Recenze a zkušenosti s půjčkou Fair Credit

Nebankovní úvěrová společnost Fair Credit nabízí neúčelovou hotovostní půjčku Fajnpůjčku od 4 000 Kč do 70 000 Kč s dobou splatnosti na 45, 60 nebo 78 týdnů a rovněž neúčelovou bezhotovostní půjčku Fajnpůjčku max od 40 000 Kč do 150 000 Kč s dobou splatnosti na 12 až 36 měsíců.

Jak je patrné z výše uvedených informací, o půjčku Fair Credit mohou zažádat i ti, kteří nemají vlastní bankovní účet, nebo jej nechtějí použít. O půjčku lze požádat online, telefonicky nebo osobně na pobočce. V případě hotovostní půjčky jsou peníze předány zákazníkovi prostřednictvím obchodního zástupce. Bezhotovostní půjčka je okamžitě po schválení půjčky a podpisu smlouvy převedena na bankovní účet žadatele.

Zonky - lidé půjčují lidem
 

Nevýhodou je vyšší úroková sazba a RPSN a ne zrovna malý poplatek za administrativní činnost, od kterých banky i nebankovní úvěrového společnosti postupně upouští. Výše poplatku se odvíjí od výše poskytnuté půjčky a činí až několik tisíc korun. Nejdelší dobu splatnosti v případě hotovostní půjčky 78 týdnů navíc mohou využívat pouze věrní klienti.

O Fair Credit

Celý název poskytovatel půjčky zní Fair Credit International SE. Jedná se tedy o evropskou společnost, v jejím vedení ale stojí čistě český management. Společnost Fair Credit tvrdí, že je odpovědným poskytovatelem, což potvrzují mnohá ocenění (např. Dynamický růst a stabilita v roce 2015 a Ocenění Českých 100 nejlepších v roce 2016). Firma působí online, ale po celé ČR má i vlastní kamenné pobočky.


Podělte se o své zkušenosti:

Dnes je běžné půjčovat si téměř na cokoliv. Banky si toho jsou vědomy, a proto mimo půjček nabízí i jiné služby včetně pojištění schopnosti splácet. Při ztrátě práce nebo úrazu se takové pojištění rozhodně hodí, nicméně si dávejte pozor na pročtení všech podmínek – není pojištění jako pojištění.

Zobrazit

Peníze jsou téma, o kterém se tolik nemluví, ale řeší ho téměř každý. Ve chvíli, kdy peníze nestačí, vyvstává otázka, co dál? Co dělat v situaci, kdy náhle potřebujete finanční prostředky a úspory nemáte? Půjčit? Nepůjčit? A jak poznat, že je půjčka (ne)správné řešení?

Zobrazit

Registry jsou důležitou součástí procesu při poptávce po půjčce. Je to dáno zákonem i pro získání informací, na jejichž základě se solidní bankovní i nebankovní společnosti rozhodují o výši úrokové sazby.

Zobrazit

V životě není nic jasně dané. Každý se může dostat do problémů a přestat splácet své závazky. Náhlá ztráta práce, dlouhodobé onemocnění i nečekané výdaje. Neschopnost platit splátky pak na sebe nemusí nechat dlouho čekat. A pokud selžou i veškeré snahy o řešení takové situace, do procesu může vstoupit exekutor.

Zobrazit

O portálu Půjčky.cz

Smyslem portálu Půjčky.cz je nabídnout široké spektrum výhodných finančních produktů, o které můžete požádat z pohodlí Vašeho domova. Poskytneme Vám charakteristiku jednotlivých produktů, detailní srovnání finančních podmínek a po vyplnění přehledného formuláře možnost o jednotlivé produkty online zažádat.

Spolupracujeme pouze se seriózními a zavedenými partnery,
které pro Vás pečlivě vybíráme. Pomůžeme Vám vybrat nejvýhodnější finanční produkty, které vyřeší Vaši situaci a ušetří Vám tisíce korun i Váš čas.

Provozovatel portálu

Společnost Elephant Orchestra, s.r.o. provozuje v České republice a na Slovensku internetové projekty ve spolupráci s významnými společnostmi z finanční oblasti, pojišťovnictví, on-line prodeje produktů a dalších oborů. Cílem projektů Elephant Orchestra je jasnou a srozumitelnou formou prezentovat nabízené produkty a maximálně usnadnit potenciálním zákazníkům výběr vhodného řešení přesně podle jejich potřeb.

Elephant Orchestra s.r.o.
Rohanské nábřeží 678/29
186 00 Praha 8 - Karlín
IČ: 24294373
100% garance kvality

Společnost Elephant Orchestra s.r.o., IČ: 03272974, se sídlem Rohanské nábř. 678/29, 186 00 Praha 8 je zapsána v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze, odd. C, vložka 229733.

Kontaktní email: pujcky.cz@elephant-orchestra.com