Peníze již
do
15 minut

Půjčka před výplatou od VATAonline
Žádné papírování, vše vyřídíte online

Chci rychlou půjčku

 • Vysoká míra schavalovatelnosti

Základní informace

 • 500 – 5 000 Kč
 • Splatnost 5 - 35 dní
 • Peníze do 15 minut

Výhody

 • Možnost prodloužit splatnost
 • Vše vyřídíte online
 • Sami si nastavíte dobu splatnosti

Užitečné informace

 • Stačí vyplnit jednoduchý formulář
 • Žádné zbytečné papírování
 • Peníze lze vyplatit přímo na ruku
TIP

Pro stálé klienty je připravená VIP půjčka do výše až 10 000 Kč

Férová půjčka od VATAonline

VATAonline nyní nabízí svým klientům krátkodobou půjčku do výše 5 000 Kč s dobou splatnoti od 5 - 35 dnů. O půjčku lze lze zažádat pohodlně a rychle online. Nicméně v případě potřeby, máte možnost vyplacení celé částky v hotovosti.

Peníze již do 15 minut

V případě úspěšného schválení mohou klienti obdržet své peníze v podstatě ihned. Tato krátkodobá půjčka je ideální volbou, pokud okamžitě potřebujete finanční injekci. Díky tomu, že jde o jednoduchou a rychlou půjčku, vše vyřídíte během pár kroků. Peníze vám mohou být vyplaceny již do 15 minut.

Nemusíte platit žádné skryté poplatky. Půjčka je bezpečná a plně transparentní - neplatíte nic navíc. VATAonline splňuje všechny podmínky pro poskytování kratkodobých půjček, které ji ukládá zákon, ale klientům poskytuje i služby a výhody nad rámec svých povinností.

Tolerance dvou pracovních dnů

V případě, že jste zapomněli půjčku splatit nebo jen zkrátka nemáte dostatek financí, abyste zaplatili půjčku včas, nic se neděje. Pokud splátka dorazí až o 2 pracovní dny později, neplatíte žádné poplatky navíc.
Jako bonus můžete využit možnost předčasného splacení bez poplatků. Čím dříve rychlou půjčku splatíte, tím více ušetříte na úrocích.

Před uzavřením půjčky Vám doporučujeme se seznámit se Zásadami zodpovědného půjčování.

Chci rychlou půjčku

V životě není nic jasně dané. Každý se může dostat do problémů a přestat splácet své závazky. Náhlá ztráta práce, dlouhodobé onemocnění i nečekané výdaje. Neschopnost platit splátky pak na sebe nemusí nechat dlouho čekat. A pokud selžou i veškeré snahy o řešení takové situace, do procesu může vstoupit exekutor.

Zobrazit

Ekonomická situace je v České republice lepší a lepší. Nezaměstnanost klesá a lidé v průměru vydělávají více. Počet lidí ve finanční nouzi a exekuci přesto neklesá. Nejvíce ohroženou skupinou jsou samoživitelky a senioři. Potvrzují to údaje od České správy sociálního zabezpečení a oddlužovacích firem.

Zobrazit

Půjčky před výplatou jsou takzvané mikroúvěry, díky nimž můžete rychle získat menší částku v řádu tisícovek, kterou poté do měsíce splatíte. Taková půjčka se může hodit ve chvíli, kdy se vám nečekaně porouchá spotřebič, je konec měsíce a vy už nemůžete z výplaty spotřebič nechat opravit.

Zobrazit

Napsat a poslat esemesku, to je otázka několika vteřin nebo minut. Ale vyřídit na základě esemesky celou půjčku? Jak je to možné a jde to opravdu natolik rychle, že peníze mohou být na účtu ještě v ten samý den?

Zobrazit

VATAonline je rychlá a dostupná půjčka před výplatou, která nabízí první půjčku až do výše 5 000 Kč na dobu splatnosti 5 - 35 dnů. U půjčky nenarazíte na žádné skryté poplatky. Všechny informace o své půjčce najdete online a ihned po schválení v detailu účtu.

Informace o termínu splatnosti

Vždy budete dopředu informování o přesném datu splátky. Nemusíte si dělat starosti a zapisovat si do kalendáře další datum, na které byste zapomněli. VATAonline na vše pamatuje za vás!

 • 3 dny před datem splátky obdržíte připomínku e-mailem
 • Jeden den před splatností pak dostenete mail i SMS
 • Podmínky získání půjčky

  • Příjem alespoň 7000 Kč (u VIP půjčky vyšší) čistého měsíčně
  • Věk mezi 18 a 70 lety
  • Vlastní bankovní účet - Majitele se ověřuje prostřednictvím registračního poplatku 1 Kč
  • Žádné dluhy po splatnosti
  • Mít občanství ČR

  Půjčit si mohou všichni klienti, kteří vlatní účet u jedné z následujících bank: Česká spořitelna, Komerční banka, ČSOB, Moneta Money Bank, Fio banka, Reiffeisenbank, Equa bank, mBank, Sberbank

  Chci rychlou půjčku

  O portálu Půjčky.cz

  Smyslem portálu Půjčky.cz je nabídnout široké spektrum výhodných finančních produktů, o které můžete požádat z pohodlí Vašeho domova. Poskytneme Vám charakteristiku jednotlivých produktů, detailní srovnání finančních podmínek a po vyplnění přehledného formuláře možnost o jednotlivé produkty online zažádat.

  Spolupracujeme pouze se seriózními a zavedenými partnery,
  které pro Vás pečlivě vybíráme. Pomůžeme Vám vybrat nejvýhodnější finanční produkty, které vyřeší Vaši situaci a ušetří Vám tisíce korun i Váš čas.

  Provozovatel portálu

  Společnost Elephant Orchestra, s.r.o. provozuje v České republice a na Slovensku internetové projekty ve spolupráci s významnými společnostmi z finanční oblasti, pojišťovnictví, on-line prodeje produktů a dalších oborů. Cílem projektů Elephant Orchestra je jasnou a srozumitelnou formou prezentovat nabízené produkty a maximálně usnadnit potenciálním zákazníkům výběr vhodného řešení přesně podle jejich potřeb.

  Elephant Orchestra s.r.o.
  Rohanské nábřeží 678/29
  186 00 Praha 8 - Karlín
  IČ: 24294373
  100% garance kvality

  Společnost Elephant Orchestra s.r.o., IČ: 03272974, se sídlem Rohanské nábř. 678/29, 186 00 Praha 8 je zapsána v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze, odd. C, vložka 229733.

  Kontaktní email: pujcky.cz@elephant-orchestra.com