Půjčka od 15 000 Kč

Jednoduchá půjčka Zaimo
využijte půjčku s úrokovou sazbou od 2 % p.a.

Chci získat půjčku online

Základní informace

  • Půjčka od 15 000 Kč do 108 000 Kč
  • Splatnost až 4 roky
  • Úroková sazba od 14,07 % p.a.

Výhody

  • Až 108 000 Kč na Váš účet
  • Volitelná doba splatnosti
  • Stejné podmínky pro každého

Užitečné informace

  • Jednoduchá žádost online
  • Rychlé řešení finanční tísně
  • Bezpečně uložená data

Jednoduchá půjčka Zaimo

Společnost Zaimo nabízí jednoduchou a rychlou půjčku. Právě tyto dvě vlastnosti patří mezi největší přednosti společnosti. Spolupráce s německou společností Kreditech umožňuje využívat plně automatizovaný systém, který umožňuje práci s tisíci dílčích informací během schvalovacího procesu úvěru. Výsledkem je tak úvěr podle Vašich představ.

Maximální výše úvěru je stanovena na 108 000 Kč a splácet můžete až 4 roky. Zaimo Vám do smlouvy nezakomponuje skryté podmínky malým písmem a pokud s nabídkou nebudete souhlasit, nic se neděje.

K dosažení půjčky stačí vyplnit online žádost a v případě schválení budou peníze během chvíle na cestě k Vám. K žádosti nepotřebujete ani naskenované dokumenty, vyřízení úvěru u Zaimo je opravdu jednoduché.

Před uzavřením půjčky Vám doporučujeme se seznámit se Zásadami zodpovědného půjčování.

Chci získat půjčku online

Jaké půjčce se vyhnout?

Když člověk nutně potřebuje peníze, často jeho racionální pohled mizí v návalech emocí a občas i zoufalství. Nikdo rozhodně nechce nikde dlužit, a když už se odhodláte k půjčce, je bezpodmínečně nutné nejednat zkratkovitě a nenechat se chytit do pasti, kterou na vás líčí podvodní poskytovatelé půjček.

Zobrazit

Rychlá půjčka před výplatou a její alternativy

Rychlá půjčka před výplatou by měla být v každém ohledu pečlivě promyšlená, což je při náhlém nedostatku peněz a spěchu dost obtížné. Situace na trhu s mikropůjčkami se sice dává do pohybu a podvodné společnosti jsou na ústupu, jenže mnoho kontroverzních praktik i nadále zůstává zakořeněno v nebankovních společnostech.

Zobrazit

Japonská půjčka – nejvýhodnější mikroúvěr na trhu

Japonská půjčka vystupuje na trhu s mikropůjčkami nebo také půjčkami před výplatou, již jeden rok. Jedná se tedy o stabilní, vyzkoušený produkt, který nabízí jedna z největších společností na trhu nebankovních úvěrů, Home Credit. Od jiných nebankovních úvěrů se právě Japonská půjčka liší svou rychlostí, bezpečností a nízkými poplatky.

Zobrazit

Počet lidí, kteří nezvládají splácet krátkodobé půjčky, se zvýšil o 12 %

Počet Čechů, kteří si vzali krátkodobou půjčku a nezvládají ji splácet, se za poslední rok zvýšil o 12 procent. Celkem se jedná o 305 tisíc osob. Tomuto trendu se snaží zamezit nový zákon o spotřebitelském úvěru. Nově si bude moci vzít půjčku jen ten, kdo bude mít na splátku dostatek peněz.

Zobrazit

Zaimo je provozováno českou pobočkou německé firmy Kreditech SSL Holding GmbH a to konkrétně Kreditech Česká republika s.r.o.

Poskytovatel úvěrů Zaimo.cz využívá špičkovou technologii vyrobenou v Německu. Na tomto plně automatizovaném systému se odráží všechny zkušenosti společnosti, i vlastní inovace. Po vyplnění přihlášky, která trvá 2 minuty je průměrná čekací doba na schválení jednoho úvěru 1 minuta a 30 sekund.

Reprezentativní příklad

Výše půjčky: 108 000 Kč
Úroková sazba: 14,07% p.a.
Délka úvěru: 48 měsíčních splátek
Poplatky: 33 684,81 Kč
Celkový úvěr: 141 684 Kč
Splátka: 2 954 Kč měsíčně
RPSN: 15 %
Skryté poplatky: 0 Kč
Dodatečné náklady: 0 Kč
Předčasné splacení: zdarma!

U společnosti Zaimo se nesetkáte s navýšením poplatků během dalších úvěrů. Nečeká Vás ani skryté malé písmo ve smlouvě. Společnost si zakládá na férovém jednání a transparentnosti poplatků.

Žádost o úvěr lze zřídit prostřednictvím webových stránek nebo speciální aplikace na sociální síti Facebook. Nastavení doby splatnosti a výše úvěru podle vašich představ je zcela na Vás.

Společnost Zaimo tvoří odborníci jejíž zkušenosti jsou z podniků různých velikostí a typů. Zaimo tak nabízí důvěryhodné a spolehlivé služby tisícům zákazníků.

Chci půjčku

O portálu Půjčky.cz

Smyslem portálu Půjčky.cz je nabídnout široké spektrum výhodných finančních produktů, o které můžete požádat z pohodlí Vašeho domova. Poskytneme Vám charakteristiku jednotlivých produktů, detailní srovnání finančních podmínek a po vyplnění přehledného formuláře možnost o jednotlivé produkty online zažádat.

Spolupracujeme pouze se seriózními a zavedenými partnery,
které pro Vás pečlivě vybíráme. Pomůžeme Vám vybrat nejvýhodnější finanční produkty, které vyřeší Vaši situaci a ušetří Vám tisíce korun i Váš čas.

Provozovatel portálu

Společnost Elephant Orchestra, s.r.o. provozuje v České republice a na Slovensku internetové projekty ve spolupráci s významnými společnostmi z finanční oblasti, pojišťovnictví, on-line prodeje produktů a dalších oborů. Cílem projektů Elephant Orchestra je jasnou a srozumitelnou formou prezentovat nabízené produkty a maximálně usnadnit potenciálním zákazníkům výběr vhodného řešení přesně podle jejich potřeb.

Elephant Orchestra s.r.o.
Rohanské nábřeží 678/29
186 00 Praha 8 - Karlín
IČ: 24294373
100% garance kvality

Společnost Elephant Orchestra s.r.o., IČ: 03272974, se sídlem Rohanské nábř. 678/29, 186 00 Praha 8 je zapsána v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze, odd. C, vložka 229733.

Kontaktní email: pujcky.cz@elephant-orchestra.com