Recenze a zkušenosti s půjčkou Acema

Nebankovní úvěrová společnost Acema nabízí osobní půjčku na cokoliv. Půjčku ve výši od 100 000 Kč do 2 000 000 Kč lze využít na koupi vybavení do bytu, nových spotřebičů, auta, rekonstrukci bydlení i stavbu domu. Doba splatnosti se pohybuje od 1 roku do 20 let a vyřízení online půjčky je rychlé a bez papírování. Nutné je však zajištění půjčky nemovitostí.

Acema poskytuje vcelku výhodné půjčky. Za hlavní nevýhodu lze považovat pouze podmínku v podobě zajištění úvěru nemovitostí. O půjčku Acema tak může žádat pouze ten, kdo vlastní nebo má k dispozici nemovitost, kterou může ručit. Může se tedy jednat i nemovitost ve vlastnictví třetí osoby.

V případě problémů se splácením je možné až 12krát odložit splátku nebo si pravidelnou měsíční splátku snížit až o 30 %. Při individuální žádosti a odpovídající nemovitosti lze požádat o půjčku ve výši až 50 000 000 Kč. Od začátku vyřizování půjčky má zákazník k dispozici profesionální finančního poradce. Pozitivní informací je vítězství v testu úvěrových firem pořádaném iDnes.cz.

O Acema

Acema je menší nebankovní úvěrová společnost, která připomíná rodinnou firmou. Její sídlo najdete v Libni na Praze 8. Na českém trhu působí od roku 2000, přičemž tvrdí, že nabízí pouze férové půjčky. Nebankovní spotřebitelské úvěry začala Acema poskytovat v roce 2003 a v roce 2012 firmě poskytl silnější zázemí zahraniční investor. V roce 2015 byla Acema generálním partnerem florbalového týmu Sparta Praha.

Půjčky před výplatou jsou takzvané mikroúvěry, díky nimž můžete rychle získat menší částku v řádu tisícovek, kterou poté do měsíce splatíte. Taková půjčka se může hodit ve chvíli, kdy se vám nečekaně porouchá spotřebič, je konec měsíce a vy už nemůžete z výplaty spotřebič nechat opravit.

Zobrazit

Uvedením nového zákona o spotřebitelském úvěru nebyly lichvářské praktiky vymýceny okamžitě. Česká národní banka nyní prochází podané žádosti o licenci. Definitivní rozhodnutí o tom, kdo ze žadatelů licenci obdrží a kdo nikoliv, padne příští rok v květnu.

Zobrazit

Na konci loňského roku byl po dlouhých měsících příprav a očekávání uveden v platnost nový zákon o spotřebitelském úvěru. Jedním z cílů nového zákona byla důsledná čistka mezi nebankovními poskytovateli v důsledku přísnějších podmínek. Jaká je situace dnes? Kdo z poskytovatelů přežil a kdo nikoliv? Našli úvěroví predátoři jiné cestičky, jak okrádat lidi? Jsou půjčky bezpečnější?

Zobrazit

Některé životní situace vyžadují finanční pomoc v podobě půjčky. Může se jednat o nutnou výměnu oken, rekonstrukci koupelny, nákup nových spotřebičů či pořízení nezbytného auta. Podobné situace spojené s náhlými výdaji vás mohou překvapit kdykoliv, a pokud řešení vyžaduje půjčku, je dobré být na ní připraven.

Zobrazit

O portálu Půjčky.cz

Smyslem portálu Půjčky.cz je nabídnout široké spektrum výhodných finančních produktů, o které můžete požádat z pohodlí Vašeho domova. Poskytneme Vám charakteristiku jednotlivých produktů, detailní srovnání finančních podmínek a po vyplnění přehledného formuláře možnost o jednotlivé produkty online zažádat.

Spolupracujeme pouze se seriózními a zavedenými partnery,
které pro Vás pečlivě vybíráme. Pomůžeme Vám vybrat nejvýhodnější finanční produkty, které vyřeší Vaši situaci a ušetří Vám tisíce korun i Váš čas.

Provozovatel portálu

Společnost Elephant Orchestra, s.r.o. provozuje v České republice a na Slovensku internetové projekty ve spolupráci s významnými společnostmi z finanční oblasti, pojišťovnictví, on-line prodeje produktů a dalších oborů. Cílem projektů Elephant Orchestra je jasnou a srozumitelnou formou prezentovat nabízené produkty a maximálně usnadnit potenciálním zákazníkům výběr vhodného řešení přesně podle jejich potřeb.

Elephant Orchestra s.r.o.
Rohanské nábřeží 678/29
186 00 Praha 8 - Karlín
IČ: 24294373
100% garance kvality

Společnost Elephant Orchestra s.r.o., IČ: 03272974, se sídlem Rohanské nábř. 678/29, 186 00 Praha 8 je zapsána v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze, odd. C, vložka 229733.

Kontaktní email: pujcky.cz@elephant-orchestra.com