Recenze a zkušenosti s Půjčka7

Nebankovní půjčka nazvaná jednoduše Půjčka7 nabízí krátkodobý úvěr na cokoliv od 1 000 Kč až do 15 000 Kč. První půjčka do výše 7 000 Kč je pro nové klienty zcela zdarma. Doba splatnosti půjčky se pohybuje mezi 7 a 28 dny. Věrným klientům Půjčka7 poskytuje věrnostní program se zajímavými slevami na další půjčky.

Půjčka7 nabízí neúčelovou půjčku bez zbytečných formalit. Schvalovací proces dle popisu na webových stránkách půjčky trvá nejdéle 15 minut a peníze jsou ihned převedeny na bankovní účet zákazníka. Ovšem pouze v případě, že žádost o půjčku byla schválená. To samozřejmě neplatí vždy a méně úspěšní bývají lidé s nižšími příjmy a záznamy v registrech dlužníků. Méně obvyklé je také to, že žadateli o půjčku musí být nejméně 21 let.

Úspěšní zákazníci mohou poprvé využít půjčku zdarma (tzn. že zákazník zaplatí pouze půjčenou částku bez poplatků a úroků) a při opakovaném využití půjčky na ně čeká věrnostní program nabízející slevy na další úvěry od 5 % až do 25 %. Půjčka7 na rozdíl od konkurence nabízí hned několik možností splácení - převodem na účet, prostřednictvím platební brány ThePay či platební kartou.

O Kontex Trade International

Krátkodobou Půjčku7 poskytuje česká nebankovní finanční společnost Kontex Trade International se sídlem na Praze 4, v ulici Na Okruhu 488/27. Stávajícím i novým zákazníkům je k dispozici nejen ve všední dny, ale také o víkendu mezi 10 a 15 hodinou. Kontaktovat ji lze e-mailem, telefonicky i přes aplikace Whatsapp nebo Viber.


Podělte se o své zkušenosti:

Ekonomická situace je v České republice lepší a lepší. Nezaměstnanost klesá a lidé v průměru vydělávají více. Počet lidí ve finanční nouzi a exekuci přesto neklesá. Nejvíce ohroženou skupinou jsou samoživitelky a senioři. Potvrzují to údaje od České správy sociálního zabezpečení a oddlužovacích firem.

Zobrazit

Půjčky před výplatou jsou takzvané mikroúvěry, díky nimž můžete rychle získat menší částku v řádu tisícovek, kterou poté do měsíce splatíte. Taková půjčka se může hodit ve chvíli, kdy se vám nečekaně porouchá spotřebič, je konec měsíce a vy už nemůžete z výplaty spotřebič nechat opravit.

Zobrazit

Napsat a poslat esemesku, to je otázka několika vteřin nebo minut. Ale vyřídit na základě esemesky celou půjčku? Jak je to možné a jde to opravdu natolik rychle, že peníze mohou být na účtu ještě v ten samý den?

Zobrazit

Téměř 85 % Čechů nemá s půjčkami žádný problém. Právě naopak. V určité životní situaci by se k půjčce jako k řešení problému uchýlila podstatná většina. Ne však lehkomyslně. Pozitivní zprávou je, že stále méně Čechů si odmítá brát půjčky na krátkodobé rozmary.

Zobrazit

O portálu Půjčky.cz

Smyslem portálu Půjčky.cz je nabídnout široké spektrum výhodných finančních produktů, o které můžete požádat z pohodlí Vašeho domova. Poskytneme Vám charakteristiku jednotlivých produktů, detailní srovnání finančních podmínek a po vyplnění přehledného formuláře možnost o jednotlivé produkty online zažádat.

Spolupracujeme pouze se seriózními a zavedenými partnery,
které pro Vás pečlivě vybíráme. Pomůžeme Vám vybrat nejvýhodnější finanční produkty, které vyřeší Vaši situaci a ušetří Vám tisíce korun i Váš čas.

Provozovatel portálu

Společnost Elephant Orchestra, s.r.o. provozuje v České republice a na Slovensku internetové projekty ve spolupráci s významnými společnostmi z finanční oblasti, pojišťovnictví, on-line prodeje produktů a dalších oborů. Cílem projektů Elephant Orchestra je jasnou a srozumitelnou formou prezentovat nabízené produkty a maximálně usnadnit potenciálním zákazníkům výběr vhodného řešení přesně podle jejich potřeb.

Elephant Orchestra s.r.o.
Rohanské nábřeží 678/29
186 00 Praha 8 - Karlín
IČ: 24294373
100% garance kvality

Společnost Elephant Orchestra s.r.o., IČ: 03272974, se sídlem Rohanské nábř. 678/29, 186 00 Praha 8 je zapsána v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze, odd. C, vložka 229733.

Kontaktní email: pujcky.cz@elephant-orchestra.com