Peníze již do 1 hodiny

Kamali půjčka před výplatou vede!
Nebývale rychlá, nebývale výhodná

Chci získat půjčku online

 • Vysoká míra schavalovatelnosti

Základní informace

 • První půjčka 1 000 Kč – 15 000 Kč
 • Schválení do 15 minut
 • Peníze do 1 hodiny od schválení

Výhody

 • Bez ručitele
 • Na cokoliv
 • Sjednáte zcela online, žádné papíry

Užitečné informace

 • Platíte pouze poplatek, žádný úrok
 • 33 Kč za každých 1 000 Kč na 30 dní
 • Odložení splatnosti 49 Kč za každých 1 000 Kč

TIP

Žádost o půjčku je až do okamžiku podpisu smlouvy pomocí SMS kódu zcela nezávazná. Vyplňte on-line žádost teď a do 15 minut se dozvíte, zda Vám bude Kamali půjčka schválena nebo ne.

Kamali – nejlevnější krátkodobá půjčka v ČR

Krátkodobé půjčky si mezi lidmi získaly velkou oblibu. Jedná se o pár tisíc korun na krátkou dobu za pár minut jednoduché administrativy. Potřebujete-li peníze opravdu rychle, jsou tyto malé půjčky dobrou volbou. I mezi krátkodobými půjčkami ale existují velké rozdíly a to v jejich ceně. Některé se totiž hodně prodraží.

Za nejlepší krátkodobou půjčku je už delší dobu považována Kamali půjčka od Home Credit. Kamali půjčka mezi ostatními vyniká především díky nízkému poplatku za půjčku. U krátkodobých půjček totiž není účtován úrok jako u klasického spotřebitelského úvěru, ale jednorázový poplatek většinou za každou půjčenou tisícikorunu.

Kamali si účtuje pouhých 33 Kč. Například za 10 000 Kč tak zaplatíte pouhých 330 Kč. S Kamali půjčkou si můžete půjčit až 20 000 Kč za neuvěřitelných 660 Kč, což je skutečně skvělá nabídka. Samozřejmě ji musíte splatit v řádném termínu, což je v tomto případě 30 dní. Prodlužování doby splatnosti stojí další a další peníze.

Hlavní informace o Kamali půjčce:

 • Nebankovní půjčka
 • Výše půjčky 1 000 Kč až 15 0000 Kč
 • První půjčka do 14 dní zdarma
 • Poplatek od 0 Kč
 • Převod na účet
 • Poskytnutí a správa půjčky zdarma
Chci získat půjčku online

Pro koho je Kamali půjčka vhodná

To, že se jedná o pár tisíc korun, neznamená, že Kamali půjčku získá každý. Kamali půjčka má své podmínky i pravidla. Půjčka je poskytována pouze lidem s dobrou platební historií, stálým příjem a trvalým pobytem v ČR. Bez příjmu a negativním záznamem v registru dlužníků se žádostí o Kamali půjčku rozhodně neuspějete.

Nebankovní půjčka Kamali je vhodná pro:

 • osoby s trvalým pobytem v Česku
 • osoby se stálým příjmem
 • osoby s dobrou platební morálkou - žádný negativní záznam v registru
 • osoby s vlastním bankovním účtem

Kamali půjčka v žádném případě není:

 • půjčka bez registru
 • půjčka pro nezaměstnané
 • půjčka bez stálého příjmu
 • půjčka pro cizince bez trvalého pobytu

Cizinci mohou o Kamali půjčku požádat pouze tehdy, mají-li v Česku trvalý pobyt. Bez trvalého pobytu seriózní půjčku v Česku jen tak neseženou. Vyžadován ale není ani ručitel, ani zástava. Jedná se přece o půjčku v maximální výši 20 000 Kč a použít jako zajištění dům v hodnotě několika milionů by bylo nesmysl.

Kamali půjčka a její výhody i nevýhody

Kamali půjčka vítězí v jednom testu za druhým. Je bezpečná a levná. Na druhou stranu je to stále nebankovní půjčka a vidět je třeba i nevýhody. Kamali půjčka je skvělá vždy, když ji splatíte v prvním řádném termínu. Jakmile začnete prodlužovat dobu splatnosti, prodraží se i tak levná půjčka jako Kamali.

Plusy:

 • první půjčka do 15 000 Kč zdarma – doba splatnosti je ale pouze 14 dní
 • za každých 1 000 Kč zaplatíte poplatek 33 Kč
 • půjčku vyřídíte online
 • vyhodnocení žádosti o půjčku trvá většinou 15 minut
 • dobu splatnosti lze prodloužit až na 10 měsíců

Minusy:

 • maximální výše první půjčky 15 000 Kč
 • první půjčku zdarma je nutné splatit do 14 dní
 • není možné mít negativní záznam v registru
 • prodlužování splatnosti je za poplatek
Chci získat půjčku online

Jak sjednat Kamali půjčku – od žádosti až po splácení půjčky

Půjčka Kamali je určená občanům České republiky nebo osobám s trvalým pobytem. Minimální věk 18 let je samozřejmostí. Nejprve je nutné na internetu vyplnit stručný formulář, což trvá maximálně 5 minut. Před odesláním si žádost ještě jednou překontrolujte. Nezapomeňte si připravit občanský průkaz. Zkontrolujte jeho platnost!

Základní požadavky:

 • Věk 18 let a více
 • Trvalý pobyt na území ČR
 • Platný občanský průkaz

Posouzení žádosti v 95 % trvá pouze 15 minut. Kamali půjčka patří mezi opravdu rychlé půjčky. Pokud je žádost úspěšná, peníze jsou převedeny na účet klienta většinou do jedné hodiny.

Poplatek u Kamali půjčky činí 33 Kč za každých půjčených 1 000 Kč. Zaplatíte-li půjčku v řádném termínu, nezaplatíte ani korunu navíc. Jste-li nový zákazník a první půjčku splatíte do 14 dní, máte ji zdarma.

Prodloužení doby splatnosti u Kamali půjčky

Může se stát, že půjčku nebudete moci splatit do 30 dní. V takovém případě můžete požádat o prodloužení půjčky. Existuje více variant. První možností je zaplatit 10 % z půjčené částky a poplatek ve výši 49 Kč. Druhou možností je zaplatit 199 Kč a mít dvě prodloužení o 30 dní zadarmo. V největší nouzi smíte uhradit pouze 1 Kč. Na konci splatnosti však za každých 1 000 Kč už zaplatíte poplatek 99 Kč.

Dostanete-li se do problémů, nečekejte na zázrak a vždy se s poskytovatelem půjčky domluvte na způsobu řešení. Kamali půjčka nabízí řešení pro každou situaci. Pokud byste splácení půjčku ignorovali, nakonec byste zaplatili daleko vyšší sankce. Navíc byste se dostali do registru dlužníků, což by Vám mohlo přinést velké problémy v budoucnosti.

Stručné hodnocení Kamali půjčky

Mezi krátkodobými půjčkami je Kamali rozhodně tou nejlepší volbou. Podmínky jsou férové a transparentní a poplatek ve výši 33 Kč za tisíc korun je neskutečně nízký. Dodržíte-li podmínky, půjčka vás vyjde levněji, první půjčka dokonce zadarmo. Za prodloužení splatnosti sice zaplatíte poplatek, stále je to ale levnější než celá řada krátkodobých půjček na trhu, které si účtují i několikanásobně vyšší částku za půjčení. Půjčka Kamali je ale určena pouze lidem se stálým příjmem a bez negativního záznamu v registru.

Před uzavřením půjčky Vám doporučujeme se seznámit se Zásadami zodpovědného půjčování.

Chci získat půjčku online

Stačí chvilka nepozornosti a problém je na světě. V době bezhotovostní, kdy probíhá značná část veškerých transakcí v online prostoru, je zaslání peněz na chybný účet příjemce jedním z nejčastějších problémů, které banky a jejich klienti řeší. Naštěstí nejde o neřešitelnou situaci a peníze se podaří dostat v naprosté většině případů zpět. Jak na to? Prozradíme!

Zobrazit

Nedaří se vám udržet pořádek ve svých financích? Nemůžete ušetřit ani korunu nebo jste na konci měsíce dokonce v minusu a nechápete, kam se vám peníze rozkutálely? V dnešní době bezkontaktních plateb proudí peníze z našeho účtu, aniž bychom tomu věnovali velkou pozornost. Proto se hodí mít pro správu financí pomocníka – aplikaci do telefonu.

Zobrazit

Vyřízení půjčky pro cizince, kteří mají v České republice trvalý pobyt nebo povolení k pobytu, je náročnější než u běžných spotřebitelských úvěrů. Jako cizinec potřebujete k žádosti o půjčku odlišné dokumenty, úvěr můžete získat u banky i nebankovní instituce. Podívejte se, za jakých podmínek dostanete půjčku pro cizince.

Zobrazit

Úvěr vám může pomoci překlenout řadu náročných situací. Při uzavírání smlouvy o půjčce je ale rozhodně namístě obezřetnost. Zjistěte, na co si dát pozor a co vzít v úvahu, než úvěr podepíšete.

Zobrazit

FAQ – nejčastější dotazy na Kamali půjčku

Chci první půjčku zdarma. Co mám dělat?

První půjčka je určená pouze novým zákazníkům a doba splatnosti je zkrácena na 14 dní.

Musím doložit potvrzení o příjmu?

Ne. K žádosti budete potřebovat pouze občanský průkaz. Vaši platební morálku si poskytovatel půjčky prověří například v registru dlužníků.

Na kolik půjčka přijde?

Záleží na výši půjčky a také na tom, jak rychle ji splatíte. Pokud dodržíte řádný termín, zaplatíte pouze 33 Kč za každou půjčenou tisícikorunu.

Dostal jsem se do problémů se splácením. Jak to mám vyřešit?

Kamali půjčka má hned několik způsobů, jak potíže se splácením vyřešit. Kontaktujte poskytovatele a vyberte si jedno z mnoha řešení, které Vám bude vyhovovat. Můžete si za poplatek prodloužit splatnost nebo se domluvit na splátkovém kalendáři.

Chci získat půjčku online

O portálu Půjčky.cz

Smyslem portálu Půjčky.cz je nabídnout široké spektrum výhodných finančních produktů, o které můžete požádat z pohodlí Vašeho domova. Poskytneme Vám charakteristiku jednotlivých produktů, detailní srovnání finančních podmínek a po vyplnění přehledného formuláře možnost o jednotlivé produkty online zažádat.

Spolupracujeme pouze se seriózními a zavedenými partnery,
které pro Vás pečlivě vybíráme. Pomůžeme Vám vybrat nejvýhodnější finanční produkty, které vyřeší Vaši situaci a ušetří Vám tisíce korun i Váš čas.

Provozovatel portálu

Společnost Elephant Orchestra, s.r.o. provozuje v České republice a na Slovensku internetové projekty ve spolupráci s významnými společnostmi z finanční oblasti, pojišťovnictví, on-line prodeje produktů a dalších oborů. Cílem projektů Elephant Orchestra je jasnou a srozumitelnou formou prezentovat nabízené produkty a maximálně usnadnit potenciálním zákazníkům výběr vhodného řešení přesně podle jejich potřeb.

Elephant Orchestra s.r.o.
Rohanské nábřeží 678/29
186 00 Praha 8 - Karlín
IČ: 24294373
100% garance kvality

Společnost Elephant Orchestra s.r.o., IČ: 03272974, se sídlem Rohanské nábř. 678/29, 186 00 Praha 8 je zapsána v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze, odd. C, vložka 229733.

Kontaktní email: pujcky.cz@elephant-orchestra.com