Recenze a zkušenosti s půjčkou Air Bank

Relativně mladá banka prosazující moderní přístupy Air Bank poskytuje půjčku již od 5 000 Kč až do 900 000 Kč s dobou splatnosti maximálně na 92 měsíců. Úroková sazba půjčky se pohybuje již do 4,9 % do 9,9 %. Na pobočce lze půjčku vyřídit osobně během 1 hodiny, ale o půjčku lze zažádat i online pohodlně z domova.

Air Bank horší počáteční pozici vyvažuje vysoce individuální přístupem. Stávajícím i potenciálním klientům nabízí řadu výhod a platí to také pro půjčku. Například při půjčce nad 300 000 Kč mají zájemci šanci získat nízkou úrokovou sazbu 4,9 %. Jako jedna z malá bank nabízí možnost splatit půjčku předčasně bez hrozby sankčního poplatku.

Zonky - lidé půjčují lidem
 

K dalším výhodám půjčky patří nulové poplatky za vyřízení a vedení. To už ale dnes není neobvyklé a stále více bank upouští od účtování kritizovaných poplatků. Air Bank rovněž nabízí zajímavou odměnou za řádné splácení půjčky. V průběhu splácení je možné si zdarma snížit výši splátky nebo uhradit mimořádnou splátku, když se zrovna daří. Také zdarma.

O Air Bank

Air Bank je mladá banka 21. století, založená byla relativně nedávno v roce 2011. Už v roce 2014 pečovala o 300 000 klientů, kteří ji svěřují své finance. Dnes v roce 2018 jich má přes 600 000. S nabídkou první půjčky přišla v roce 2012, rok po svém založení, a od roku 2015 nabízí také hypoteční úvěry na bydlení. Air Bank je členem silné investiční a finanční skupiny PPF a známé mezinárodní skupiny Home Credit Group.


Podělte se o své zkušenosti:

Zařizujete nový byt a chybí vám pár tisícovek, abyste měli všechno tip-ťop? Nebo vám po rekonstrukci schází nějaký ten obnos, abyste vylepšili stávající podmínky svého domova? A co takhle zvelebit svůj byt nějakým novým kusem nábytku, který je ve vysněné barvě a velikosti, a navíc je na něj teď akční nabídka?

Zobrazit

Všechny banky v České republice mají několik základních požadavků, bez kterých půjčky vůbec nevydávají. I pokud je splníte, tak nic není jisté – banky nejdřív na základě různých dat zhodnotí schopnost půjčku splácet a až potom se rozhodne. O jaké všechny požadavky a data jde a jak celý systém funguje, se dozvíte v našem článku.

Zobrazit

Nepoctivých poskytovatelů půjček díky nové legislativě ubývá. Někteří se však drží nad vodou a prostřednictvím osvědčených triků udávají neférové půjčky. Nejvíce se jim daří u lidí s nižší finanční gramotností. Známe jejich fígle a vím, jak se rizikovým půjčkám vyhnout obloukem.

Zobrazit

Co všechno jsou lidé ochotní udělat pro to, aby získali sebemenší slevu? Nebojí se sdělovat podrobnosti ze svého osobního života, detaily o životním stylu či dokonce uvést svou polohu. Není to příliš riskantní? Stojí to za to?

Zobrazit

O portálu Půjčky.cz

Smyslem portálu Půjčky.cz je nabídnout široké spektrum výhodných finančních produktů, o které můžete požádat z pohodlí Vašeho domova. Poskytneme Vám charakteristiku jednotlivých produktů, detailní srovnání finančních podmínek a po vyplnění přehledného formuláře možnost o jednotlivé produkty online zažádat.

Spolupracujeme pouze se seriózními a zavedenými partnery,
které pro Vás pečlivě vybíráme. Pomůžeme Vám vybrat nejvýhodnější finanční produkty, které vyřeší Vaši situaci a ušetří Vám tisíce korun i Váš čas.

Provozovatel portálu

Společnost Elephant Orchestra, s.r.o. provozuje v České republice a na Slovensku internetové projekty ve spolupráci s významnými společnostmi z finanční oblasti, pojišťovnictví, on-line prodeje produktů a dalších oborů. Cílem projektů Elephant Orchestra je jasnou a srozumitelnou formou prezentovat nabízené produkty a maximálně usnadnit potenciálním zákazníkům výběr vhodného řešení přesně podle jejich potřeb.

Elephant Orchestra s.r.o.
Rohanské nábřeží 678/29
186 00 Praha 8 - Karlín
IČ: 24294373
100% garance kvality

Společnost Elephant Orchestra s.r.o., IČ: 03272974, se sídlem Rohanské nábř. 678/29, 186 00 Praha 8 je zapsána v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze, odd. C, vložka 229733.

Kontaktní email: pujcky.cz@elephant-orchestra.com