Peníze do 10 minut

Až 30 000 Kč od SOS Credit
Tři snadné kroky k penězům

Chci získat půjčku online

  • Vysoká míra schavalovatelnosti

Základní informace

  • 1 000 Kč – 30 000 Kč
  • Splatnost 7 až 28 dní

Výhody

  • Neúčelová půjčka na cokoliv
  • Slevy pro věrné zákazníky

Užitečné informace

  • Vyřízeno za 10 minut
  • Možnost prodloužení půjčky

Rychlá půjčka SOS Credit do 30 000 Kč

Získejte rychlou půjčku až na 28 dní. Od druhé půjčky dále máte nárok na slevu od 10 do 20 %.

Přístup na internet, dva osobní doklady a tři poslední výpisy z bankovního účtu. To je vše, co potřebujete k získání rychlé půjčky SOS Credit od společnosti Orange finance s.r.o. Žádost o půjčku můžete podat kdykoliv se vám zachce a odpovědi se dočkáte opravdu rychle - do 15 minut.

Bát se nemusíte skrytých poplatků ani nejasných podmínek. Veškeré podmínky se dozvíte předem. Smlouva o půjčce je přehledná a srozumitelná. Navíc si můžete nastavíte vybrané parametry půjčky, prodloužit dobu splatnosti, a pokud půjčku SOS Credit využijete opakovaně, čekají vás slevy v rámci věrnostního programu.

Před uzavřením půjčky vám doporučujeme se seznámit se Zásadami zodpovědného půjčování.

Chci získat půjčku online

Když člověk nutně potřebuje peníze, často jeho racionální pohled mizí v návalech emocí a občas i zoufalství. Nikdo rozhodně nechce nikde dlužit, a když už se odhodláte k půjčce, je bezpodmínečně nutné nejednat zkratkovitě a nenechat se chytit do pasti, kterou na vás líčí podvodní poskytovatelé půjček.

Zobrazit

Rychlá půjčka před výplatou by měla být v každém ohledu pečlivě promyšlená, což je při náhlém nedostatku peněz a spěchu dost obtížné. Situace na trhu s mikropůjčkami se sice dává do pohybu a podvodné společnosti jsou na ústupu, jenže mnoho kontroverzních praktik i nadále zůstává zakořeněno v nebankovních společnostech.

Zobrazit

Japonská půjčka vystupuje na trhu s mikropůjčkami nebo také půjčkami před výplatou, již jeden rok. Jedná se tedy o stabilní, vyzkoušený produkt, který nabízí jedna z největších společností na trhu nebankovních úvěrů, Home Credit. Od jiných nebankovních úvěrů se právě Japonská půjčka liší svou rychlostí, bezpečností a nízkými poplatky.

Zobrazit

Počet Čechů, kteří si vzali krátkodobou půjčku a nezvládají ji splácet, se za poslední rok zvýšil o 12 procent. Celkem se jedná o 305 tisíc osob. Tomuto trendu se snaží zamezit nový zákon o spotřebitelském úvěru. Nově si bude moci vzít půjčku jen ten, kdo bude mít na splátku dostatek peněz.

Zobrazit

Rychlou půjčku na cokoliv SOS Credit poskytuje česká nebankovní úvěrová společnost Orange finance s.r.o., jejíž sídlo najdete v Košířích. Svým zákazníkům je k dispozici na telefonních kontaktech a e-mailech každý všední den mezi 8 hodinou ráno a 18 hodinou večer.

Výhodná půjčka na cokoliv

O SOS Credit půjčku ve výši 1 000 až 30 000 s dobou splatnosti 7 až 28 dní může zažádat plnoletý občan ČR, který je schopen doložit pravidelný příjem v podobě tří výpisů ze svého bankovního účtu. Čeká jej velmi rychlé proces. K žádosti si připraví ještě dva doklady totožnosti, a jakmile vyplní a odešle žádost, spustí se velmi rychlý schvalovací proces. Nejpozději do 15 minut se dozví, zda půjčku získá či nikoliv.

Věrnostní program

Orange finance s.r.o. si váží věrných klientů. Pro klienty, kteří SOS Credit půjčku využijí opakovaně, je určený zajímavý věrnostní program plný slev. Při třetí a čtvrté půjčce se může těšit na slevu ve výši 10 %. Za pátou a šestou půjčku získá 15 % a od 7 půjčky má nárok dokonce na slevu ve výši 20 %.

Půjčka s rozumem

Půjčku bychom si měli brát pouze tehdy, pokud ji zvládneme bez problémů splácet. Osobám, kteří mají nesplacené dluhy u Orange finance s.r.o. nebo u jiných úvěrových společností, není půjčka s ohledem na zásady zodpovědného půjčování poskytnuta. Orange finance s.r.o. nechce být příčinou finančních problémů u žádného ze svých zákazníků.

Reprezentativní příklad

Celková výše spotřebitelského úvěru 4 500 Kč. Pevná roční úroková sazba 0 %. Doba trvání 28 dní, Poplatek 1 639 Kč; RPSN 5 632,2 %. Celkem uhradíte 6 139 Kč.

Chci půjčku

O portálu Půjčky.cz

Smyslem portálu Půjčky.cz je nabídnout široké spektrum výhodných finančních produktů, o které můžete požádat z pohodlí vašeho domova. Poskytneme vám charakteristiku jednotlivých produktů, detailní srovnání finančních podmínek a po vyplnění přehledného formuláře možnost o jednotlivé produkty online zažádat.

Spolupracujeme pouze se seriózními a zavedenými partnery,
které pro vás pečlivě vybíráme. Pomůžeme vám vybrat nejvýhodnější finanční produkty, které vyřeší vaši situaci a ušetří vám tisíce korun i váš čas.

Provozovatel portálu

Společnost Elephant Orchestra, s.r.o. provozuje v České republice a na Slovensku internetové projekty ve spolupráci s významnými společnostmi z finanční oblasti, pojišťovnictví, on-line prodeje produktů a dalších oborů. Cílem projektů Elephant Orchestra je jasnou a srozumitelnou formou prezentovat nabízené produkty a maximálně usnadnit potenciálním zákazníkům výběr vhodného řešení přesně podle jejich potřeb.

Elephant Orchestra s.r.o.
Rohanské nábřeží 678/29
186 00 Praha 8 - Karlín
IČ: 24294373
100% garance kvality

Společnost Elephant Orchestra s.r.o., IČ: 03272974, se sídlem Rohanské nábř. 678/29, 186 00 Praha 8 je zapsána v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze, odd. C, vložka 229733.

Kontaktní email: pujcky.cz@elephant-orchestra.com