Úrok již
od 6,9 % ročně

Sjednocení půjček od České spořitelny
Přizpůsobte si splátky vlastním potřebám
Chci sloučit půjčky

Základní informace

 • Splatnost 12 - 96 měsíců
 • Až do výše 2 500 000
 • Úroková sazba již od 6,9 %

Výhody

 • Peníze na účtu do 5 minut
 • Možnost odložení dvou splátek
 • Až o 12 splátek méně

Užitečné informace

 • Do 60 dnů můžete odstoupit od smlouvy
 • Pojištění při neschopnosti splácet
 • Přizpůsobíte si splátky na míru

Vstřícná konsolidace od České spořitelny

Nezáleží na tom, u koho máte své půjčky, úvěry, kreditní karty nebo kontokorenty. Skloubit lze neomezené množství starých úvěrů a nahradit je jedinou konsolidací, a to až do výše 2 500 000 korun.

Česká spořitelna nabízí možnost konsolidace s jedinečnou úrokovou sazbou od 6,9 % s možností změny výše splátky až o 50 % nebo si dokonce můžete 2x za rok odložit své měsíční splátky. Sestavte si tak půjčku na míru a podle vašich potřeb. Splatnost půjčky je až 96 měsíců. Veškeré starosti přitom můžete hodit za hlavu a peníze budete mít na účtu do 5 minut od schválení konsolidace.

Ke konsolidaci půjček u České spořitelny vám bude stačit:

 • Doklad totožnosti
 • Smlouvy všech konsolidovaných úvěrů mimo Českou spořitelnu
 • Doložení příjmů (pokud Vám výplata nechodí na účet u České spořitelny)

Pokud se rozhodnete konsolidaci zrušit, máte možnost do 60 dnů od smlouvy odstoupit. Navíc můžete využít prominutí až 12 splátek při splatnosti 96 měsíců a jejich řádném splácení. Slučte si úvěry do jediné výhodné splátky a neplaťte tak zbytečně za každý úvěr zvlášť

Před uzavřením půjčky Vám doporučujeme se seznámit se Zásadami zodpovědného půjčování.

Chci sloučit půjčky

V České republice byl v polovině března vyhlášen nouzový stav, jehož cílem je zabránit masivnímu rozšíření nákazy koronaviru (SARS-CoV-2) způsobující nemoc Covid-19. Situace je vážná a není jisté, kdy dojde ke zmírnění omezujících opatření. Banky proto chystají kroky, které by měly pomoci klientům splácející úvěry a hypotéky.

Zobrazit

Nebezpečný koronavir, který se šíří světem již několik týdnů, ohrožuje nejen zdraví a životy, ale s ním související opatření budou mít závažný dopad také na běžný život a samozřejmě i ekonomiku. Zejména malí a střední podnikatelé, kteří v důsledku opatření nemohou provozovat svou živnost v plném rozsahu, se bojí krachu.

Zobrazit

Zařizujete nový byt a chybí vám pár tisícovek, abyste měli všechno tip-ťop? Nebo vám po rekonstrukci schází nějaký ten obnos, abyste vylepšili stávající podmínky svého domova? A co takhle zvelebit svůj byt nějakým novým kusem nábytku, který je ve vysněné barvě a velikosti, a navíc je na něj teď akční nabídka?

Zobrazit

Všechny banky v České republice mají několik základních požadavků, bez kterých půjčky vůbec nevydávají. I pokud je splníte, tak nic není jisté – banky nejdřív na základě různých dat zhodnotí schopnost půjčku splácet a až potom se rozhodne. O jaké všechny požadavky a data jde a jak celý systém funguje, se dozvíte v našem článku.

Zobrazit

Česká spořitelna je tradiční partner v poskytování produktů a služeb v oblasti finančních trhů a díky její dlouholeté historii patří k nejvýznamnějším bankovním institucím v České republice. Hlavním cílem České spořitelny je nabídnout klientům přesně takové služby, jaké potřebují.

Sjednoťte všechny vaše půjčky až do výše 700 tisíc korun (individuálně do 2 500 00 Kč) a využijte tak jednoduché sloučení půjček od nejdůvěryhodnější banky roku, které vám usnadní život a vy se nemusíte starat o žádné papírování. Jako bonus navíc múžete využít pojištění proti neschopnosti splácet. Česká spořitelna vám nabízí sloučení, které vám vyjde vstříc.

Konsolidace od České spořitelny přináší mnoho výhod:

 • Splátky si můžete zdarma přizpůsobit
 • Skvělá sazba od 6,9 % ročně
 • Až o 12 splátek méně
 • Peníze na účtu do 5 minut
 • Od smlouvy můžete do 60 dnů odstoupit
Chci sloučit půjčky

O portálu Půjčky.cz

Smyslem portálu Půjčky.cz je nabídnout široké spektrum výhodných finančních produktů, o které můžete požádat z pohodlí Vašeho domova. Poskytneme Vám charakteristiku jednotlivých produktů, detailní srovnání finančních podmínek a po vyplnění přehledného formuláře možnost o jednotlivé produkty online zažádat.

Spolupracujeme pouze se seriózními a zavedenými partnery,
které pro Vás pečlivě vybíráme. Pomůžeme Vám vybrat nejvýhodnější finanční produkty, které vyřeší Vaši situaci a ušetří Vám tisíce korun i Váš čas.

Provozovatel portálu

Společnost Elephant Orchestra, s.r.o. provozuje v České republice a na Slovensku internetové projekty ve spolupráci s významnými společnostmi z finanční oblasti, pojišťovnictví, on-line prodeje produktů a dalších oborů. Cílem projektů Elephant Orchestra je jasnou a srozumitelnou formou prezentovat nabízené produkty a maximálně usnadnit potenciálním zákazníkům výběr vhodného řešení přesně podle jejich potřeb.

Elephant Orchestra s.r.o.
Rohanské nábřeží 678/29
186 00 Praha 8 - Karlín
IČ: 24294373
100% garance kvality

Společnost Elephant Orchestra s.r.o., IČ: 03272974, se sídlem Rohanské nábř. 678/29, 186 00 Praha 8 je zapsána v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze, odd. C, vložka 229733.

Kontaktní email: pujcky.cz@elephant-orchestra.com