Úrok již
od 8,9 % ročně

Půjčka bez papírů od České spořitelny
Až 200 000 Kč přes internet
Chci získat půjčku

Základní informace

 • 20 000 – 200 000 Kč
 • Splatnost 16až 108 měsíců
 • Výhodná úroková sazba od 8,9 %

Výhody

 • Odměny za řádné splacení
 • Peníze na účtu do 15 minut
 • Zázemí stabilní banky s tradicí

Užitečné informace

 • Do 60 dnů bezplatné odstoupení od smlouvy
 • Možnost odložit splátku až 2x ročně
 • Zdarma sjednání a vyřízení půjčky

Půjčka bez papírů od České spořitelny

Česká spořitelna patří mezi nejstarší české banky a o důvěru svých klientů bojuje již od první poloviny 19. století. Výhodnou půjčku až do výše 200 000 Kč nabízí všem občanům České republiky, aniž by byli jejími klienty. Vyřízení půjčky zabere nejvýše 15 minut a chodit do banky nemusíte. Půjčku lze vyřídit snadno a rychle online z pohodlí svého domova.

Proč zrovna půjčka od České spořitelny? Protože získáte nejen výhodné podmínky, ale také další výhody navíc. Čeká vás odměna za řádné splácení. Měsíční splátku si navíc přizpůsobíte svým možnostem a v průběhu splácení máte možnost měnit výši měsičních splátky či dvakrát ročně odložit splátku úplně, dostanete-li do finančních nesnází.

Před uzavřením půjčky Vám doporučujeme se seznámit se Zásadami zodpovědného půjčování.

Chci získat půjčku

Napsat a poslat esemesku, to je otázka několika vteřin nebo minut. Ale vyřídit na základě esemesky celou půjčku? Jak je to možné a jde to opravdu natolik rychle, že peníze mohou být na účtu ještě v ten samý den?

Zobrazit

Téměř 85 % Čechů nemá s půjčkami žádný problém. Právě naopak. V určité životní situaci by se k půjčce jako k řešení problému uchýlila podstatná většina. Ne však lehkomyslně. Pozitivní zprávou je, že stále méně Čechů si odmítá brát půjčky na krátkodobé rozmary.

Zobrazit

Ekonomická situace je v České republice lepší a lepší. Nezaměstnanost klesá a lidé v průměru vydělávají více. Počet lidí ve finanční nouzi a exekuci přesto neklesá. Nejvíce ohroženou skupinou jsou samoživitelky a senioři. Potvrzují to údaje od České správy sociálního zabezpečení a oddlužovacích firem.

Zobrazit

Půjčky před výplatou jsou takzvané mikroúvěry, díky nimž můžete rychle získat menší částku v řádu tisícovek, kterou poté do měsíce splatíte. Taková půjčka se může hodit ve chvíli, kdy se vám nečekaně porouchá spotřebič, je konec měsíce a vy už nemůžete z výplaty spotřebič nechat opravit.

Zobrazit

Česká spořitelna byla založena již v roce 1825 a od té doby patří k největším českým bankám. V roce 2000 učinila velký krok, když se stala členem významné mezinárodní finanční skupiny Erste Group, která se vyvinula z první rakouské spořitelny založené v roce 1819. Skupina Erste Group působí v nejen v Česku a Rakousku, ale také na Slovensku, v Rumunsku, Maďarsku, Srbsku a Chorvatsku, a pečuje o finance více než 16 milionů klientů.

Až 200 000 Kč do 15 minut na účtu

Potřebujete-li půjčku opravdu rychle, je Česká spořitelna pravou volbou. Půjčit si můžete 20 000 Kč až 200 000 Kč, aniž byste museli vkročit do pobočky. O půjčku lze zažádat online a peníze můžete použít na cokoliv, co se vám zlíbí. Sami se rozhodnete, kolik budete splácet, a k jakém dni pravidelnou splátku uhradíte. Pokud budete chtít, můžete si zvýšit nebo snížit měsíční splátku až o 50 % a dvakrát ročně můžete splátku odložit na další měsíc.

K získání půjčky od České spořitelny musíte splňovat tyto podmínky:

 • Mít platný občanský průkaz ČR vydaný po roce 2005
 • Ostatní žadatelé - průkaz o povolení k pobytu na území ČR a cestovní pas
 • Být osoba starší 18 let.
 • Vlastnit mobilní telefon s českým číslem
 • Mít přístup do internetového bankovnictví těchto bank: Česká spořitelna, ČSOB, Poštovní spořitelna, Moneta Money Bank, Komerční banka, Raiffeisen bank, Equa bank

Reprezentativní příklad

Úvěr ve výši 200 000 Kč se splatností 108 měsíců a úrokovou sazbou 11,6 % ročně má měsíční splátku 3 030 Kč. Jednorázový poplatek za přijetí, posouzení a vyhodnocení žádosti o úvěr činí 0 Kč, měsíční poplatek za správu úvěru je 0 Kč, RPSN je 12,4 % a celková částka splatná spotřebitelem 327 240 Kč. Díky řádnému splácení bude u tohoto úvěru počet odpuštěných splátek 15, doba splácení 93 měsíců, úroková sazba 9,1 % ročně, RPSN 9,6 % a celková částka splatná spotřebitelem 281 790 Kč. Výše měsíční splátky se nemění.

Chci získat půjčku

Centrála České spořitelny:
Česká spořitelna, a.s.
Olbrachtova 1929/62
140 00 Praha 4

O portálu Půjčky.cz

Smyslem portálu Půjčky.cz je nabídnout široké spektrum výhodných finančních produktů, o které můžete požádat z pohodlí Vašeho domova. Poskytneme Vám charakteristiku jednotlivých produktů, detailní srovnání finančních podmínek a po vyplnění přehledného formuláře možnost o jednotlivé produkty online zažádat.

Spolupracujeme pouze se seriózními a zavedenými partnery,
které pro Vás pečlivě vybíráme. Pomůžeme Vám vybrat nejvýhodnější finanční produkty, které vyřeší Vaši situaci a ušetří Vám tisíce korun i Váš čas.

Provozovatel portálu

Společnost Elephant Orchestra, s.r.o. provozuje v České republice a na Slovensku internetové projekty ve spolupráci s významnými společnostmi z finanční oblasti, pojišťovnictví, on-line prodeje produktů a dalších oborů. Cílem projektů Elephant Orchestra je jasnou a srozumitelnou formou prezentovat nabízené produkty a maximálně usnadnit potenciálním zákazníkům výběr vhodného řešení přesně podle jejich potřeb.

Elephant Orchestra s.r.o.
Rohanské nábřeží 678/29
186 00 Praha 8 - Karlín
IČ: 24294373
100% garance kvality

Společnost Elephant Orchestra s.r.o., IČ: 03272974, se sídlem Rohanské nábř. 678/29, 186 00 Praha 8 je zapsána v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze, odd. C, vložka 229733.

Kontaktní email: pujcky.cz@elephant-orchestra.com