Recenze a zkušenosti s půjčkou Air Bank

Relativně mladá banka prosazující moderní přístupy Air Bank poskytuje půjčku již od 5 000 Kč až do 900 000 Kč s dobou splatnosti maximálně na 92 měsíců. Úroková sazba půjčky se pohybuje již do 4,9 % do 9,9 %. Na pobočce lze půjčku vyřídit osobně během 1 hodiny, ale o půjčku lze zažádat i online pohodlně z domova.

Air Bank horší počáteční pozici vyvažuje vysoce individuální přístupem. Stávajícím i potenciálním klientům nabízí řadu výhod a platí to také pro půjčku. Například při půjčce nad 300 000 Kč mají zájemci šanci získat nízkou úrokovou sazbu 4,9 %. Jako jedna z malá bank nabízí možnost splatit půjčku předčasně bez hrozby sankčního poplatku.

Zonky - lidé půjčují lidem
 

K dalším výhodám půjčky patří nulové poplatky za vyřízení a vedení. To už ale dnes není neobvyklé a stále více bank upouští od účtování kritizovaných poplatků. Air Bank rovněž nabízí zajímavou odměnou za řádné splácení půjčky. V průběhu splácení je možné si zdarma snížit výši splátky nebo uhradit mimořádnou splátku, když se zrovna daří. Také zdarma.

O Air Bank

Air Bank je mladá banka 21. století, založená byla relativně nedávno v roce 2011. Už v roce 2014 pečovala o 300 000 klientů, kteří ji svěřují své finance. Dnes v roce 2018 jich má přes 600 000. S nabídkou první půjčky přišla v roce 2012, rok po svém založení, a od roku 2015 nabízí také hypoteční úvěry na bydlení. Air Bank je členem silné investiční a finanční skupiny PPF a známé mezinárodní skupiny Home Credit Group.


Podělte se o své zkušenosti:

Dnes je běžné půjčovat si téměř na cokoliv. Banky si toho jsou vědomy, a proto mimo půjček nabízí i jiné služby včetně pojištění schopnosti splácet. Při ztrátě práce nebo úrazu se takové pojištění rozhodně hodí, nicméně si dávejte pozor na pročtení všech podmínek – není pojištění jako pojištění.

Zobrazit

Peníze jsou téma, o kterém se tolik nemluví, ale řeší ho téměř každý. Ve chvíli, kdy peníze nestačí, vyvstává otázka, co dál? Co dělat v situaci, kdy náhle potřebujete finanční prostředky a úspory nemáte? Půjčit? Nepůjčit? A jak poznat, že je půjčka (ne)správné řešení?

Zobrazit

Registry jsou důležitou součástí procesu při poptávce po půjčce. Je to dáno zákonem i pro získání informací, na jejichž základě se solidní bankovní i nebankovní společnosti rozhodují o výši úrokové sazby.

Zobrazit

V životě není nic jasně dané. Každý se může dostat do problémů a přestat splácet své závazky. Náhlá ztráta práce, dlouhodobé onemocnění i nečekané výdaje. Neschopnost platit splátky pak na sebe nemusí nechat dlouho čekat. A pokud selžou i veškeré snahy o řešení takové situace, do procesu může vstoupit exekutor.

Zobrazit

O portálu Půjčky.cz

Smyslem portálu Půjčky.cz je nabídnout široké spektrum výhodných finančních produktů, o které můžete požádat z pohodlí Vašeho domova. Poskytneme Vám charakteristiku jednotlivých produktů, detailní srovnání finančních podmínek a po vyplnění přehledného formuláře možnost o jednotlivé produkty online zažádat.

Spolupracujeme pouze se seriózními a zavedenými partnery,
které pro Vás pečlivě vybíráme. Pomůžeme Vám vybrat nejvýhodnější finanční produkty, které vyřeší Vaši situaci a ušetří Vám tisíce korun i Váš čas.

Provozovatel portálu

Společnost Elephant Orchestra, s.r.o. provozuje v České republice a na Slovensku internetové projekty ve spolupráci s významnými společnostmi z finanční oblasti, pojišťovnictví, on-line prodeje produktů a dalších oborů. Cílem projektů Elephant Orchestra je jasnou a srozumitelnou formou prezentovat nabízené produkty a maximálně usnadnit potenciálním zákazníkům výběr vhodného řešení přesně podle jejich potřeb.

Elephant Orchestra s.r.o.
Rohanské nábřeží 678/29
186 00 Praha 8 - Karlín
IČ: 24294373
100% garance kvality

Společnost Elephant Orchestra s.r.o., IČ: 03272974, se sídlem Rohanské nábř. 678/29, 186 00 Praha 8 je zapsána v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze, odd. C, vložka 229733.

Kontaktní email: pujcky.cz@elephant-orchestra.com