Bez poplatků

Lendon půjčka do 30 minut
Až 100 000 Kč na cokoliv bez zástavy
Chci získat půjčku

Základní informace

  • Půjčka od 20 000 do 100 000 Kč
  • Splatnost 6 měsíců24 měsíců
  • Kompletní vyřízení půjčky online

Výhody

  • Nebankovní půjčka na účet
  • Neúčelová půjčka
  • Bonus za řádné splácení

Užitečné informace

  • Zdarma předčasné splacení
  • Není potřeba ručitel ani zástava
  • Sjednání půjčky zdarma

Lendon půjčka na účet, kterou můžete použít na cokoliv

Půjčte si až 100 000 korun na cokoliv. Budete-li půjčku splácet včas, získáte zpět poslední splátky.

Poskytovatelem půjčky LENDON půjčky je česká společnost Creamfinance Czech s.r.o. se sídleme v hlavním městě Praze. Jedná se o nebankovní úvěrovou společnost, která splňuje nové podmínky stanovené novelou zákona o spotřebitelském úvěru. V její nabídce najdeme výhodnou nebankovní půjčku LENDON, u kterého nemusíte uvádět účel využití. Peníze tak můžete použít na cokoliv.

Žádné složité papírování, rychlou půjčku LENDON můžete mít vyřízenou za 30 minut. Výhodné a transparentní podmínky jsou jedny z výhod, které tato nová online půjčka na trhu nabízí. Za vyřízení půjčky nezaplatíte ani korunu a to samé platí i pro předčasné splacení celé půjčky. Po celou dobu je vám k dispozici klientský servis, který vám zodpoví všechny otázky a pomůže vám vyřešit jakýkoliv problém s půjčkou LENDON.

Před uzavřením půjčky Vám doporučujeme se seznámit se Zásadami zodpovědného půjčování.

Chci půjčku

Zařizujete nový byt a chybí vám pár tisícovek, abyste měli všechno tip-ťop? Nebo vám po rekonstrukci schází nějaký ten obnos, abyste vylepšili stávající podmínky svého domova? A co takhle zvelebit svůj byt nějakým novým kusem nábytku, který je ve vysněné barvě a velikosti, a navíc je na něj teď akční nabídka?

Zobrazit

Všechny banky v České republice mají několik základních požadavků, bez kterých půjčky vůbec nevydávají. I pokud je splníte, tak nic není jisté – banky nejdřív na základě různých dat zhodnotí schopnost půjčku splácet a až potom se rozhodne. O jaké všechny požadavky a data jde a jak celý systém funguje, se dozvíte v našem článku.

Zobrazit

Nepoctivých poskytovatelů půjček díky nové legislativě ubývá. Někteří se však drží nad vodou a prostřednictvím osvědčených triků udávají neférové půjčky. Nejvíce se jim daří u lidí s nižší finanční gramotností. Známe jejich fígle a vím, jak se rizikovým půjčkám vyhnout obloukem.

Zobrazit

Co všechno jsou lidé ochotní udělat pro to, aby získali sebemenší slevu? Nebojí se sdělovat podrobnosti ze svého osobního života, detaily o životním stylu či dokonce uvést svou polohu. Není to příliš riskantní? Stojí to za to?

Zobrazit

Lendon půjčka až 100 000 Kč na účet

Potřebujete získat rychle peníze třeba na vánoční dárky? Neváhejte a zažádejte o rychlou online půjčku ONLINE. Nemusíte nikam chodit osobně. Žádost o půjčku a vše ostatní vyřídíte online z pohodlí svého domova. Úvěrová společnost Creamfinance Czech s.r.o. je ověřený poskytovatel úvěrů podnikající v souladu s aktuálními zákony.

Pro koho je půjčka LENDON určená?

Rychlá půjčka LENDON je vhodná pro každého, kdo si potřebuje půjčit peníze rychle a neodkladně. Stačí vyplnit a odeslat elektronickou žádost. Na odpověď budete čekat nejvýše pár minut, během kterých vás bude kontaktovat klientský servis. Ten s vámi vyřízení půjčky dokončí. Půjčit si můžete 20 000 až 100 000 Kč a sami si zvolíte dobu splatnosti od 6 do 24 měsíců. Budete-li půjčku splácet včas, jako bonus zpět získáte své poslední splátky.

Neúčelová půjčka na cokoliv

Nemusíte uvádět, proč a na co si půjčku chcete vzít. Půjčka LENDON je neúčelová a záleží pouze na vás, zda chcete peníze využít na nákup nových spotřebičů, televize či auta. Se všemi podmínkami vás seznámí klientský servis, který vám bude po celou dobu splácení půjčku k dispozici. Zodpoví vám všechny otázky ohledně půjčky a najde nejlepší řešení, pokud se neplánovaně dostanete do problémů se splácení.

Reprezentativní příklad

Při výši úvěru 100000 Kč, výši splátky 8295 Kč, počtu splátek 24 a lhůtě splatnosti 24 měsíce je úrok 72.00 % p. a., MAX RPSN 101.22 %, celková částka splatná spotřebitelem 182487 Kč. Creamfinance Czech s.r.o. si vyhrazuje právo na posouzení úvěrové žádosti. Nejedná se o návrh na uzavření půjčky či veřejnou nabídku a platí při splnění podmínek Creamfinance Czech s.r.o.

Chci půjčku

O portálu Půjčky.cz

Smyslem portálu Půjčky.cz je nabídnout široké spektrum výhodných finančních produktů, o které můžete požádat z pohodlí Vašeho domova. Poskytneme Vám charakteristiku jednotlivých produktů, detailní srovnání finančních podmínek a po vyplnění přehledného formuláře možnost o jednotlivé produkty online zažádat.

Spolupracujeme pouze se seriózními a zavedenými partnery,
které pro Vás pečlivě vybíráme. Pomůžeme Vám vybrat nejvýhodnější finanční produkty, které vyřeší Vaši situaci a ušetří Vám tisíce korun i Váš čas.

Provozovatel portálu

Společnost Elephant Orchestra, s.r.o. provozuje v České republice a na Slovensku internetové projekty ve spolupráci s významnými společnostmi z finanční oblasti, pojišťovnictví, on-line prodeje produktů a dalších oborů. Cílem projektů Elephant Orchestra je jasnou a srozumitelnou formou prezentovat nabízené produkty a maximálně usnadnit potenciálním zákazníkům výběr vhodného řešení přesně podle jejich potřeb.

Elephant Orchestra s.r.o.
Rohanské nábřeží 678/29
186 00 Praha 8 - Karlín
IČ: 24294373
100% garance kvality

Společnost Elephant Orchestra s.r.o., IČ: 03272974, se sídlem Rohanské nábř. 678/29, 186 00 Praha 8 je zapsána v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze, odd. C, vložka 229733.

Kontaktní email: pujcky.cz@elephant-orchestra.com