Úrok již
od 6,9 % ročně

Sjednocení půjček od České spořitelny
Přizpůsobte si splátky vlastním potřebám
Chci sloučit půjčky

Základní informace

 • Splatnost 12 - 96 měsíců
 • Až do výše 2 500 000
 • Úroková sazba již od 6,9 %

Výhody

 • Peníze na účtu do 5 minut
 • Možnost odložení dvou splátek
 • Až o 12 splátek méně

Užitečné informace

 • Do 60 dnů můžete odstoupit od smlouvy
 • Pojištění při neschopnosti splácet
 • Přizpůsobíte si splátky na míru

Vstřícná konsolidace od České spořitelny

Nezáleží na tom, u koho máte své půjčky, úvěry, kreditní karty nebo kontokorenty. Skloubit lze neomezené množství starých úvěrů a nahradit je jedinou konsolidací, a to až do výše 2 500 000 korun.

Česká spořitelna nabízí možnost konsolidace s jedinečnou úrokovou sazbou od 6,9 % s možností změny výše splátky až o 50 % nebo si dokonce můžete 2x za rok odložit své měsíční splátky. Sestavte si tak půjčku na míru a podle vašich potřeb. Splatnost půjčky je až 96 měsíců. Veškeré starosti přitom můžete hodit za hlavu a peníze budete mít na účtu do 5 minut od schválení konsolidace.

Ke konsolidaci půjček u České spořitelny vám bude stačit:

 • Doklad totožnosti
 • Smlouvy všech konsolidovaných úvěrů mimo Českou spořitelnu
 • Doložení příjmů (pokud Vám výplata nechodí na účet u České spořitelny)

Pokud se rozhodnete konsolidaci zrušit, máte možnost do 60 dnů od smlouvy odstoupit. Navíc můžete využít prominutí až 12 splátek při splatnosti 96 měsíců a jejich řádném splácení. Slučte si úvěry do jediné výhodné splátky a neplaťte tak zbytečně za každý úvěr zvlášť

Před uzavřením půjčky Vám doporučujeme se seznámit se Zásadami zodpovědného půjčování.

Chci sloučit půjčky

Všechny banky v České republice mají několik základních požadavků, bez kterých půjčky vůbec nevydávají. I pokud je splníte, tak nic není jisté – banky nejdřív na základě různých dat zhodnotí schopnost půjčku splácet a až potom se rozhodne. O jaké všechny požadavky a data jde a jak celý systém funguje, se dozvíte v našem článku.

Zobrazit

Nepoctivých poskytovatelů půjček díky nové legislativě ubývá. Někteří se však drží nad vodou a prostřednictvím osvědčených triků udávají neférové půjčky. Nejvíce se jim daří u lidí s nižší finanční gramotností. Známe jejich fígle a vím, jak se rizikovým půjčkám vyhnout obloukem.

Zobrazit

Co všechno jsou lidé ochotní udělat pro to, aby získali sebemenší slevu? Nebojí se sdělovat podrobnosti ze svého osobního života, detaily o životním stylu či dokonce uvést svou polohu. Není to příliš riskantní? Stojí to za to?

Zobrazit

Splácení půjčky není žádný zlozvyk, za který by se měl člověk hned stydět. Vážný problém nastává teprve tehdy, zatěžuje-li splácení půjčky rozpočet přespříliš. V momentě, kdy se nedostává peněz na další splátku, je třeba začít urychleně jednat.

Zobrazit

Česká spořitelna je tradiční partner v poskytování produktů a služeb v oblasti finančních trhů a díky její dlouholeté historii patří k nejvýznamnějším bankovním institucím v České republice. Hlavním cílem České spořitelny je nabídnout klientům přesně takové služby, jaké potřebují.

Sjednoťte všechny vaše půjčky až do výše 700 tisíc korun (individuálně do 2 500 00 Kč) a využijte tak jednoduché sloučení půjček od nejdůvěryhodnější banky roku, které vám usnadní život a vy se nemusíte starat o žádné papírování. Jako bonus navíc múžete využít pojištění proti neschopnosti splácet. Česká spořitelna vám nabízí sloučení, které vám vyjde vstříc.

Konsolidace od České spořitelny přináší mnoho výhod:

 • Splátky si můžete zdarma přizpůsobit
 • Skvělá sazba od 6,9 % ročně
 • Až o 12 splátek méně
 • Peníze na účtu do 5 minut
 • Od smlouvy můžete do 60 dnů odstoupit
Chci sloučit půjčky

O portálu Půjčky.cz

Smyslem portálu Půjčky.cz je nabídnout široké spektrum výhodných finančních produktů, o které můžete požádat z pohodlí Vašeho domova. Poskytneme Vám charakteristiku jednotlivých produktů, detailní srovnání finančních podmínek a po vyplnění přehledného formuláře možnost o jednotlivé produkty online zažádat.

Spolupracujeme pouze se seriózními a zavedenými partnery,
které pro Vás pečlivě vybíráme. Pomůžeme Vám vybrat nejvýhodnější finanční produkty, které vyřeší Vaši situaci a ušetří Vám tisíce korun i Váš čas.

Provozovatel portálu

Společnost Elephant Orchestra, s.r.o. provozuje v České republice a na Slovensku internetové projekty ve spolupráci s významnými společnostmi z finanční oblasti, pojišťovnictví, on-line prodeje produktů a dalších oborů. Cílem projektů Elephant Orchestra je jasnou a srozumitelnou formou prezentovat nabízené produkty a maximálně usnadnit potenciálním zákazníkům výběr vhodného řešení přesně podle jejich potřeb.

Elephant Orchestra s.r.o.
Rohanské nábřeží 678/29
186 00 Praha 8 - Karlín
IČ: 24294373
100% garance kvality

Společnost Elephant Orchestra s.r.o., IČ: 03272974, se sídlem Rohanské nábř. 678/29, 186 00 Praha 8 je zapsána v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze, odd. C, vložka 229733.

Kontaktní email: pujcky.cz@elephant-orchestra.com