Recenze a zkušenosti s půjčkou Air Bank

Relativně mladá banka prosazující moderní přístupy Air Bank poskytuje půjčku již od 5 000 Kč až do 900 000 Kč s dobou splatnosti maximálně na 92 měsíců. Úroková sazba půjčky se pohybuje již do 4,9 % do 9,9 %. Na pobočce lze půjčku vyřídit osobně během 1 hodiny, ale o půjčku lze zažádat i online pohodlně z domova.

Air Bank horší počáteční pozici vyvažuje vysoce individuální přístupem. Stávajícím i potenciálním klientům nabízí řadu výhod a platí to také pro půjčku. Například při půjčce nad 300 000 Kč mají zájemci šanci získat nízkou úrokovou sazbu 4,9 %. Jako jedna z malá bank nabízí možnost splatit půjčku předčasně bez hrozby sankčního poplatku.

K dalším výhodám půjčky patří nulové poplatky za vyřízení a vedení. To už ale dnes není neobvyklé a stále více bank upouští od účtování kritizovaných poplatků. Air Bank rovněž nabízí zajímavou odměnou za řádné splácení půjčky. V průběhu splácení je možné si zdarma snížit výši splátky nebo uhradit mimořádnou splátku, když se zrovna daří. Také zdarma.

O Air Bank

Air Bank je mladá banka 21. století, založená byla relativně nedávno v roce 2011. Už v roce 2014 pečovala o 300 000 klientů, kteří ji svěřují své finance. Dnes v roce 2018 jich má přes 600 000. S nabídkou první půjčky přišla v roce 2012, rok po svém založení, a od roku 2015 nabízí také hypoteční úvěry na bydlení. Air Bank je členem silné investiční a finanční skupiny PPF a známé mezinárodní skupiny Home Credit Group.

Půjčky před výplatou jsou takzvané mikroúvěry, díky nimž můžete rychle získat menší částku v řádu tisícovek, kterou poté do měsíce splatíte. Taková půjčka se může hodit ve chvíli, kdy se vám nečekaně porouchá spotřebič, je konec měsíce a vy už nemůžete z výplaty spotřebič nechat opravit.

Zobrazit

Uvedením nového zákona o spotřebitelském úvěru nebyly lichvářské praktiky vymýceny okamžitě. Česká národní banka nyní prochází podané žádosti o licenci. Definitivní rozhodnutí o tom, kdo ze žadatelů licenci obdrží a kdo nikoliv, padne příští rok v květnu.

Zobrazit

Na konci loňského roku byl po dlouhých měsících příprav a očekávání uveden v platnost nový zákon o spotřebitelském úvěru. Jedním z cílů nového zákona byla důsledná čistka mezi nebankovními poskytovateli v důsledku přísnějších podmínek. Jaká je situace dnes? Kdo z poskytovatelů přežil a kdo nikoliv? Našli úvěroví predátoři jiné cestičky, jak okrádat lidi? Jsou půjčky bezpečnější?

Zobrazit

Některé životní situace vyžadují finanční pomoc v podobě půjčky. Může se jednat o nutnou výměnu oken, rekonstrukci koupelny, nákup nových spotřebičů či pořízení nezbytného auta. Podobné situace spojené s náhlými výdaji vás mohou překvapit kdykoliv, a pokud řešení vyžaduje půjčku, je dobré být na ní připraven.

Zobrazit

O portálu Půjčky.cz

Smyslem portálu Půjčky.cz je nabídnout široké spektrum výhodných finančních produktů, o které můžete požádat z pohodlí Vašeho domova. Poskytneme Vám charakteristiku jednotlivých produktů, detailní srovnání finančních podmínek a po vyplnění přehledného formuláře možnost o jednotlivé produkty online zažádat.

Spolupracujeme pouze se seriózními a zavedenými partnery,
které pro Vás pečlivě vybíráme. Pomůžeme Vám vybrat nejvýhodnější finanční produkty, které vyřeší Vaši situaci a ušetří Vám tisíce korun i Váš čas.

Provozovatel portálu

Společnost Elephant Orchestra, s.r.o. provozuje v České republice a na Slovensku internetové projekty ve spolupráci s významnými společnostmi z finanční oblasti, pojišťovnictví, on-line prodeje produktů a dalších oborů. Cílem projektů Elephant Orchestra je jasnou a srozumitelnou formou prezentovat nabízené produkty a maximálně usnadnit potenciálním zákazníkům výběr vhodného řešení přesně podle jejich potřeb.

Elephant Orchestra s.r.o.
Rohanské nábřeží 678/29
186 00 Praha 8 - Karlín
IČ: 24294373
100% garance kvality

Společnost Elephant Orchestra s.r.o., IČ: 03272974, se sídlem Rohanské nábř. 678/29, 186 00 Praha 8 je zapsána v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze, odd. C, vložka 229733.

Kontaktní email: pujcky.cz@elephant-orchestra.com