Recenze a zkušenosti s půjčkou SOS Credit

Další z nabídky krátkodobých půjček představuje SOS Credit od společnosti Orange finance. SOS Credit nabízí 1 000 Kč až 15 000 Kč na 7, 14, 21 nebo 28 dní. Půjčka je neúčelová a vyřízení má trvat nejdéle 15 minut. Poprvé si lze půjčit maximálně 5 000 Kč, při opakovaném využití se limit navyšuje až na 15 000 Kč.

K vyřízení půjčky SOS Credit je nutné pouze připojení k internetu. O půjčku je možné zažádat i prostřednictvím rychlého telefonu. Stačí vyplnit žádost a do 15 minut po jejím odeslání se zájemce dozví rozhodnutí. Ihned poté jsou peníze převedeny na jeho bankovní účet a získané peníze může využít na libovolný účet.

Jelikož se jedná o nebankovní půjčku, je třeba počítat s vyššími úroky. Stálí klienti však mohou získat až 50% slevu. Dobu splatnosti lze prodloužit o dalších 28 dní, ale zadarmo to nebude. Sankční poplatky hrozí v případě nesplácení půjčky, jinak se za půjčku (vyřízení, vedení) neplatí nic. Šikovné je také to, že je zákazník o blížící se splátce informován tři dny předem SMS zprávou.

O Orange finance

Poskytovatelem půjčky je společnost Orange finance, jejíž sídlo najdeme v Karlíně na Praze 8. Nebankovní úvěrová společnost se zabývá poskytování krátkodobých nebankovních půjček. Na trhu s nebankovními půjčkami působí od roku 2015, jedná se tedy o mladou a dynamickou společnost se základním kapitálem 20 milionů korun, jak nařizuje platný zákon.


Podělte se o své zkušenosti:

Všechny banky v České republice mají několik základních požadavků, bez kterých půjčky vůbec nevydávají. I pokud je splníte, tak nic není jisté – banky nejdřív na základě různých dat zhodnotí schopnost půjčku splácet a až potom se rozhodne. O jaké všechny požadavky a data jde a jak celý systém funguje, se dozvíte v našem článku.

Zobrazit

Nepoctivých poskytovatelů půjček díky nové legislativě ubývá. Někteří se však drží nad vodou a prostřednictvím osvědčených triků udávají neférové půjčky. Nejvíce se jim daří u lidí s nižší finanční gramotností. Známe jejich fígle a vím, jak se rizikovým půjčkám vyhnout obloukem.

Zobrazit

Co všechno jsou lidé ochotní udělat pro to, aby získali sebemenší slevu? Nebojí se sdělovat podrobnosti ze svého osobního života, detaily o životním stylu či dokonce uvést svou polohu. Není to příliš riskantní? Stojí to za to?

Zobrazit

Splácení půjčky není žádný zlozvyk, za který by se měl člověk hned stydět. Vážný problém nastává teprve tehdy, zatěžuje-li splácení půjčky rozpočet přespříliš. V momentě, kdy se nedostává peněz na další splátku, je třeba začít urychleně jednat.

Zobrazit

O portálu Půjčky.cz

Smyslem portálu Půjčky.cz je nabídnout široké spektrum výhodných finančních produktů, o které můžete požádat z pohodlí Vašeho domova. Poskytneme Vám charakteristiku jednotlivých produktů, detailní srovnání finančních podmínek a po vyplnění přehledného formuláře možnost o jednotlivé produkty online zažádat.

Spolupracujeme pouze se seriózními a zavedenými partnery,
které pro Vás pečlivě vybíráme. Pomůžeme Vám vybrat nejvýhodnější finanční produkty, které vyřeší Vaši situaci a ušetří Vám tisíce korun i Váš čas.

Provozovatel portálu

Společnost Elephant Orchestra, s.r.o. provozuje v České republice a na Slovensku internetové projekty ve spolupráci s významnými společnostmi z finanční oblasti, pojišťovnictví, on-line prodeje produktů a dalších oborů. Cílem projektů Elephant Orchestra je jasnou a srozumitelnou formou prezentovat nabízené produkty a maximálně usnadnit potenciálním zákazníkům výběr vhodného řešení přesně podle jejich potřeb.

Elephant Orchestra s.r.o.
Rohanské nábřeží 678/29
186 00 Praha 8 - Karlín
IČ: 24294373
100% garance kvality

Společnost Elephant Orchestra s.r.o., IČ: 03272974, se sídlem Rohanské nábř. 678/29, 186 00 Praha 8 je zapsána v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze, odd. C, vložka 229733.

Kontaktní email: pujcky.cz@elephant-orchestra.com