Recenze a zkušenosti s půjčkou Fair Credit

Nebankovní úvěrová společnost Fair Credit nabízí neúčelovou hotovostní půjčku Fajnpůjčku od 4 000 Kč do 70 000 Kč s dobou splatnosti na 45, 60 nebo 78 týdnů a rovněž neúčelovou bezhotovostní půjčku Fajnpůjčku max od 40 000 Kč do 150 000 Kč s dobou splatnosti na 12 až 36 měsíců.

Jak je patrné z výše uvedených informací, o půjčku Fair Credit mohou zažádat i ti, kteří nemají vlastní bankovní účet, nebo jej nechtějí použít. O půjčku lze požádat online, telefonicky nebo osobně na pobočce. V případě hotovostní půjčky jsou peníze předány zákazníkovi prostřednictvím obchodního zástupce. Bezhotovostní půjčka je okamžitě po schválení půjčky a podpisu smlouvy převedena na bankovní účet žadatele.

Nevýhodou je vyšší úroková sazba a RPSN a ne zrovna malý poplatek za administrativní činnost, od kterých banky i nebankovní úvěrového společnosti postupně upouští. Výše poplatku se odvíjí od výše poskytnuté půjčky a činí až několik tisíc korun. Nejdelší dobu splatnosti v případě hotovostní půjčky 78 týdnů navíc mohou využívat pouze věrní klienti.

O Fair Credit

Celý název poskytovatel půjčky zní Fair Credit International SE. Jedná se tedy o evropskou společnost, v jejím vedení ale stojí čistě český management. Společnost Fair Credit tvrdí, že je odpovědným poskytovatelem, což potvrzují mnohá ocenění (např. Dynamický růst a stabilita v roce 2015 a Ocenění Českých 100 nejlepších v roce 2016). Firma působí online, ale po celé ČR má i vlastní kamenné pobočky.

Půjčky před výplatou jsou takzvané mikroúvěry, díky nimž můžete rychle získat menší částku v řádu tisícovek, kterou poté do měsíce splatíte. Taková půjčka se může hodit ve chvíli, kdy se vám nečekaně porouchá spotřebič, je konec měsíce a vy už nemůžete z výplaty spotřebič nechat opravit.

Zobrazit

Uvedením nového zákona o spotřebitelském úvěru nebyly lichvářské praktiky vymýceny okamžitě. Česká národní banka nyní prochází podané žádosti o licenci. Definitivní rozhodnutí o tom, kdo ze žadatelů licenci obdrží a kdo nikoliv, padne příští rok v květnu.

Zobrazit

Na konci loňského roku byl po dlouhých měsících příprav a očekávání uveden v platnost nový zákon o spotřebitelském úvěru. Jedním z cílů nového zákona byla důsledná čistka mezi nebankovními poskytovateli v důsledku přísnějších podmínek. Jaká je situace dnes? Kdo z poskytovatelů přežil a kdo nikoliv? Našli úvěroví predátoři jiné cestičky, jak okrádat lidi? Jsou půjčky bezpečnější?

Zobrazit

Některé životní situace vyžadují finanční pomoc v podobě půjčky. Může se jednat o nutnou výměnu oken, rekonstrukci koupelny, nákup nových spotřebičů či pořízení nezbytného auta. Podobné situace spojené s náhlými výdaji vás mohou překvapit kdykoliv, a pokud řešení vyžaduje půjčku, je dobré být na ní připraven.

Zobrazit

O portálu Půjčky.cz

Smyslem portálu Půjčky.cz je nabídnout široké spektrum výhodných finančních produktů, o které můžete požádat z pohodlí Vašeho domova. Poskytneme Vám charakteristiku jednotlivých produktů, detailní srovnání finančních podmínek a po vyplnění přehledného formuláře možnost o jednotlivé produkty online zažádat.

Spolupracujeme pouze se seriózními a zavedenými partnery,
které pro Vás pečlivě vybíráme. Pomůžeme Vám vybrat nejvýhodnější finanční produkty, které vyřeší Vaši situaci a ušetří Vám tisíce korun i Váš čas.

Provozovatel portálu

Společnost Elephant Orchestra, s.r.o. provozuje v České republice a na Slovensku internetové projekty ve spolupráci s významnými společnostmi z finanční oblasti, pojišťovnictví, on-line prodeje produktů a dalších oborů. Cílem projektů Elephant Orchestra je jasnou a srozumitelnou formou prezentovat nabízené produkty a maximálně usnadnit potenciálním zákazníkům výběr vhodného řešení přesně podle jejich potřeb.

Elephant Orchestra s.r.o.
Rohanské nábřeží 678/29
186 00 Praha 8 - Karlín
IČ: 24294373
100% garance kvality

Společnost Elephant Orchestra s.r.o., IČ: 03272974, se sídlem Rohanské nábř. 678/29, 186 00 Praha 8 je zapsána v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze, odd. C, vložka 229733.

Kontaktní email: pujcky.cz@elephant-orchestra.com