600 000 Kč bez
zajištění

Era půjčka pro mladé
Era půjčka je nyní levnější a od půlky bez úroků!
Chci získat půjčku

Základní informace

  • 20 000 – 600 000 Kč
  • Splatnost 12 až 84 měsíců
  • Výhodná úroková sazba od 8,90 % p.a.

Výhody

  • Bez poplatku za vedení účtu
  • Dohodnutá částka přímo na účet
  • Možnost půjčky na bydlení, nebo konsolidace

Užitečné informace

  • Možnost bezplatně doplatit celou půjčku zdarma
  • Jednoduchá žádost a schválení online
  • Bez zajištění

Era půjčka: Půjčka s výhodami

Pod obchodní značkou ČSOB banka fungovala ještě před pěti lety Poštovní spořitelna, která se v roce 2010 přejmenovala na moderně znějící Eru. Era banka svým zákazníkům, mezi které patří více než 2 miliony Čechů, nabídla moderní internetové bankovnictví, a díky spolupráci mezi ČSOB a Českou poštou i velmi širokou obchodní síť.

Přejmenováním Poštovní spořitelny zakončila ČSOB proměnu na novou a moderní banku, která zahrnovala více než jen kosmetické úpravy. Nové jméno mělo nalákat mladší klientelu, zároveň však došlo také ke zjednodušení a zpřehlednění produktové nabídky, v níž čestné místo zaujímá Era půjčka. Era půjčka nabízí 20 000 až 600 000 korun a váže se k ní řada zajímavých výhod, které z ní činí atraktivní půjčku na současném trhu.

Před uzavřením půjčky Vám doporučujeme se seznámit se Zásadami zodpovědného půjčování.

Napsat a poslat esemesku, to je otázka několika vteřin nebo minut. Ale vyřídit na základě esemesky celou půjčku? Jak je to možné a jde to opravdu natolik rychle, že peníze mohou být na účtu ještě v ten samý den?

Zobrazit

Téměř 85 % Čechů nemá s půjčkami žádný problém. Právě naopak. V určité životní situaci by se k půjčce jako k řešení problému uchýlila podstatná většina. Ne však lehkomyslně. Pozitivní zprávou je, že stále méně Čechů si odmítá brát půjčky na krátkodobé rozmary.

Zobrazit

Ekonomická situace je v České republice lepší a lepší. Nezaměstnanost klesá a lidé v průměru vydělávají více. Počet lidí ve finanční nouzi a exekuci přesto neklesá. Nejvíce ohroženou skupinou jsou samoživitelky a senioři. Potvrzují to údaje od České správy sociálního zabezpečení a oddlužovacích firem.

Zobrazit

Půjčky před výplatou jsou takzvané mikroúvěry, díky nimž můžete rychle získat menší částku v řádu tisícovek, kterou poté do měsíce splatíte. Taková půjčka se může hodit ve chvíli, kdy se vám nečekaně porouchá spotřebič, je konec měsíce a vy už nemůžete z výplaty spotřebič nechat opravit.

Zobrazit

Půjčka z Era světa

Era banka je tedy bývalá Poštovní spořitelna. Obě obchodní značky však stále vystupují pod záštitou ČSOB banky vedle sebe, protože mnozí zákazníci zejména z řad starší generace proměnu jmen zcela nepřijali. Era půjčka je jedním z nových produktů a má zcela moderní parametry.

K vyřízení půjčky je nutné mít dva platné doklady totožnosti, a pokud není zájemce zároveň klientem Era banky či ČSOB, bude potřebovat také aktuální potvrzení o příjmu od svého zaměstnavatele. Na základě vyplněné žádosti může zájemce zažádat o půjčku ve výši 20 000 až 600 000 korun. Za její vyřízení a následnou správu úvěrového účtu nezaplatí žádný poplatek.

Mezi další výhody patří předčasné či částečné splacení půjčky také zdarma. Není nutné žádné zajištění a zájemce nemusí dokládat ani účel půjčky. Půjčku tedy může využít na cokoliv. Doba splácení není striktně daná a zákazník si může splácení půjčky rozložit až do 7 let. Podle toho může platit menší nebo naopak vyšší splátky v závislosti na současné finanční situaci.

Mnoho lidí se půjčky obává. Bojí se, že se v budoucnu jejich situace změní a oni nebudou schopni půjčku splácet. Řešením je pojištění schopnosti splácet, které je určeno pro případy smrti, trvalé invalidity, ztráty schopnosti pracovat a ztráty zaměstnaní.

O portálu Půjčky.cz

Smyslem portálu Půjčky.cz je nabídnout široké spektrum výhodných finančních produktů, o které můžete požádat z pohodlí Vašeho domova. Poskytneme Vám charakteristiku jednotlivých produktů, detailní srovnání finančních podmínek a po vyplnění přehledného formuláře možnost o jednotlivé produkty online zažádat.

Spolupracujeme pouze se seriózními a zavedenými partnery,
které pro Vás pečlivě vybíráme. Pomůžeme Vám vybrat nejvýhodnější finanční produkty, které vyřeší Vaši situaci a ušetří Vám tisíce korun i Váš čas.

Provozovatel portálu

Společnost Elephant Orchestra, s.r.o. provozuje v České republice a na Slovensku internetové projekty ve spolupráci s významnými společnostmi z finanční oblasti, pojišťovnictví, on-line prodeje produktů a dalších oborů. Cílem projektů Elephant Orchestra je jasnou a srozumitelnou formou prezentovat nabízené produkty a maximálně usnadnit potenciálním zákazníkům výběr vhodného řešení přesně podle jejich potřeb.

Elephant Orchestra s.r.o.
Rohanské nábřeží 678/29
186 00 Praha 8 - Karlín
IČ: 24294373
100% garance kvality

Společnost Elephant Orchestra s.r.o., IČ: 03272974, se sídlem Rohanské nábř. 678/29, 186 00 Praha 8 je zapsána v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze, odd. C, vložka 229733.

Kontaktní email: pujcky.cz@elephant-orchestra.com