Úrok již
od 8,9 % ročně

Půjčka bez papírů od České spořitelny
Až 375 000 Kč přes internet
Chci získat půjčku

Základní informace

 • 20 000 – 375 000 Kč
 • Splatnost 16 až 108 měsíců
 • Výhodná úroková sazba od 8,9 %

Výhody

 • Odměny za řádné splacení
 • Peníze na účtu do 15 minut
 • Zázemí stabilní banky s tradicí

Užitečné informace

 • Do 60 dnů bezplatné odstoupení od smlouvy
 • Možnost odložit splátku až 2x ročně
 • Zdarma sjednání a vyřízení půjčky

Půjčka bez papírů od České spořitelny

Česká spořitelna patří mezi nejstarší české banky a o důvěru svých klientů bojuje již od první poloviny 19. století. Výhodnou půjčku až do výše 375 000 Kč nabízí všem občanům České republiky, aniž by byli jejími klienty. Vyřízení půjčky zabere nejvýše 15 minut a chodit do banky nemusíte. Půjčku lze vyřídit snadno a rychle online z pohodlí svého domova.

Proč zrovna půjčka od České spořitelny? Protože získáte nejen výhodné podmínky, ale také další výhody navíc. Čeká vás odměna za řádné splácení. Měsíční splátku si navíc přizpůsobíte svým možnostem a v průběhu splácení máte možnost měnit výši měsičních splátky či dvakrát ročně odložit splátku úplně, dostanete-li do finančních nesnází.

Před uzavřením půjčky Vám doporučujeme se seznámit se Zásadami zodpovědného půjčování.

Chci získat půjčku

Dnes je běžné půjčovat si téměř na cokoliv. Banky si toho jsou vědomy, a proto mimo půjček nabízí i jiné služby včetně pojištění schopnosti splácet. Při ztrátě práce nebo úrazu se takové pojištění rozhodně hodí, nicméně si dávejte pozor na pročtení všech podmínek – není pojištění jako pojištění.

Zobrazit

Peníze jsou téma, o kterém se tolik nemluví, ale řeší ho téměř každý. Ve chvíli, kdy peníze nestačí, vyvstává otázka, co dál? Co dělat v situaci, kdy náhle potřebujete finanční prostředky a úspory nemáte? Půjčit? Nepůjčit? A jak poznat, že je půjčka (ne)správné řešení?

Zobrazit

Registry jsou důležitou součástí procesu při poptávce po půjčce. Je to dáno zákonem i pro získání informací, na jejichž základě se solidní bankovní i nebankovní společnosti rozhodují o výši úrokové sazby.

Zobrazit

V životě není nic jasně dané. Každý se může dostat do problémů a přestat splácet své závazky. Náhlá ztráta práce, dlouhodobé onemocnění i nečekané výdaje. Neschopnost platit splátky pak na sebe nemusí nechat dlouho čekat. A pokud selžou i veškeré snahy o řešení takové situace, do procesu může vstoupit exekutor.

Zobrazit

Česká spořitelna byla založena již v roce 1825 a od té doby patří k největším českým bankám. V roce 2000 učinila velký krok, když se stala členem významné mezinárodní finanční skupiny Erste Group, která se vyvinula z první rakouské spořitelny založené v roce 1819. Skupina Erste Group působí v nejen v Česku a Rakousku, ale také na Slovensku, v Rumunsku, Maďarsku, Srbsku a Chorvatsku, a pečuje o finance více než 16 milionů klientů.

Až 200 000 Kč do 15 minut na účtu

Potřebujete-li půjčku opravdu rychle, je Česká spořitelna pravou volbou. Půjčit si můžete 20 000 Kč až 200 000 Kč, aniž byste museli vkročit do pobočky. O půjčku lze zažádat online a peníze můžete použít na cokoliv, co se vám zlíbí. Sami se rozhodnete, kolik budete splácet, a k jakém dni pravidelnou splátku uhradíte. Pokud budete chtít, můžete si zvýšit nebo snížit měsíční splátku až o 50 % a dvakrát ročně můžete splátku odložit na další měsíc.

K získání půjčky od České spořitelny musíte splňovat tyto podmínky:

 • Mít platný občanský průkaz ČR vydaný po roce 2005
 • Ostatní žadatelé - průkaz o povolení k pobytu na území ČR a cestovní pas
 • Být osoba starší 18 let.
 • Vlastnit mobilní telefon s českým číslem
 • Mít přístup do internetového bankovnictví těchto bank: Česká spořitelna, ČSOB, Poštovní spořitelna, Moneta Money Bank, Komerční banka, Raiffeisen bank, Equa bank

Reprezentativní příklad

Úvěr ve výši 200 000 Kč se splatností 96 měsíců a úrokovou sazbou 4,9% ročně má měsíční splátku 2 535 Kč. Jednorázový poplatek za vyřízení úvěru činí 2 000 Kč, měsíční poplatek za správu úvěru je 0 Kč, RPSN je 5,4% a celková částka splatná spotřebitelem 245 360 Kč. Výše měsíční splátky se nemění.

Chci získat půjčku

Centrála České spořitelny:
Česká spořitelna, a.s.
Olbrachtova 1929/62
140 00 Praha 4

O portálu Půjčky.cz

Smyslem portálu Půjčky.cz je nabídnout široké spektrum výhodných finančních produktů, o které můžete požádat z pohodlí Vašeho domova. Poskytneme Vám charakteristiku jednotlivých produktů, detailní srovnání finančních podmínek a po vyplnění přehledného formuláře možnost o jednotlivé produkty online zažádat.

Spolupracujeme pouze se seriózními a zavedenými partnery,
které pro Vás pečlivě vybíráme. Pomůžeme Vám vybrat nejvýhodnější finanční produkty, které vyřeší Vaši situaci a ušetří Vám tisíce korun i Váš čas.

Provozovatel portálu

Společnost Elephant Orchestra, s.r.o. provozuje v České republice a na Slovensku internetové projekty ve spolupráci s významnými společnostmi z finanční oblasti, pojišťovnictví, on-line prodeje produktů a dalších oborů. Cílem projektů Elephant Orchestra je jasnou a srozumitelnou formou prezentovat nabízené produkty a maximálně usnadnit potenciálním zákazníkům výběr vhodného řešení přesně podle jejich potřeb.

Elephant Orchestra s.r.o.
Rohanské nábřeží 678/29
186 00 Praha 8 - Karlín
IČ: 24294373
100% garance kvality

Společnost Elephant Orchestra s.r.o., IČ: 03272974, se sídlem Rohanské nábř. 678/29, 186 00 Praha 8 je zapsána v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze, odd. C, vložka 229733.

Kontaktní email: pujcky.cz@elephant-orchestra.com