Recenze a zkušenosti s půjčkou Air Bank

Relativně mladá banka prosazující moderní přístupy Air Bank poskytuje půjčku již od 5 000 Kč až do 900 000 Kč s dobou splatnosti maximálně na 92 měsíců. Úroková sazba půjčky se pohybuje již do 4,9 % do 9,9 %. Na pobočce lze půjčku vyřídit osobně během 1 hodiny, ale o půjčku lze zažádat i online pohodlně z domova.

Air Bank horší počáteční pozici vyvažuje vysoce individuální přístupem. Stávajícím i potenciálním klientům nabízí řadu výhod a platí to také pro půjčku. Například při půjčce nad 300 000 Kč mají zájemci šanci získat nízkou úrokovou sazbu 4,9 %. Jako jedna z malá bank nabízí možnost splatit půjčku předčasně bez hrozby sankčního poplatku.

Zonky - lidé půjčují lidem
 

K dalším výhodám půjčky patří nulové poplatky za vyřízení a vedení. To už ale dnes není neobvyklé a stále více bank upouští od účtování kritizovaných poplatků. Air Bank rovněž nabízí zajímavou odměnou za řádné splácení půjčky. V průběhu splácení je možné si zdarma snížit výši splátky nebo uhradit mimořádnou splátku, když se zrovna daří. Také zdarma.

O Air Bank

Air Bank je mladá banka 21. století, založená byla relativně nedávno v roce 2011. Už v roce 2014 pečovala o 300 000 klientů, kteří ji svěřují své finance. Dnes v roce 2018 jich má přes 600 000. S nabídkou první půjčky přišla v roce 2012, rok po svém založení, a od roku 2015 nabízí také hypoteční úvěry na bydlení. Air Bank je členem silné investiční a finanční skupiny PPF a známé mezinárodní skupiny Home Credit Group.


Podělte se o své zkušenosti:

Všechny banky v České republice mají několik základních požadavků, bez kterých půjčky vůbec nevydávají. I pokud je splníte, tak nic není jisté – banky nejdřív na základě různých dat zhodnotí schopnost půjčku splácet a až potom se rozhodne. O jaké všechny požadavky a data jde a jak celý systém funguje, se dozvíte v našem článku.

Zobrazit

Nepoctivých poskytovatelů půjček díky nové legislativě ubývá. Někteří se však drží nad vodou a prostřednictvím osvědčených triků udávají neférové půjčky. Nejvíce se jim daří u lidí s nižší finanční gramotností. Známe jejich fígle a vím, jak se rizikovým půjčkám vyhnout obloukem.

Zobrazit

Co všechno jsou lidé ochotní udělat pro to, aby získali sebemenší slevu? Nebojí se sdělovat podrobnosti ze svého osobního života, detaily o životním stylu či dokonce uvést svou polohu. Není to příliš riskantní? Stojí to za to?

Zobrazit

Splácení půjčky není žádný zlozvyk, za který by se měl člověk hned stydět. Vážný problém nastává teprve tehdy, zatěžuje-li splácení půjčky rozpočet přespříliš. V momentě, kdy se nedostává peněz na další splátku, je třeba začít urychleně jednat.

Zobrazit

O portálu Půjčky.cz

Smyslem portálu Půjčky.cz je nabídnout široké spektrum výhodných finančních produktů, o které můžete požádat z pohodlí Vašeho domova. Poskytneme Vám charakteristiku jednotlivých produktů, detailní srovnání finančních podmínek a po vyplnění přehledného formuláře možnost o jednotlivé produkty online zažádat.

Spolupracujeme pouze se seriózními a zavedenými partnery,
které pro Vás pečlivě vybíráme. Pomůžeme Vám vybrat nejvýhodnější finanční produkty, které vyřeší Vaši situaci a ušetří Vám tisíce korun i Váš čas.

Provozovatel portálu

Společnost Elephant Orchestra, s.r.o. provozuje v České republice a na Slovensku internetové projekty ve spolupráci s významnými společnostmi z finanční oblasti, pojišťovnictví, on-line prodeje produktů a dalších oborů. Cílem projektů Elephant Orchestra je jasnou a srozumitelnou formou prezentovat nabízené produkty a maximálně usnadnit potenciálním zákazníkům výběr vhodného řešení přesně podle jejich potřeb.

Elephant Orchestra s.r.o.
Rohanské nábřeží 678/29
186 00 Praha 8 - Karlín
IČ: 24294373
100% garance kvality

Společnost Elephant Orchestra s.r.o., IČ: 03272974, se sídlem Rohanské nábř. 678/29, 186 00 Praha 8 je zapsána v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze, odd. C, vložka 229733.

Kontaktní email: pujcky.cz@elephant-orchestra.com