Úrok již
od 6,9 % ročně

Sjednocení půjček od České spořitelny
Přizpůsobte si splátky vlastním potřebám
Chci sloučit půjčky

Základní informace

 • Splatnost 12 - 96 měsíců
 • Až do výše 2 500 000
 • Úroková sazba již od 6,9 %

Výhody

 • Peníze na účtu do 5 minut
 • Možnost odložení dvou splátek
 • Až o 12 splátek méně

Užitečné informace

 • Do 60 dnů můžete odstoupit od smlouvy
 • Pojištění při neschopnosti splácet
 • Přizpůsobíte si splátky na míru

Vstřícná konsolidace od České spořitelny

Nezáleží na tom, u koho máte své půjčky, úvěry, kreditní karty nebo kontokorenty. Skloubit lze neomezené množství starých úvěrů a nahradit je jedinou konsolidací, a to až do výše 2 500 000 korun.

Česká spořitelna nabízí možnost konsolidace s jedinečnou úrokovou sazbou od 6,9 % s možností změny výše splátky až o 50 % nebo si dokonce můžete 2x za rok odložit své měsíční splátky. Sestavte si tak půjčku na míru a podle vašich potřeb. Splatnost půjčky je až 96 měsíců. Veškeré starosti přitom můžete hodit za hlavu a peníze budete mít na účtu do 5 minut od schválení konsolidace.

Ke konsolidaci půjček u České spořitelny vám bude stačit:

 • Doklad totožnosti
 • Smlouvy všech konsolidovaných úvěrů mimo Českou spořitelnu
 • Doložení příjmů (pokud Vám výplata nechodí na účet u České spořitelny)

Pokud se rozhodnete konsolidaci zrušit, máte možnost do 60 dnů od smlouvy odstoupit. Navíc můžete využít prominutí až 12 splátek při splatnosti 96 měsíců a jejich řádném splácení. Slučte si úvěry do jediné výhodné splátky a neplaťte tak zbytečně za každý úvěr zvlášť

Před uzavřením půjčky Vám doporučujeme se seznámit se Zásadami zodpovědného půjčování.

Chci sloučit půjčky

V životě není nic jasně dané. Každý se může dostat do problémů a přestat splácet své závazky. Náhlá ztráta práce, dlouhodobé onemocnění i nečekané výdaje. Neschopnost platit splátky pak na sebe nemusí nechat dlouho čekat. A pokud selžou i veškeré snahy o řešení takové situace, do procesu může vstoupit exekutor.

Zobrazit

Ekonomická situace je v České republice lepší a lepší. Nezaměstnanost klesá a lidé v průměru vydělávají více. Počet lidí ve finanční nouzi a exekuci přesto neklesá. Nejvíce ohroženou skupinou jsou samoživitelky a senioři. Potvrzují to údaje od České správy sociálního zabezpečení a oddlužovacích firem.

Zobrazit

Půjčky před výplatou jsou takzvané mikroúvěry, díky nimž můžete rychle získat menší částku v řádu tisícovek, kterou poté do měsíce splatíte. Taková půjčka se může hodit ve chvíli, kdy se vám nečekaně porouchá spotřebič, je konec měsíce a vy už nemůžete z výplaty spotřebič nechat opravit.

Zobrazit

Napsat a poslat esemesku, to je otázka několika vteřin nebo minut. Ale vyřídit na základě esemesky celou půjčku? Jak je to možné a jde to opravdu natolik rychle, že peníze mohou být na účtu ještě v ten samý den?

Zobrazit

Česká spořitelna je tradiční partner v poskytování produktů a služeb v oblasti finančních trhů a díky její dlouholeté historii patří k nejvýznamnějším bankovním institucím v České republice. Hlavním cílem České spořitelny je nabídnout klientům přesně takové služby, jaké potřebují.

Sjednoťte všechny vaše půjčky až do výše 700 tisíc korun (individuálně do 2 500 00 Kč) a využijte tak jednoduché sloučení půjček od nejdůvěryhodnější banky roku, které vám usnadní život a vy se nemusíte starat o žádné papírování. Jako bonus navíc múžete využít pojištění proti neschopnosti splácet. Česká spořitelna vám nabízí sloučení, které vám vyjde vstříc.

Konsolidace od České spořitelny přináší mnoho výhod:

 • Splátky si můžete zdarma přizpůsobit
 • Skvělá sazba od 6,9 % ročně
 • Až o 12 splátek méně
 • Peníze na účtu do 5 minut
 • Od smlouvy můžete do 60 dnů odstoupit
Chci sloučit půjčky

O portálu Půjčky.cz

Smyslem portálu Půjčky.cz je nabídnout široké spektrum výhodných finančních produktů, o které můžete požádat z pohodlí Vašeho domova. Poskytneme Vám charakteristiku jednotlivých produktů, detailní srovnání finančních podmínek a po vyplnění přehledného formuláře možnost o jednotlivé produkty online zažádat.

Spolupracujeme pouze se seriózními a zavedenými partnery,
které pro Vás pečlivě vybíráme. Pomůžeme Vám vybrat nejvýhodnější finanční produkty, které vyřeší Vaši situaci a ušetří Vám tisíce korun i Váš čas.

Provozovatel portálu

Společnost Elephant Orchestra, s.r.o. provozuje v České republice a na Slovensku internetové projekty ve spolupráci s významnými společnostmi z finanční oblasti, pojišťovnictví, on-line prodeje produktů a dalších oborů. Cílem projektů Elephant Orchestra je jasnou a srozumitelnou formou prezentovat nabízené produkty a maximálně usnadnit potenciálním zákazníkům výběr vhodného řešení přesně podle jejich potřeb.

Elephant Orchestra s.r.o.
Rohanské nábřeží 678/29
186 00 Praha 8 - Karlín
IČ: 24294373
100% garance kvality

Společnost Elephant Orchestra s.r.o., IČ: 03272974, se sídlem Rohanské nábř. 678/29, 186 00 Praha 8 je zapsána v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze, odd. C, vložka 229733.

Kontaktní email: pujcky.cz@elephant-orchestra.com