Recenze a zkušenosti s půjčkou SOS Credit

Další z nabídky krátkodobých půjček představuje SOS Credit od společnosti Orange finance. SOS Credit nabízí 1 000 Kč až 15 000 Kč na 7, 14, 21 nebo 28 dní. Půjčka je neúčelová a vyřízení má trvat nejdéle 15 minut. Poprvé si lze půjčit maximálně 5 000 Kč, při opakovaném využití se limit navyšuje až na 15 000 Kč.

K vyřízení půjčky SOS Credit je nutné pouze připojení k internetu. O půjčku je možné zažádat i prostřednictvím rychlého telefonu. Stačí vyplnit žádost a do 15 minut po jejím odeslání se zájemce dozví rozhodnutí. Ihned poté jsou peníze převedeny na jeho bankovní účet a získané peníze může využít na libovolný účet.

Jelikož se jedná o nebankovní půjčku, je třeba počítat s vyššími úroky. Stálí klienti však mohou získat až 50% slevu. Dobu splatnosti lze prodloužit o dalších 28 dní, ale zadarmo to nebude. Sankční poplatky hrozí v případě nesplácení půjčky, jinak se za půjčku (vyřízení, vedení) neplatí nic. Šikovné je také to, že je zákazník o blížící se splátce informován tři dny předem SMS zprávou.

O Orange finance

Poskytovatelem půjčky je společnost Orange finance, jejíž sídlo najdeme v Karlíně na Praze 8. Nebankovní úvěrová společnost se zabývá poskytování krátkodobých nebankovních půjček. Na trhu s nebankovními půjčkami působí od roku 2015, jedná se tedy o mladou a dynamickou společnost se základním kapitálem 20 milionů korun, jak nařizuje platný zákon.

Půjčky před výplatou jsou takzvané mikroúvěry, díky nimž můžete rychle získat menší částku v řádu tisícovek, kterou poté do měsíce splatíte. Taková půjčka se může hodit ve chvíli, kdy se vám nečekaně porouchá spotřebič, je konec měsíce a vy už nemůžete z výplaty spotřebič nechat opravit.

Zobrazit

Uvedením nového zákona o spotřebitelském úvěru nebyly lichvářské praktiky vymýceny okamžitě. Česká národní banka nyní prochází podané žádosti o licenci. Definitivní rozhodnutí o tom, kdo ze žadatelů licenci obdrží a kdo nikoliv, padne příští rok v květnu.

Zobrazit

Na konci loňského roku byl po dlouhých měsících příprav a očekávání uveden v platnost nový zákon o spotřebitelském úvěru. Jedním z cílů nového zákona byla důsledná čistka mezi nebankovními poskytovateli v důsledku přísnějších podmínek. Jaká je situace dnes? Kdo z poskytovatelů přežil a kdo nikoliv? Našli úvěroví predátoři jiné cestičky, jak okrádat lidi? Jsou půjčky bezpečnější?

Zobrazit

Některé životní situace vyžadují finanční pomoc v podobě půjčky. Může se jednat o nutnou výměnu oken, rekonstrukci koupelny, nákup nových spotřebičů či pořízení nezbytného auta. Podobné situace spojené s náhlými výdaji vás mohou překvapit kdykoliv, a pokud řešení vyžaduje půjčku, je dobré být na ní připraven.

Zobrazit

O portálu Půjčky.cz

Smyslem portálu Půjčky.cz je nabídnout široké spektrum výhodných finančních produktů, o které můžete požádat z pohodlí Vašeho domova. Poskytneme Vám charakteristiku jednotlivých produktů, detailní srovnání finančních podmínek a po vyplnění přehledného formuláře možnost o jednotlivé produkty online zažádat.

Spolupracujeme pouze se seriózními a zavedenými partnery,
které pro Vás pečlivě vybíráme. Pomůžeme Vám vybrat nejvýhodnější finanční produkty, které vyřeší Vaši situaci a ušetří Vám tisíce korun i Váš čas.

Provozovatel portálu

Společnost Elephant Orchestra, s.r.o. provozuje v České republice a na Slovensku internetové projekty ve spolupráci s významnými společnostmi z finanční oblasti, pojišťovnictví, on-line prodeje produktů a dalších oborů. Cílem projektů Elephant Orchestra je jasnou a srozumitelnou formou prezentovat nabízené produkty a maximálně usnadnit potenciálním zákazníkům výběr vhodného řešení přesně podle jejich potřeb.

Elephant Orchestra s.r.o.
Rohanské nábřeží 678/29
186 00 Praha 8 - Karlín
IČ: 24294373
100% garance kvality

Společnost Elephant Orchestra s.r.o., IČ: 03272974, se sídlem Rohanské nábř. 678/29, 186 00 Praha 8 je zapsána v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze, odd. C, vložka 229733.

Kontaktní email: pujcky.cz@elephant-orchestra.com