Úrok od
0 % !

Zažádej o půjčku u společnosti Kredito24
získej rychle chybějící finance

Chci získat půjčku online

 • Vysoká míra schavalovatelnosti

Základní informace

 • Půjčku lze vyřídit online do 2 minut
 • Splatnost až 30 dní
 • První půjčka až 5 000 Kč

Výhody

 • Možnost odkladu splátky
 • Prověřený poskytovatel půjček
 • Úroková sazba od 0 %

Užitečné informace

 • Žádné poplatky navíc
 • Předčasné splacení je vždy zdarma
 • O půjčku můžete žádat kdykoliv
Akce
Doporučte svým přátelům ještě dnes aby si vzali půjčku Kredito24 a získejte 750 Kč! K vyplacení odměny nemusíte být sami klientem Kredito24.

KREDITO24 PŮJČKA-půjčka bezpečně a rychle za 15 min

90 % schvalovatelnost žádosti

Kredito24 je provozováno českou pobočkou německé firmy Kreditech SSL Holding GmbH a poskytuje tak zvané „půjčky před výplatou“ s maximální splatností 30 dní. Peníze si můžete půjčit na cokoliv a to bez ručitele, hmotné zástavy a bez nahlížení do registru dlužníků. Pro získání půjčky není třeba dokládat příjem a mohou ji získat i nezaměstnaní.

Jedná se o drobné půjčky v expresním čase. Je využíván vlastní plně automatizovaný systém pro posuzování žádostí a bez nutnosti kontroly v registru dlužníků

Půjčky společnosti Kredito24 jsou díky své nenáročnosti poskytovány širokému spektru klientů.

Podmínky pro získání půjčky:

 • věk min. 18 let
 • české státní občanství
 • bankovní účet

Před uzavřením půjčky Vám doporučujeme se seznámit se Zásadami zodpovědného půjčování.

Chci získat půjčku online

Příklady půjčky Kredito24

Půjčka Splatnost Poplatek Celkem
1 000 Kč 30 dní 300 Kč 1 300 Kč
2 000 Kč 30 dní 600 Kč 2 600 Kč
3 000 Kč 30 dní 900 Kč 3 900 Kč
5 000 Kč 30 dní 1 500 Kč 6 500 Kč
7 000 Kč 30 dní 2 100 Kč 9 100 Kč
11 000 Kč 30 dní 3 300 Kč 14 400 Kč
12 500 Kč 30 dní 3 750 Kč 16 250 Kč

Další informace

 • U půjčky Kredito24 neplatíte žádné úroky, pouze poplatek z půjčené částky podle výše půjčky a doby splatnosti. Pro účely srovnání s ostatními půjčkami uvádíme i RPSN která při půjčce 5 000 Kč se splatností 30 dnů činí 2 334 %.
 • Prodloužení splatnosti o 7, 15 nebo 30 dní je možné za poplatek. Půjčka není automaticky prodlužována, pokud o prodloužení nezažádáte.
 • V případě nesplacení půjčky, která zároveň nebyla prodloužena, Vám počínaje prvním dnem po splatnosti bude každých pět dní připočtena smluvní pokuta ve výši 2 % - 20 % z půjčené částky.
 • Při nesplacení bývá půjčka postoupena inkasní agentuře a můžete být nahlášeni do úvěrových registrů, což negativně ovlivní váš scoring. Pokud máte problém se splacením půjčky, spojte se s zákaznickým centrem společnosti Kredito24. Předejdete tak zbytečným starostem.

Když člověk nutně potřebuje peníze, často jeho racionální pohled mizí v návalech emocí a občas i zoufalství. Nikdo rozhodně nechce nikde dlužit, a když už se odhodláte k půjčce, je bezpodmínečně nutné nejednat zkratkovitě a nenechat se chytit do pasti, kterou na vás líčí podvodní poskytovatelé půjček.

Zobrazit

Rychlá půjčka před výplatou by měla být v každém ohledu pečlivě promyšlená, což je při náhlém nedostatku peněz a spěchu dost obtížné. Situace na trhu s mikropůjčkami se sice dává do pohybu a podvodné společnosti jsou na ústupu, jenže mnoho kontroverzních praktik i nadále zůstává zakořeněno v nebankovních společnostech.

Zobrazit

Japonská půjčka vystupuje na trhu s mikropůjčkami nebo také půjčkami před výplatou, již jeden rok. Jedná se tedy o stabilní, vyzkoušený produkt, který nabízí jedna z největších společností na trhu nebankovních úvěrů, Home Credit. Od jiných nebankovních úvěrů se právě Japonská půjčka liší svou rychlostí, bezpečností a nízkými poplatky.

Zobrazit

Počet Čechů, kteří si vzali krátkodobou půjčku a nezvládají ji splácet, se za poslední rok zvýšil o 12 procent. Celkem se jedná o 305 tisíc osob. Tomuto trendu se snaží zamezit nový zákon o spotřebitelském úvěru. Nově si bude moci vzít půjčku jen ten, kdo bude mít na splátku dostatek peněz.

Zobrazit

Online půjčka od Kredito24

Kredito24 je mladá a moderní úvěrová společnost, která v České republice nabízí rychlé půjčky ve výši
od 1 000 do 15 000 Kč do 15 minut
. Kredito24 je tým odborníků z oblasti financí, marketingu a IT. Stavím na týmové práci, odhodlání a zajišťují zákazníkům nejvyšší kvalitu služeb a stoprocentní spokojenost. V životě každého z nás mohou nastat nečekané situace, které s rodinným rozpočtem dokáží pořádně zahýbat. Pro tyto případy je určená právě rychlá půjčka Kredito24.

Kredito24 nabízí:

 • Spotřebitelské půjčky
 • SMS půjčky ihned
 • Půjčky na auto
 • Půjčky bez příjmu
 • Půjčky bez ručitele
 • Půjčky do výplaty

Na půjčku Kredito24 mohou dosáhnout všichni občané nad 18 let, trvale žijící na území České republiky. Nový zájemci o rychlou půjčku Kredito24 si mohou půjčit 1 000 až 5 000 Kč za předem daný poplatek. Rychlá půjčka Kredito24 má jasné a srozumitelné podmínky bez skrytých poplatků.

Jak to funguje

Získat rychlou půjčku Kredito24 je velmi jednoduché. Stačí na našich stránkách zažádat o půjčku. Noví klienti mohou získat 5 000 Kč a s každou další žádostí se výše úvěru navyšuje až do maximální výše 15 000 Kč. Průměrně do dvou minut bude Vaše žádost o půjčku schválena a po ověření Vám budou peníze obratem zaslány na Váš bankovní účet - nejdéle do 15 minut.

Půjčku je možné splatit ve lhůtě od 1 do 30 dnů, přičemž všichni klienti mají právo půjčku splatit předčasně a bez poplatku. Zjistíte-li, že půjčku nejste schopni uhradit v domluvené lhůtě, můžete si dobu splatnosti jednoduše prodloužit o 7, 15 či 30 dnů. Na svém uživatelském profilu zjistíte výši poplatku i veškeré další informace

Chci získat půjčku online

O portálu Půjčky.cz

Smyslem portálu Půjčky.cz je nabídnout široké spektrum výhodných finančních produktů, o které můžete požádat z pohodlí vašeho domova. Poskytneme vám charakteristiku jednotlivých produktů, detailní srovnání finančních podmínek a po vyplnění přehledného formuláře možnost o jednotlivé produkty online zažádat.

Spolupracujeme pouze se seriózními a zavedenými partnery,
které pro vás pečlivě vybíráme. Pomůžeme vám vybrat nejvýhodnější finanční produkty, které vyřeší vaši situaci a ušetří vám tisíce korun i váš čas.

Provozovatel portálu

Společnost Elephant Orchestra, s.r.o. provozuje v České republice a na Slovensku internetové projekty ve spolupráci s významnými společnostmi z finanční oblasti, pojišťovnictví, on-line prodeje produktů a dalších oborů. Cílem projektů Elephant Orchestra je jasnou a srozumitelnou formou prezentovat nabízené produkty a maximálně usnadnit potenciálním zákazníkům výběr vhodného řešení přesně podle jejich potřeb.

Elephant Orchestra s.r.o.
Rohanské nábřeží 678/29
186 00 Praha 8 - Karlín
IČ: 24294373
100% garance kvality

Společnost Elephant Orchestra s.r.o., IČ: 03272974, se sídlem Rohanské nábř. 678/29, 186 00 Praha 8 je zapsána v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze, odd. C, vložka 229733.

Kontaktní email: pujcky.cz@elephant-orchestra.com