Recenze a zkušenosti s půjčkou Via SMS

Nebankovní, krátkodobá a neúčelová půjčka Via SMS nabízí 100 Kč a 20 000 Kč s dobou splatnosti od 7 do 30 dní. První půjčka do maximální výše 6 000 Kč je nejvýhodnější, jelikož je zcela zadarmo. Při druhé a další půjčce je již účtována úroková sazba. Poskytovatelem půjčky je nebankovní společnost VIA SMS.

Půjčka Vis SMS je vhodná pro osoby, které si potřebují rychle, nezískají běžnou bankovní půjčky, ale jsou schopni splácet. To znamená, že nemají záznam v registru dlužníků a mohou doložit pravidelný příjem. Pří první půjčce do částky 6 000 Kč není účtován žádný poplatek ani úrok. Další podmínkou je bankovní účet, na který je půjčka převedena.

Při opakované půjčce je již účtován úrok. Například za půjčku 3 000 Kč na 30 dní, zákazník zaplatí navíc 720 Kč. Za půjčených 10 000 Kč na 30 dní je celková částka 12 400 Kč. Půjčku lze vyřídit online nebo prostřednictvím SMS zprávy. Zajímavé bonusy nabízí půjčka Via SMS za doporučení. Za každého doporučeného člověka, který si sjedná půjčku, věrný zákazník obdrží 100 Kč na bankovní účet. Každý den lze takto pozvat až 30 osob.

O Via SMS

Nebankovní úvěrová společnost patří k předním poskytovatelům spotřebitelských úvěrů v České republice. Krátkodobé půjčky na cokoliv nabízí již od roku 2010 a sídlí na Praze 1, v ulici Lazarská 1719/5. Působí nejen u nás, ale v rámci skupiny Via SMS Group najdeme její zastoupení také ve Španělsku, Polsku, Litvě, Lotyšsku a Švédsku.

Půjčky před výplatou jsou takzvané mikroúvěry, díky nimž můžete rychle získat menší částku v řádu tisícovek, kterou poté do měsíce splatíte. Taková půjčka se může hodit ve chvíli, kdy se vám nečekaně porouchá spotřebič, je konec měsíce a vy už nemůžete z výplaty spotřebič nechat opravit.

Zobrazit

Uvedením nového zákona o spotřebitelském úvěru nebyly lichvářské praktiky vymýceny okamžitě. Česká národní banka nyní prochází podané žádosti o licenci. Definitivní rozhodnutí o tom, kdo ze žadatelů licenci obdrží a kdo nikoliv, padne příští rok v květnu.

Zobrazit

Na konci loňského roku byl po dlouhých měsících příprav a očekávání uveden v platnost nový zákon o spotřebitelském úvěru. Jedním z cílů nového zákona byla důsledná čistka mezi nebankovními poskytovateli v důsledku přísnějších podmínek. Jaká je situace dnes? Kdo z poskytovatelů přežil a kdo nikoliv? Našli úvěroví predátoři jiné cestičky, jak okrádat lidi? Jsou půjčky bezpečnější?

Zobrazit

Některé životní situace vyžadují finanční pomoc v podobě půjčky. Může se jednat o nutnou výměnu oken, rekonstrukci koupelny, nákup nových spotřebičů či pořízení nezbytného auta. Podobné situace spojené s náhlými výdaji vás mohou překvapit kdykoliv, a pokud řešení vyžaduje půjčku, je dobré být na ní připraven.

Zobrazit

O portálu Půjčky.cz

Smyslem portálu Půjčky.cz je nabídnout široké spektrum výhodných finančních produktů, o které můžete požádat z pohodlí Vašeho domova. Poskytneme Vám charakteristiku jednotlivých produktů, detailní srovnání finančních podmínek a po vyplnění přehledného formuláře možnost o jednotlivé produkty online zažádat.

Spolupracujeme pouze se seriózními a zavedenými partnery,
které pro Vás pečlivě vybíráme. Pomůžeme Vám vybrat nejvýhodnější finanční produkty, které vyřeší Vaši situaci a ušetří Vám tisíce korun i Váš čas.

Provozovatel portálu

Společnost Elephant Orchestra, s.r.o. provozuje v České republice a na Slovensku internetové projekty ve spolupráci s významnými společnostmi z finanční oblasti, pojišťovnictví, on-line prodeje produktů a dalších oborů. Cílem projektů Elephant Orchestra je jasnou a srozumitelnou formou prezentovat nabízené produkty a maximálně usnadnit potenciálním zákazníkům výběr vhodného řešení přesně podle jejich potřeb.

Elephant Orchestra s.r.o.
Rohanské nábřeží 678/29
186 00 Praha 8 - Karlín
IČ: 24294373
100% garance kvality

Společnost Elephant Orchestra s.r.o., IČ: 03272974, se sídlem Rohanské nábř. 678/29, 186 00 Praha 8 je zapsána v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze, odd. C, vložka 229733.

Kontaktní email: pujcky.cz@elephant-orchestra.com