití se limit navyšuje až na 15 000 Kč.

K vyřízení půjčky SOS Credit je nutné pouze připojení k internetu. O půjčku je možné zažádat i prostřednictvím rychlého telefonu. Stačí vyplnit žádost a do 15 minut po jejím odeslání se zájemce dozví rozhodnutí. Ihned poté jsou peníze převedeny na jeho bankovní účet a získané peníze může využít na libovolný účet.

Jelikož se jedná o nebankovní půjčku, je třeba počítat s vyššími úroky. Stálí klienti však mohou získat až 50% slevu. Dobu splatnosti lze prodloužit o dalších 28 dní, ale zadarmo to nebude. Sankční poplatky hrozí v případě nesplácení půjčky, jinak se za půjčku (vyřízení, vedení) neplatí nic. Šikovné je také to, že je zákazník o blížící se splátce informován tři dny předem SMS zprávou.

O Orange finance

Poskytovatelem půjčky je společnost Orange finance, jejíž sídlo najdeme v Karlíně na Praze 8. Nebankovní úvěrová společnost se zabývá poskytování krátkodobých nebankovních půjček. Na trhu s nebankovními půjčkami působí od roku 2015, jedná se tedy o mladou a dynamickou společnost se základním kapitálem 20 milionů korun, jak nařizuje platný zákon.


Podělte se o své zkušenosti:

Dnes je běžné půjčovat si téměř na cokoliv. Banky si toho jsou vědomy, a proto mimo půjček nabízí i jiné služby včetně pojištění schopnosti splácet. Při ztrátě práce nebo úrazu se takové pojištění rozhodně hodí, nicméně si dávejte pozor na pročtení všech podmínek – není pojištění jako pojištění.

Zobrazit

Peníze jsou téma, o kterém se tolik nemluví, ale řeší ho téměř každý. Ve chvíli, kdy peníze nestačí, vyvstává otázka, co dál? Co dělat v situaci, kdy náhle potřebujete finanční prostředky a úspory nemáte? Půjčit? Nepůjčit? A jak poznat, že je půjčka (ne)správné řešení?

Zobrazit

Registry jsou důležitou součástí procesu při poptávce po půjčce. Je to dáno zákonem i pro získání informací, na jejichž základě se solidní bankovní i nebankovní společnosti rozhodují o výši úrokové sazby.

Zobrazit

V životě není nic jasně dané. Každý se může dostat do problémů a přestat splácet své závazky. Náhlá ztráta práce, dlouhodobé onemocnění i nečekané výdaje. Neschopnost platit splátky pak na sebe nemusí nechat dlouho čekat. A pokud selžou i veškeré snahy o řešení takové situace, do procesu může vstoupit exekutor.

Zobrazit

O portálu Půjčky.cz

Smyslem portálu Půjčky.cz je nabídnout široké spektrum výhodných finančních produktů, o které můžete požádat z pohodlí Vašeho domova. Poskytneme Vám charakteristiku jednotlivých produktů, detailní srovnání finančních podmínek a po vyplnění přehledného formuláře možnost o jednotlivé produkty online zažádat.

Spolupracujeme pouze se seriózními a zavedenými partnery,
které pro Vás pečlivě vybíráme. Pomůžeme Vám vybrat nejvýhodnější finanční produkty, které vyřeší Vaši situaci a ušetří Vám tisíce korun i Váš čas.

Provozovatel portálu

Společnost Elephant Orchestra, s.r.o. provozuje v České republice a na Slovensku internetové projekty ve spolupráci s významnými společnostmi z finanční oblasti, pojišťovnictví, on-line prodeje produktů a dalších oborů. Cílem projektů Elephant Orchestra je jasnou a srozumitelnou formou prezentovat nabízené produkty a maximálně usnadnit potenciálním zákazníkům výběr vhodného řešení přesně podle jejich potřeb.

Elephant Orchestra s.r.o.
Rohanské nábřeží 678/29
186 00 Praha 8 - Karlín
IČ: 24294373
100% garance kvality

Společnost Elephant Orchestra s.r.o., IČ: 03272974, se sídlem Rohanské nábř. 678/29, 186 00 Praha 8 je zapsána v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze, odd. C, vložka 229733.

Kontaktní email: pujcky.cz@elephant-orchestra.com