Recenze a zkušenosti s půjčkou Acema

Nebankovní úvěrová společnost Acema nabízí osobní půjčku na cokoliv. Půjčku ve výši od 100 000 Kč do 2 000 000 Kč lze využít na koupi vybavení do bytu, nových spotřebičů, auta, rekonstrukci bydlení i stavbu domu. Doba splatnosti se pohybuje od 1 roku do 20 let a vyřízení online půjčky je rychlé a bez papírování. Nutné je však zajištění půjčky nemovitostí.

Acema poskytuje vcelku výhodné půjčky. Za hlavní nevýhodu lze považovat pouze podmínku v podobě zajištění úvěru nemovitostí. O půjčku Acema tak může žádat pouze ten, kdo vlastní nebo má k dispozici nemovitost, kterou může ručit. Může se tedy jednat i nemovitost ve vlastnictví třetí osoby.

Zonky - lidé půjčují lidem
 

V případě problémů se splácením je možné až 12krát odložit splátku nebo si pravidelnou měsíční splátku snížit až o 30 %. Při individuální žádosti a odpovídající nemovitosti lze požádat o půjčku ve výši až 50 000 000 Kč. Od začátku vyřizování půjčky má zákazník k dispozici profesionální finančního poradce. Pozitivní informací je vítězství v testu úvěrových firem pořádaném iDnes.cz.

O Acema

Acema je menší nebankovní úvěrová společnost, která připomíná rodinnou firmou. Její sídlo najdete v Libni na Praze 8. Na českém trhu působí od roku 2000, přičemž tvrdí, že nabízí pouze férové půjčky. Nebankovní spotřebitelské úvěry začala Acema poskytovat v roce 2003 a v roce 2012 firmě poskytl silnější zázemí zahraniční investor. V roce 2015 byla Acema generálním partnerem florbalového týmu Sparta Praha.


Podělte se o své zkušenosti:

Napsat a poslat esemesku, to je otázka několika vteřin nebo minut. Ale vyřídit na základě esemesky celou půjčku? Jak je to možné a jde to opravdu natolik rychle, že peníze mohou být na účtu ještě v ten samý den?

Zobrazit

Téměř 85 % Čechů nemá s půjčkami žádný problém. Právě naopak. V určité životní situaci by se k půjčce jako k řešení problému uchýlila podstatná většina. Ne však lehkomyslně. Pozitivní zprávou je, že stále méně Čechů si odmítá brát půjčky na krátkodobé rozmary.

Zobrazit

Ekonomická situace je v České republice lepší a lepší. Nezaměstnanost klesá a lidé v průměru vydělávají více. Počet lidí ve finanční nouzi a exekuci přesto neklesá. Nejvíce ohroženou skupinou jsou samoživitelky a senioři. Potvrzují to údaje od České správy sociálního zabezpečení a oddlužovacích firem.

Zobrazit

Půjčky před výplatou jsou takzvané mikroúvěry, díky nimž můžete rychle získat menší částku v řádu tisícovek, kterou poté do měsíce splatíte. Taková půjčka se může hodit ve chvíli, kdy se vám nečekaně porouchá spotřebič, je konec měsíce a vy už nemůžete z výplaty spotřebič nechat opravit.

Zobrazit

O portálu Půjčky.cz

Smyslem portálu Půjčky.cz je nabídnout široké spektrum výhodných finančních produktů, o které můžete požádat z pohodlí Vašeho domova. Poskytneme Vám charakteristiku jednotlivých produktů, detailní srovnání finančních podmínek a po vyplnění přehledného formuláře možnost o jednotlivé produkty online zažádat.

Spolupracujeme pouze se seriózními a zavedenými partnery,
které pro Vás pečlivě vybíráme. Pomůžeme Vám vybrat nejvýhodnější finanční produkty, které vyřeší Vaši situaci a ušetří Vám tisíce korun i Váš čas.

Provozovatel portálu

Společnost Elephant Orchestra, s.r.o. provozuje v České republice a na Slovensku internetové projekty ve spolupráci s významnými společnostmi z finanční oblasti, pojišťovnictví, on-line prodeje produktů a dalších oborů. Cílem projektů Elephant Orchestra je jasnou a srozumitelnou formou prezentovat nabízené produkty a maximálně usnadnit potenciálním zákazníkům výběr vhodného řešení přesně podle jejich potřeb.

Elephant Orchestra s.r.o.
Rohanské nábřeží 678/29
186 00 Praha 8 - Karlín
IČ: 24294373
100% garance kvality

Společnost Elephant Orchestra s.r.o., IČ: 03272974, se sídlem Rohanské nábř. 678/29, 186 00 Praha 8 je zapsána v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze, odd. C, vložka 229733.

Kontaktní email: pujcky.cz@elephant-orchestra.com