Recenze a zkušenosti s půjčkou Fair Credit

Nebankovní úvěrová společnost Fair Credit nabízí neúčelovou hotovostní půjčku Fajnpůjčku od 4 000 Kč do 70 000 Kč s dobou splatnosti na 45, 60 nebo 78 týdnů a rovněž neúčelovou bezhotovostní půjčku Fajnpůjčku max od 40 000 Kč do 150 000 Kč s dobou splatnosti na 12 až 36 měsíců.

Jak je patrné z výše uvedených informací, o půjčku Fair Credit mohou zažádat i ti, kteří nemají vlastní bankovní účet, nebo jej nechtějí použít. O půjčku lze požádat online, telefonicky nebo osobně na pobočce. V případě hotovostní půjčky jsou peníze předány zákazníkovi prostřednictvím obchodního zástupce. Bezhotovostní půjčka je okamžitě po schválení půjčky a podpisu smlouvy převedena na bankovní účet žadatele.

Zonky - lidé půjčují lidem
 

Nevýhodou je vyšší úroková sazba a RPSN a ne zrovna malý poplatek za administrativní činnost, od kterých banky i nebankovní úvěrového společnosti postupně upouští. Výše poplatku se odvíjí od výše poskytnuté půjčky a činí až několik tisíc korun. Nejdelší dobu splatnosti v případě hotovostní půjčky 78 týdnů navíc mohou využívat pouze věrní klienti.

O Fair Credit

Celý název poskytovatel půjčky zní Fair Credit International SE. Jedná se tedy o evropskou společnost, v jejím vedení ale stojí čistě český management. Společnost Fair Credit tvrdí, že je odpovědným poskytovatelem, což potvrzují mnohá ocenění (např. Dynamický růst a stabilita v roce 2015 a Ocenění Českých 100 nejlepších v roce 2016). Firma působí online, ale po celé ČR má i vlastní kamenné pobočky.


Podělte se o své zkušenosti:

Všechny banky v České republice mají několik základních požadavků, bez kterých půjčky vůbec nevydávají. I pokud je splníte, tak nic není jisté – banky nejdřív na základě různých dat zhodnotí schopnost půjčku splácet a až potom se rozhodne. O jaké všechny požadavky a data jde a jak celý systém funguje, se dozvíte v našem článku.

Zobrazit

Nepoctivých poskytovatelů půjček díky nové legislativě ubývá. Někteří se však drží nad vodou a prostřednictvím osvědčených triků udávají neférové půjčky. Nejvíce se jim daří u lidí s nižší finanční gramotností. Známe jejich fígle a vím, jak se rizikovým půjčkám vyhnout obloukem.

Zobrazit

Co všechno jsou lidé ochotní udělat pro to, aby získali sebemenší slevu? Nebojí se sdělovat podrobnosti ze svého osobního života, detaily o životním stylu či dokonce uvést svou polohu. Není to příliš riskantní? Stojí to za to?

Zobrazit

Splácení půjčky není žádný zlozvyk, za který by se měl člověk hned stydět. Vážný problém nastává teprve tehdy, zatěžuje-li splácení půjčky rozpočet přespříliš. V momentě, kdy se nedostává peněz na další splátku, je třeba začít urychleně jednat.

Zobrazit

O portálu Půjčky.cz

Smyslem portálu Půjčky.cz je nabídnout široké spektrum výhodných finančních produktů, o které můžete požádat z pohodlí Vašeho domova. Poskytneme Vám charakteristiku jednotlivých produktů, detailní srovnání finančních podmínek a po vyplnění přehledného formuláře možnost o jednotlivé produkty online zažádat.

Spolupracujeme pouze se seriózními a zavedenými partnery,
které pro Vás pečlivě vybíráme. Pomůžeme Vám vybrat nejvýhodnější finanční produkty, které vyřeší Vaši situaci a ušetří Vám tisíce korun i Váš čas.

Provozovatel portálu

Společnost Elephant Orchestra, s.r.o. provozuje v České republice a na Slovensku internetové projekty ve spolupráci s významnými společnostmi z finanční oblasti, pojišťovnictví, on-line prodeje produktů a dalších oborů. Cílem projektů Elephant Orchestra je jasnou a srozumitelnou formou prezentovat nabízené produkty a maximálně usnadnit potenciálním zákazníkům výběr vhodného řešení přesně podle jejich potřeb.

Elephant Orchestra s.r.o.
Rohanské nábřeží 678/29
186 00 Praha 8 - Karlín
IČ: 24294373
100% garance kvality

Společnost Elephant Orchestra s.r.o., IČ: 03272974, se sídlem Rohanské nábř. 678/29, 186 00 Praha 8 je zapsána v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze, odd. C, vložka 229733.

Kontaktní email: pujcky.cz@elephant-orchestra.com