Recenze a zkušenosti s půjčkou Acema

Nebankovní úvěrová společnost Acema nabízí osobní půjčku na cokoliv. Půjčku ve výši od 100 000 Kč do 2 000 000 Kč lze využít na koupi vybavení do bytu, nových spotřebičů, auta, rekonstrukci bydlení i stavbu domu. Doba splatnosti se pohybuje od 1 roku do 20 let a vyřízení online půjčky je rychlé a bez papírování. Nutné je však zajištění půjčky nemovitostí.

Acema poskytuje vcelku výhodné půjčky. Za hlavní nevýhodu lze považovat pouze podmínku v podobě zajištění úvěru nemovitostí. O půjčku Acema tak může žádat pouze ten, kdo vlastní nebo má k dispozici nemovitost, kterou může ručit. Může se tedy jednat i nemovitost ve vlastnictví třetí osoby.

Zonky - lidé půjčují lidem
 

V případě problémů se splácením je možné až 12krát odložit splátku nebo si pravidelnou měsíční splátku snížit až o 30 %. Při individuální žádosti a odpovídající nemovitosti lze požádat o půjčku ve výši až 50 000 000 Kč. Od začátku vyřizování půjčky má zákazník k dispozici profesionální finančního poradce. Pozitivní informací je vítězství v testu úvěrových firem pořádaném iDnes.cz.

O Acema

Acema je menší nebankovní úvěrová společnost, která připomíná rodinnou firmou. Její sídlo najdete v Libni na Praze 8. Na českém trhu působí od roku 2000, přičemž tvrdí, že nabízí pouze férové půjčky. Nebankovní spotřebitelské úvěry začala Acema poskytovat v roce 2003 a v roce 2012 firmě poskytl silnější zázemí zahraniční investor. V roce 2015 byla Acema generálním partnerem florbalového týmu Sparta Praha.


Podělte se o své zkušenosti:

Všechny banky v České republice mají několik základních požadavků, bez kterých půjčky vůbec nevydávají. I pokud je splníte, tak nic není jisté – banky nejdřív na základě různých dat zhodnotí schopnost půjčku splácet a až potom se rozhodne. O jaké všechny požadavky a data jde a jak celý systém funguje, se dozvíte v našem článku.

Zobrazit

Nepoctivých poskytovatelů půjček díky nové legislativě ubývá. Někteří se však drží nad vodou a prostřednictvím osvědčených triků udávají neférové půjčky. Nejvíce se jim daří u lidí s nižší finanční gramotností. Známe jejich fígle a vím, jak se rizikovým půjčkám vyhnout obloukem.

Zobrazit

Co všechno jsou lidé ochotní udělat pro to, aby získali sebemenší slevu? Nebojí se sdělovat podrobnosti ze svého osobního života, detaily o životním stylu či dokonce uvést svou polohu. Není to příliš riskantní? Stojí to za to?

Zobrazit

Splácení půjčky není žádný zlozvyk, za který by se měl člověk hned stydět. Vážný problém nastává teprve tehdy, zatěžuje-li splácení půjčky rozpočet přespříliš. V momentě, kdy se nedostává peněz na další splátku, je třeba začít urychleně jednat.

Zobrazit

O portálu Půjčky.cz

Smyslem portálu Půjčky.cz je nabídnout široké spektrum výhodných finančních produktů, o které můžete požádat z pohodlí Vašeho domova. Poskytneme Vám charakteristiku jednotlivých produktů, detailní srovnání finančních podmínek a po vyplnění přehledného formuláře možnost o jednotlivé produkty online zažádat.

Spolupracujeme pouze se seriózními a zavedenými partnery,
které pro Vás pečlivě vybíráme. Pomůžeme Vám vybrat nejvýhodnější finanční produkty, které vyřeší Vaši situaci a ušetří Vám tisíce korun i Váš čas.

Provozovatel portálu

Společnost Elephant Orchestra, s.r.o. provozuje v České republice a na Slovensku internetové projekty ve spolupráci s významnými společnostmi z finanční oblasti, pojišťovnictví, on-line prodeje produktů a dalších oborů. Cílem projektů Elephant Orchestra je jasnou a srozumitelnou formou prezentovat nabízené produkty a maximálně usnadnit potenciálním zákazníkům výběr vhodného řešení přesně podle jejich potřeb.

Elephant Orchestra s.r.o.
Rohanské nábřeží 678/29
186 00 Praha 8 - Karlín
IČ: 24294373
100% garance kvality

Společnost Elephant Orchestra s.r.o., IČ: 03272974, se sídlem Rohanské nábř. 678/29, 186 00 Praha 8 je zapsána v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze, odd. C, vložka 229733.

Kontaktní email: pujcky.cz@elephant-orchestra.com