Půjčka od 15 000 Kč

Jednoduchá půjčka Zaimo
využijte půjčku s úrokovou sazbou od 2 % p.a.

Chci získat půjčku online

Základní informace

  • Půjčka od 15 000 Kč do 108 000 Kč
  • Splatnost až 4 roky
  • Úroková sazba od 14,07 % p.a.

Výhody

  • Až 108 000 Kč na Váš účet
  • Volitelná doba splatnosti
  • Stejné podmínky pro každého

Užitečné informace

  • Jednoduchá žádost online
  • Rychlé řešení finanční tísně
  • Bezpečně uložená data

Jednoduchá půjčka Zaimo

Společnost Zaimo nabízí jednoduchou a rychlou půjčku. Právě tyto dvě vlastnosti patří mezi největší přednosti společnosti. Spolupráce s německou společností Kreditech umožňuje využívat plně automatizovaný systém, který umožňuje práci s tisíci dílčích informací během schvalovacího procesu úvěru. Výsledkem je tak úvěr podle Vašich představ.

Maximální výše úvěru je stanovena na 108 000 Kč a splácet můžete až 4 roky. Zaimo Vám do smlouvy nezakomponuje skryté podmínky malým písmem a pokud s nabídkou nebudete souhlasit, nic se neděje.

K dosažení půjčky stačí vyplnit online žádost a v případě schválení budou peníze během chvíle na cestě k Vám. K žádosti nepotřebujete ani naskenované dokumenty, vyřízení úvěru u Zaimo je opravdu jednoduché.

Před uzavřením půjčky Vám doporučujeme se seznámit se Zásadami zodpovědného půjčování.

Chci získat půjčku online

Když člověk nutně potřebuje peníze, často jeho racionální pohled mizí v návalech emocí a občas i zoufalství. Nikdo rozhodně nechce nikde dlužit, a když už se odhodláte k půjčce, je bezpodmínečně nutné nejednat zkratkovitě a nenechat se chytit do pasti, kterou na vás líčí podvodní poskytovatelé půjček.

Zobrazit

Rychlá půjčka před výplatou by měla být v každém ohledu pečlivě promyšlená, což je při náhlém nedostatku peněz a spěchu dost obtížné. Situace na trhu s mikropůjčkami se sice dává do pohybu a podvodné společnosti jsou na ústupu, jenže mnoho kontroverzních praktik i nadále zůstává zakořeněno v nebankovních společnostech.

Zobrazit

Japonská půjčka vystupuje na trhu s mikropůjčkami nebo také půjčkami před výplatou, již jeden rok. Jedná se tedy o stabilní, vyzkoušený produkt, který nabízí jedna z největších společností na trhu nebankovních úvěrů, Home Credit. Od jiných nebankovních úvěrů se právě Japonská půjčka liší svou rychlostí, bezpečností a nízkými poplatky.

Zobrazit

Počet Čechů, kteří si vzali krátkodobou půjčku a nezvládají ji splácet, se za poslední rok zvýšil o 12 procent. Celkem se jedná o 305 tisíc osob. Tomuto trendu se snaží zamezit nový zákon o spotřebitelském úvěru. Nově si bude moci vzít půjčku jen ten, kdo bude mít na splátku dostatek peněz.

Zobrazit

Zaimo je provozováno českou pobočkou německé firmy Kreditech SSL Holding GmbH a to konkrétně Kreditech Česká republika s.r.o.

Poskytovatel úvěrů Zaimo.cz využívá špičkovou technologii vyrobenou v Německu. Na tomto plně automatizovaném systému se odráží všechny zkušenosti společnosti, i vlastní inovace. Po vyplnění přihlášky, která trvá 2 minuty je průměrná čekací doba na schválení jednoho úvěru 1 minuta a 30 sekund.

Reprezentativní příklad

Výše půjčky: 108 000 Kč
Úroková sazba: 14,07% p.a.
Délka úvěru: 48 měsíčních splátek
Poplatky: 33 684,81 Kč
Celkový úvěr: 141 684 Kč
Splátka: 2 954 Kč měsíčně
RPSN: 15 %
Skryté poplatky: 0 Kč
Dodatečné náklady: 0 Kč
Předčasné splacení: zdarma!

U společnosti Zaimo se nesetkáte s navýšením poplatků během dalších úvěrů. Nečeká Vás ani skryté malé písmo ve smlouvě. Společnost si zakládá na férovém jednání a transparentnosti poplatků.

Žádost o úvěr lze zřídit prostřednictvím webových stránek nebo speciální aplikace na sociální síti Facebook. Nastavení doby splatnosti a výše úvěru podle vašich představ je zcela na Vás.

Společnost Zaimo tvoří odborníci jejíž zkušenosti jsou z podniků různých velikostí a typů. Zaimo tak nabízí důvěryhodné a spolehlivé služby tisícům zákazníků.

Chci půjčku

O portálu Půjčky.cz

Smyslem portálu Půjčky.cz je nabídnout široké spektrum výhodných finančních produktů, o které můžete požádat z pohodlí Vašeho domova. Poskytneme Vám charakteristiku jednotlivých produktů, detailní srovnání finančních podmínek a po vyplnění přehledného formuláře možnost o jednotlivé produkty online zažádat.

Spolupracujeme pouze se seriózními a zavedenými partnery,
které pro Vás pečlivě vybíráme. Pomůžeme Vám vybrat nejvýhodnější finanční produkty, které vyřeší Vaši situaci a ušetří Vám tisíce korun i Váš čas.

Provozovatel portálu

Společnost Elephant Orchestra, s.r.o. provozuje v České republice a na Slovensku internetové projekty ve spolupráci s významnými společnostmi z finanční oblasti, pojišťovnictví, on-line prodeje produktů a dalších oborů. Cílem projektů Elephant Orchestra je jasnou a srozumitelnou formou prezentovat nabízené produkty a maximálně usnadnit potenciálním zákazníkům výběr vhodného řešení přesně podle jejich potřeb.

Elephant Orchestra s.r.o.
Rohanské nábřeží 678/29
186 00 Praha 8 - Karlín
IČ: 24294373
100% garance kvality

Společnost Elephant Orchestra s.r.o., IČ: 03272974, se sídlem Rohanské nábř. 678/29, 186 00 Praha 8 je zapsána v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze, odd. C, vložka 229733.

Kontaktní email: pujcky.cz@elephant-orchestra.com